صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 176

موضوع: همه چيز درباره فرم DS-2019

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

نقل قول نوشته اصلی توسط DrRosha نمایش پست ها
    میشه حساب باز کنم و بعد پرداخت پول وقتم رو بگیرم و بعد ds160 رو تکمیل کنم؟ راستش می خوام سریع تر وقت بگیرم و تدارکات سفرم رو فراهم کنم ولی تا وسط هفته دیگه معلوم نمیشه که میتونم اشتغال به کار جور بکنم یا نه! الان نمیدونم بیکار بزنم یا شاغل!

DS-160 رو باید شروع به کار کنید که code اش رو داشته باشید... ولی پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید.. من خودم که کردم دو سه بار شد که بهم بارکد میداد ولی نمی تونستم برش گردونم و کلاً پرید!! :-(

خیلی نادره... ولی تو همین تاپیک چند نفری اشاره کردند سال های پیش!!!

برای همین DS رو سابمیت کنید و بعد وقت بگیرید!!!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرم DS-160

یعنی ممکنه retrieve که می خوام بکنم باز نکنه؟ الان شروع کردم تا یه جا رسوندم بعد save کردم. یعنی application code بهم داده. اگه برم باهاش پول بدم و وقت بگیرم بعد این اتفاقی که گفتین بیوفته 160 دلار می پره؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    DS-160 رو باید شروع به کار کنید که code اش رو داشته باشید... ولی پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید.. من خودم که کردم دو سه بار شد که بهم بارکد میداد ولی نمی تونستم برش گردونم و کلاً پرید!! :-(

خیلی نادره... ولی تو همین تاپیک چند نفری اشاره کردند سال های پیش!!!

برای همین DS رو سابمیت کنید و بعد وقت بگیرید!!!

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

در فرم اون قسمتی که نوشته "آیا قبلا سفر خارجی داشتید؟" در قسمتی که اسم کشورها نوشته میشه در صورتی که قبلا به کشور میزبان (سفارت) سفر داشته باشیم بنویسیم یا نه؟
    مثلا من که قبلا به ترکیه رفته بودم (برای گردش) اینبار که به ترکیه برای ویزا میرم میتونم در قسمت "آیا قبلا سفر خارجی داشتید؟" کشور ترکیه رو هم بنویسم؟ یا اسم کشور میزبان نباید نوشته بشه؟

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    در فرم اون قسمتی که نوشته "آیا قبلا سفر خارجی داشتید؟" در قسمتی که اسم کشورها نوشته میشه در صورتی که قبلا به کشور میزبان (سفارت) سفر داشته باشیم بنویسیم یا نه؟
    مثلا من که قبلا به ترکیه رفته بودم (برای گردش) اینبار که به ترکیه برای ویزا میرم میتونم در قسمت "آیا قبلا سفر خارجی داشتید؟" کشور ترکیه رو هم بنویسم؟ یا اسم کشور میزبان نباید نوشته بشه؟
    سلام
    بله. به هر کشور خارجی که در گذشته سفر کردید باید اشاره کنید.
    موفق باشی دوست عزیز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS-2019

سلام. من دارم برای فرصت مطالعاتی اقدام میکنم و فرم DS 2019 تازه رسیده دستم. متاسفانه متوجه شدم که اسپل فامیل همسرم اشتباه توی فرم وارد شده (najafi رو اشتباه najfi زدند). اگه با همین فرم ds2019 اشتباه برم سفارت برای ویزا گرفتن به مشکل میخورم؟ آیا لازمه که بگم فرم DS2019 رو مجدد صادر کنند؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi66 نمایش پست ها
    سلام. من دارم برای فرصت مطالعاتی اقدام میکنم و فرم DS 2019 تازه رسیده دستم. متاسفانه متوجه شدم که اسپل فامیل همسرم اشتباه توی فرم وارد شده (najafi رو اشتباه najfi زدند). اگه با همین فرم ds2019 اشتباه برم سفارت برای ویزا گرفتن به مشکل میخورم؟ آیا لازمه که بگم فرم DS2019 رو مجدد صادر کنند؟
    ممنون
    سلام

حتماً بگید عوض کنند.

بهشون تاکید کنید که sevis number عوض نشه و با همین sevis number وقت بگیرید تا زمان رو از دست ندید!

همیشه ازشون بخواهید که scan فرم رو بفرستند تا بتونید برای چنین مشکلاتی چکش کنید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

دوستان فرم DS-2019 برای من و همسرم جدا باید بیاد؟ یعنی دو فرم جدا؟ برای من یکی فرستادند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammaddt نمایش پست ها
    دوستان فرم DS-2019 برای من و همسرم جدا باید بیاد؟ یعنی دو فرم جدا؟ برای من یکی فرستادند!
    بله باید برای هر نفر یکی بفرستند.

Junior Member

برای روز مصاحبه اصل فرم دی اس بیست نوزده لازمه؟
    چرا دانشگاه میخواد اصلش را برام پست کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط einsinghaf نمایش پست ها
    برای روز مصاحبه اصل فرم دی اس بیست نوزده لازمه؟
    چرا دانشگاه میخواد اصلش را برام پست کنه؟
    بعضی سفارت ها مثل دوبی دیده شده کپیش رو هم قبول می کنند ولی برای صدور نهایی ویزا تو پاس حتما اصلش باید باشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)