صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 56789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 176

موضوع: همه چيز درباره فرم DS-2019

Senior Member m_rond آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS-2019

نقل قول نوشته اصلی توسط marya7 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا برای ارسال فرم DS از سوی دانشگاه باید اصل نامه حمایت مالی و گردش حساب را برای آنها فرستاد یا اسکن آنها را هم بفرستیم قبول میکنند؟
    سوال دیگه هم اینکه آیا گردش حسابی که میگیریم میتوان بعدا برای سفارت هم همون رو نشون داد؟
    ممنون
    سلام
    اسکن
    اگه فاصله ی زمانیش زیاد باشه ارزششو از دست می ده.

موفق باشید
    Never Say Never

سلام من فرم ds 2019 امروز دریافت کردم برای پر کردنش مشکل دارم کسی هست که کمکم کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peachygirl نمایش پست ها
    سلام من فرم ds 2019 امروز دریافت کردم برای پر کردنش مشکل دارم کسی هست که کمکم کنه ؟
    سلام
    شما فرم ds-2019 را دریافت نکردید بلکه فرم درخواستش را دریافت کردید که بعد از ارسال به آفیس اینترنشنال دانشگاه، اونا فرم دی اس را صادر می کنن. پر کردنش که کاری نداره. اطلاعاتت شخصیتونو براساس پاسپورت وارد می کنید و اکثر بندهاش هم مربوط به دپارتمان و آفیس اینترنشنال می شه و شما نباید پرش کنید.
    Never Say Never

Junior Member

سلام دوستان، تاریخ DS-2019 من تموم شده، یعنی از 30 روز پس از شروع دوره نیز گذشته و به دلیل طولانی شدن کلیرنس هنوز ایمیل سفارت را دریافت نکردم، در صورتیکه ویزا من به عنوان J-1 صادر شود:
    1- من می تونم با همان DS-2019 ویزا را پیکاپ کنم؟
    یا
    2- وارد آمریکا شوم؟
    (در ضمن برای همسرم به عنوان J-2 ویزا صادر شده)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان، تاریخ DS-2019 من تموم شده، یعنی از 30 روز پس از شروع دوره نیز گذشته و به دلیل طولانی شدن کلیرنس هنوز ایمیل سفارت را دریافت نکردم، در صورتیکه ویزا من به عنوان J-1 صادر شود:
    1- من می تونم با همان DS-2019 ویزا را پیکاپ کنم؟
    یا
    2- وارد آمریکا شوم؟
    (در ضمن برای همسرم به عنوان J-2 ویزا صادر شده)
    سلام
    سریع ایمیل بزن به دانشگاه تاریخشو بنداز عقب و آپدیت کن. اینجوری که دی اس یا باطل شده یا در شرف باطل شدنه. اگه از تاریخ شروع دی اس یه روز هم گذشته باشه سفارت ویزا صادر نمی کنه . اگه 30 روز هم بگذره و با دانشگاه هماهنگ نکرده باشی، دی اس باطل می شه. سریع موضوع رو با دانشگاه مکاتبه کن.
    Never Say Never

سلام، آفیسری که باهام مصاحبه کرد، فرم DS-2019 رو بهم برنگردوند و با باقی مدارک نگه داشت. بعدش با سفارت حرف زدم گفتن ایمیل بزن. بهشون ایمیل زدم و جواب ندادن. چیکار باید بکنم من؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    سلام، آفیسری که باهام مصاحبه کرد، فرم DS-2019 رو بهم برنگردوند و با باقی مدارک نگه داشت. بعدش با سفارت حرف زدم گفتن ایمیل بزن. بهشون ایمیل زدم و جواب ندادن. چیکار باید بکنم من؟؟
    خودم خواستم جواب خودم رو بدم شاید برای دوستان مفید باشه : امروز بهم ایمیل زدن که ما فرم رو برات نگه میداریم و وقتی کیست (your case) کامل شد بهت بر می گردونیم.

Junior Member

با سلام
    میخواستم بدونم میشه اول یه فرم DS صادر شه که همسر نمیاد ولی بعدش برم امریکا فرم DS رو عوض کنم که شوهرم بتونه با J2 بیاد؟

سلام. خیلی فورررررری.
    لطفا کمکم کنید:
    من با ویزای j1 آمریکا هستم .همسرم به عنوان j2 روز 27 سپتامر وقت سفارت داره. من برای مضاحبه یک فرم ds اصل داشتم که تاریخش از 5/16/2016 تا 10/16/2016 بود. و من حدود 3 ماه قبل از این تاریخ مصاحبه شدم ولی چون کلیرنسم طول کشید دانشگاه یک دی اس جدید اصلاح شده برام ایمیل کرد با تاریخ 6/20/2016 تا 12/20/2016 تا باهاش بتونم وارد آمریکا بشم.
    الان سوال من اینه که آیا همسرم میتونه با اون دی اس اصلی خودش که تاریخش از 5/16/2016 تا 10/16/2016 و با پرینت دی اس اصلاح شده ، بره مصاحبه؟ یا لازمه دی اس جدید واسش ایمیل یا حتی ارسال بشه ؟

لطفا زود جوابم رو بدید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS_2019

با سلام جهت ارسال مدارک ds2019 از امریکا به ایران چه سایتی بهترین خدمات را ارایه می دهد؟
    باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)