صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 176

موضوع: همه چيز درباره فرم DS-2019

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS_2019

سلام. من برای فرصت مطالعاتی از داشنگاه میشیگان اقدام کردم. فرم DS-2019 رو خودشون پر میکنند و برام میفرستند؟ مشخصات همراهانم ( همسر و فرزندم ) رو ازم نخواستند. باید بهشون اطلاع بدم؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام

فرم رو خود داتشگاه پس از ثبت اطلاعات شما و همراهان در SEVIS پرینت و برای شما ارسال می کنه
    ضمنا از اونجایی که DS-2019 به شکل جداگانه برای هر کدام از اعضای خانواده صادر میشه, حتما مشخصات شناسایی همه همراهان رو برای دانشگاه ایمیل کنین

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrehmosavi نمایش پست ها
    سلام. من برای فرصت مطالعاتی از داشنگاه میشیگان اقدام کردم. فرم DS-2019 رو خودشون پر میکنند و برام میفرستند؟ مشخصات همراهانم ( همسر و فرزندم ) رو ازم نخواستند. باید بهشون اطلاع بدم؟

Junior Member

سلام
    میخواستم ببینم واسه روز مصاحبه اصل فرم DS-2019 لازمه یا میشه از اسکنی که دانشگاه میفرسته پرینت گرفت همونو برد. چون من میخوام زودتر برم سفارت فرصت ندارم منتظر رسیدن اصلش از طریق پست باشم!

Junior Member

سلام
    من برای visa j1 اقدام کردم و reject شدم می خواستم بدونم میتونم با همون فرم ds-2019 قبلی دوباره برای ویزا اقدام کنم

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_ward7 نمایش پست ها
    سلام
    من برای visa j1 اقدام کردم و reject شدم می خواستم بدونم میتونم با همون فرم ds-2019 قبلی دوباره برای ویزا اقدام کنم
    سلام
    بله، فرم DS-2019 مادامی که تاریخ اون دارای اعتبار باشه، برای مصاحبه مجدد قابل استفاده ست

نقل قول نوشته اصلی توسط sali88 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم ببینم واسه روز مصاحبه اصل فرم DS-2019 لازمه یا میشه از اسکنی که دانشگاه میفرسته پرینت گرفت همونو برد. چون من میخوام زودتر برم سفارت فرصت ندارم منتظر رسیدن اصلش از طریق پست باشم!
    سلام
    بله، پرینت DS-2019 هم برای روز مصاحبه کفایت می کنه
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member

[QUOTE=Politecnico;1381112]سلام
    بله، فرم DS-2019 مادامی که تاریخ اون دارای اعتبار باشه، برای مصاحبه مجدد قابل استفاده ست

ممنون از پاسختون فقط تاریخ اعتبار نوشته شده توی فرم ds-2019 من از یک دسامبر 2013 تا یک دسامبر 2014 هستش یعنی من تا قبل از یک دسامبر 2013 وقت دارم یا 2014 ؟

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

[QUOTE=sam_ward7;1381757]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام

ممنون از پاسختون فقط تاریخ اعتبار نوشته شده توی فرم ds-2019 من از یک دسامبر 2013 تا یک دسامبر 2014 هستش یعنی من تا قبل از یک دسامبر 2013 وقت دارم یا 2014 ؟
    خواهش می کنم
    - به شرط صدور ویزا، شما از یک ماه پیش از تاریخ شروع دوره (یک نوامبر 2013) تا یک ماه پس از تاریخ شروع (یک ژانویه 2014) حق ورود به خاک آمریکا رو دارید.
    - بایستی وقت ملاقات و مصاحبه با سفارت تا پیش از (در صورت امکان خیلی پیشتر از) یک دسامبر 2013 انجام بشه
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی

با سلام
    برای فرصت مطالعاتی دوره دکتری از دو دانشگاه امریکا دعوتنامه های 6 ماهه گرفته ام. زمان شروع و پایان این دو دعوتنامه با هم متفاوت هست ولی زمان دوره آنها با هم همپوشانی دارد. در واقع با توجه به موضوع رساله ام علاقه مند بودم که دوره های 3 ماهه ای را در هر کدام از این دو دانشگاه بگذرانم ولی در عین حال در صورت مساعد نبودن شرایط در هر کدام از این دو دانشگاه، بتوانم در دیگری به مطالعات خود ادامه دهم.
    آیا میتوانم فرم DS2019 رو برای هر دو دانشگاه تکمیل کنم؟ آیا این کار از سوی دانشگاه های میزبان خلاف صداقت تلقی میشود؟ آیا دانشگاه ها میتوانند دو فرم مجزا را برای یک نفر واحد در سیستم ثبت نمایند در حالی که بخشی از زمان دوره با هم همپوشانی دارد؟
    بسیار سپاسگزار میشوم که من را در این زمینه راهنمایی نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS-2019

سلام
    تو نوشته های قبلی خوندم که پرینت DS2019 برای روز مصاحبه کقایت می کنه، پس برای چی دانشگاه اصل این فرم رو برامون پست می کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS-2019

سلام
    ممنون از راهنمایی های همه
    معمولا چند وقت بعد از فرستادن مدارک برای دانشگاه فرم DS2019 آماده میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)