صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 176

موضوع: همه چيز درباره فرم DS-2019

Junior Member

پیش فرض سوال درباره پرکردن فرم DS-2019

سلام، کسی هست در مورد ویزای J1 بدونه که آیا فرم DS2019 رو همه باید امضا کنند و یا فقط کسانی که دو سال home town residency شامل حالشون می شه؟ ممنون
    ویرایش توسط zebarjadi : December 29th, 2013 در ساعت 12:46 PM دلیل: ویرایش عنوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS_2019

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام
    بله، فرم DS-2019 مادامی که تاریخ اون دارای اعتبار باشه، برای مصاحبه مجدد قابل استفاده ست

سلام
    بله، پرینت DS-2019 هم برای روز مصاحبه کفایت می کنه
    سلام
    من برای ویزای J یه بار از ترکمنستان ریجکت شدم و میخوام دوباره اقدام کنم. تو فرم دی اس 2019 من اونجایی که مربوط به قانون دو سال هست تیک نخورده بود که آفیسره تو ترکمنستان تیک زد و مهر خودشو زد و بهم داد. سوالم اینه که آیا با این فرم میتونم برم برای مصاحبه مجدد

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia364 نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای J یه بار از ترکمنستان ریجکت شدم و میخوام دوباره اقدام کنم. تو فرم دی اس 2019 من اونجایی که مربوط به قانون دو سال هست تیک نخورده بود که آفیسره تو ترکمنستان تیک زد و مهر خودشو زد و بهم داد. سوالم اینه که آیا با این فرم میتونم برم برای مصاحبه مجدد
    دوست عزیز... من هیچ اطلاعاتی راجع به ds2019 ندارم ولی می دونم که بدترین چیز برای کسایی که ویزای J میرن اون قانون دو سال هست... به نظرم سریعاً با کسی که وارد هست مشورت کن ببین اگر با دوباره گرفتن فرم J قضیه حل میشه حتماً این کارو بکن که شامل قانون دو سال نشی... بازم می گم من اطلاعاتی راجع به فرم DS 2019 ندارم... اگر بتونی کاری کنی که شاملش نشی عالیه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia364 نمایش پست ها
    سلام
    دلایلی که ممکنه تیک بخوره قانون دو سال رو اینجا ببینید: اینجا
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    دلایلی که ممکنه تیک بخوره قانون دو سال رو اینجا ببینید: اینجا
    ممنونم که این لینک رو گذاشتید. اطلاعات خوبی گرفتم. اما به نظرم منظور منو بر عکس متوجه شدید. مورد من شامل اون قانون دو سال نمیشه. کسایی که قانون دو سال شامل حالشونه رو خود دانشگاه میزبان تیک میزنه و بقیه رو باید سفارت تیک بزنه. سوال اصلی من در مورد مهری است که پای دی اس من زد. همون روز بقیه بچه ها که ریجکت شدن اون مهر را نگرفتن و فقط یکی از بچه ها که کلیرنس خورد مهر زده شد به دی اس 2019. به نظر شما این مهر مشکل ساز نیست و من میتونم با این دی اس دوباره اقدام کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS-2019

سلام
    من فرم Ds-2019 رو دیروز دریافت کردم و اون قسمت که مربوط به دو سال هست تیک نخورده...اما من نمی دونم که این به این معنیه که شامل حال من نمی شه؟ در غیر اینصورت چرا در قسمتی که شامل نمی شه هیج جیز زده نشده؟ یا اینکه کلا این قسمت رو باید سفارت پر کنه؟
    طبق گفته های دوستمون توی پست بالایی اگه شامل حالم می شد دانشگاه تیک می زد اما من مطمین نیستم که این درسته یا نه؟
    میشه منو راهنمایی بفرمایید لطفااااااااااااااااااااا.. .

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS-2019

نقل قول نوشته اصلی توسط Panizzzz نمایش پست ها
    سلام
    من فرم Ds-2019 رو دیروز دریافت کردم و اون قسمت که مربوط به دو سال هست تیک نخورده...اما من نمی دونم که این به این معنیه که شامل حال من نمی شه؟ در غیر اینصورت چرا در قسمتی که شامل نمی شه هیج جیز زده نشده؟ یا اینکه کلا این قسمت رو باید سفارت پر کنه؟
    طبق گفته های دوستمون توی پست بالایی اگه شامل حالم می شد دانشگاه تیک می زد اما من مطمین نیستم که این درسته یا نه؟
    میشه منو راهنمایی بفرمایید لطفااااااااااااااااااااا.. .
    تا اونجایی که من دیدم.. آفیسر موقع ویزا تصمیم میگیره که تیک بزنه یا نزنه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

سلام من یک بار برای ترکمنستان و یک بار برای ارمنستان ds160 رو تا وسط پر کردم ولی نفرستادم و پول هم پرداخت نکردم. الان برای سفارت دیگه بخوام پر کنم توی سایت https://ceac.state.gov/genniv/default.aspx از اول شروع کنم فرم رو درسته؟مهم نیست که یه application id دارم؟
    سوال دیگه ام اینه که برای پرداخت 160 دلار لینک جدایی هست که من به برادرم بگم از آمریکا پرداخت کنه؟ یا اینکه آخر همین ds پرداخت میشه؟ کلا اگه از اونجا پرداخت بشه مشکلی هست؟ از این نظر می پرسم که شبه این پیش نیاد که فرم رو کس دیگه برام پر کرده.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط DrRosha نمایش پست ها
    سلام من یک بار برای ترکمنستان و یک بار برای ارمنستان ds160 رو تا وسط پر کردم ولی نفرستادم و پول هم پرداخت نکردم. الان برای سفارت دیگه بخوام پر کنم توی سایت https://ceac.state.gov/genniv/default.aspx از اول شروع کنم فرم رو درسته؟مهم نیست که یه application id دارم؟
    سوال دیگه ام اینه که برای پرداخت 160 دلار لینک جدایی هست که من به برادرم بگم از آمریکا پرداخت کنه؟ یا اینکه آخر همین ds پرداخت میشه؟ کلا اگه از اونجا پرداخت بشه مشکلی هست؟ از این نظر می پرسم که شبه این پیش نیاد که فرم رو کس دیگه برام پر کرده.
    مجدد پر کنید اصلا ایرادی نداره . هزینه رو هم مثلا برای دبی در سایت سفارت باید حساب کاربری باز کنید و برادر شما هم می تونه هزینه رو پرداخت کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    مجدد پر کنید اصلا ایرادی نداره . هزینه رو هم مثلا برای دبی در سایت سفارت باید حساب کاربری باز کنید و برادر شما هم می تونه هزینه رو پرداخت کنه
    میشه حساب باز کنم و بعد پرداخت پول وقتم رو بگیرم و بعد ds160 رو تکمیل کنم؟ راستش می خوام سریع تر وقت بگیرم و تدارکات سفرم رو فراهم کنم ولی تا وسط هفته دیگه معلوم نمیشه که میتونم اشتغال به کار جور بکنم یا نه! الان نمیدونم بیکار بزنم یا شاغل!
    ویرایش توسط DrRosha : February 26th, 2014 در ساعت 04:35 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)