صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 176

موضوع: همه چيز درباره فرم DS-2019

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS-2019

سلام دوستان

من برای دکترا اقدام کردم ولی فرم ds-2019 برام ارسال شده؟؟ مگهDS-2019 مال فرصت مطالعاتی نیس؟؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shoulder نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای دکترا اقدام کردم ولی فرم ds-2019 برام ارسال شده؟؟ مگهDS-2019 مال فرصت مطالعاتی نیس؟؟
    سلام
    بله. شما باید I20 دریافت کنید.
    Never Say Never

سلام
    من برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم
    تاریخی که در دعوتنامه ذکر شده از اول فوریه تا اول اکتبر هست
    به همین ترتیب تاریخ شروع در نامه حمایت مالی وزارت علوم ایران هم اول فوریه نوشته شده.
    تا امروز ک اول ژانویه است فرم ds2019 من و همسرم صادر نشده. با توجه به اینکه صدور، ارسال پستی ds2019 و سپس گرفتن وقت سفارت پروسه نسبتا زمان بری هست، می خوام بدونم کسی میدونه با توجه به تاریخی که در ds2019 میاد، چقدر قبل و بعد اون اجازه ورود به امریکا رو داریم؟ و همینطور زمان مصاحبه سفارت میشه بعد از تاریخ شروعی که در ds2019 نوشته، باشه؟

Senior Member maryamf آواتار ها

سلام،

من برای پست داک میخوام برم و تو فرم ds2019 ازم خواسته که اسکن مدرک دکترا رو آپلود کنم، من مدرکم به لاتین هست و مهر وزارت علوم نخورده، آیا قبوله که اینو آپلود کنم؟ وگرنه چند روز دیگه عقب میافته همه چی..

ممنون

سلام به همگی
    من یک سوال در مورد فرم ds 2019 داشتم میخواستم بپرسم ازفرمی که زیرش رو در روز مصاحبه امضا کردم و محل و تاریخ رو نوشتم میتونم در مصاحبه بعدی در یک سفارت دیگه مجددا استفاده کنم یا اینکه باید درخواست یک فرم جدید به دانشگاه بدم؟ البته تاریخ شروع دوره حدودا 3 ماه دیگست.
    به نظرتون
    آژانس های واسطه و تا حدودی معروف که در آنکارا کار میکنند تا چه حد میتونن در پروسه گرفتن ویزا کمک کننده باشند؟
    با تشکر

بچه ها کسی می دونه اگه تاریخ شروع دوره در فرم DS-2019 ، باشه 10 اپریل ولی تاریخ دعوتنامه و تاریخی که در نامه فاند وزارت علوم اومده باشه اول فوریه، مشکلی ایجاد میشه؟ ممکنه تو مصاحبه آفیسر به این عدم تطابق گیر بده؟

Junior Member

با سلام.
    من مدرک دکتری از ایران دارم و برای postdoc از یه دانشگاهی در آمریگا بعد از مصاحبه پذیرش گرفتم با فاند خوب و offer letter دستمه. مشکلی که من دارم اینه که من در حال حاضر 6 ماهه که فارغ التحصیل شدم و گواهی موقت دستم دارم که غیرقابل ترجمه می باشد و اونقدر هم توان مالی ندارم که بخرمش، حالا من نمیدونم که برای صدور DS-2019 ترجمه مدرک لازمه یا نه و همچنین اگه DS صادر بشه آیا در روز مصاحبه برای ویزا، کیس آفیسر ترجمه مدرک را لازم داره یا نه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    ضمنا اگه کسی جایی را سراغ داره که گواهی موقت را ترجمه میکنند ممنون میشم با پیام خصوصی بهم اطلاع بدین.

Junior Member

سلام
    نمیدونم جایی که سوال میپرسم درسته یا نه ، آخه عضو جدیدم...
    من باید ویزای J1 داشته باشم، میخواستم بدونم که اون هزینه ی 160 دلاری و همچنین 180 دلاری که باید به خاطر J بدم رو دقیقا توو کدوم مرحله پرداخت کنم؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    دوستان من یه سوال فوری داشتم. گشتم اما جایی جوابشو پیدا نکردم!
    بعد پر کردن فرم DS میشه SEVIS ID رو تغییر داد؟ چون تو مرحله آخر که میخوای submit کنی میگه انگار امکانش نیست؟
    پون هنور I20 بقیه دانشگاها به دستم نرسیده چیکار باید کرد؟ الان وقت بگیرم امکان تغییر دیگه نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Public University in Tehran

سلام دوستان
    سوالم اینه که آیا میشه دو تا فرم ds2019 گرفت و با یکیشون رفت مصاحبه؟ مشکلی ایجاد نمیشه؟ خواهش می کنم راهنمایی کنید ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)