صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 176

موضوع: همه چيز درباره فرم DS-2019

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS-2019

سوال فورییییییییییی!
    من ویزای جی 1 یه بار ریجکت شدم توی فرم ds2019 تاریخ شروع کار زده 3 مارچ...اما دوزهای که کاور می کنه تا سپتامبر 2016
    اگه حالا بخوام دوباره اپلای کنم باید یه دی اس 2019 بگیرم با شروع کار جدید؟
    اسکن قبوله؟ یا باید اصلش باشه؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Panizzzz نمایش پست ها
    سوال فورییییییییییی!
    من ویزای جی 1 یه بار ریجکت شدم توی فرم ds2019 تاریخ شروع کار زده 3 مارچ...اما دوزهای که کاور می کنه تا سپتامبر 2016
    اگه حالا بخوام دوباره اپلای کنم باید یه دی اس 2019 بگیرم با شروع کار جدید؟
    اسکن قبوله؟ یا باید اصلش باشه؟
    جدید باید بگیرید!

دبی گیری نداره که اصلش رو داشته باشید!

اگر بخواهید برید انکارا اصل رو حتماً میخوان!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS_2019

سلام
    من دوشنبه دبی وقت سفارت دارم و برنامه سفرمان مشخص شده است(پول سفر با تور 3 روزه را داده ام). من به دنبال ویزای J1 و همسرم J2 است. قبل از اینکه فرم DS2019 به دستم برسد اقدام کردم و فرم Ds160 را، هم برای خودم و هم برای همسرم پر کردم و تایید نهایی کردم و هزینه سویس خودم را پرداخت کردم. کارمند دانشگاه مربوطه فقط شماره SEVIS ID من را ایمیل کرده بود و بعدا که ازش شماره sevis id همسرم را پرسیدم گفت چون ایشان j2 است شماره اش همان شماره شماست. امروز که ds 2019 خودم و همسرم بدستم رسید دیدم Sevis ID من با همسرم در رقم آخر متفاوت است. لطفا راهنمایی کنید چه کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام دوستان
    امروز به منشی گروه گثتم اسکن فرم DS-2019 رو برام بده گفت که این فرم را دولت آمریکا صادر می کنه نه من ولی فکر نکنم بشه ....گفت حالا با ISSO می پرسم
    چه جوری قانعش کنم اسکن فرم رو میشه فرستاد؟گرفتار شدم
    یه سوال دیگه: به من گفت دو مدل ویزا J-1 هست
    1- یکی قثط 6 ماه میشه آمریکا باشی و قابل تمدید نیست ولی دو سال year homeland requirement نداره
    2- مدل دوم بیشتر از 6 ماه میشه موند ولی دو سال year homeland requirement داره
    میشه کمکم کنین کدوم رو انتخاب کنم البته من فعلا مدل 2 رو انتخاب کردم چون شاید کارم 6 ماهه تمام نشه
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Biotechnology/Tehran University of Medical Sciences

سلام دوستان
    من یه مشکلی پیدا کردم تو برگه ds2019 دانشگاه تو پارت 1 که اطلاعات خودم هست پوزیشن رو زده univerdity teaching staff and R که فکر کنم منظور شغل الانم هست در صورتی که من هم تو cv که به یونی دادم هم به خود استادم گفتم از سال پیش تا الان تو آزمایسگاه مشغول کار هستم ریسرچ اسیستنتی مال الان نیست حالا اینو چیکار کنم؟وقتم هم گرفتم اصن نمیدونم این پوزیشن رو از کجا در اوردن نوشتن! کاملا واضح من تو cv دارم میشه اینو همون زمان مصاحبه گفت به افیسر با cv که نشون میدم با دردسر ساز میشه؟ چیکار کنم؟
    ویرایش توسط mahrou1 : August 1st, 2014 در ساعت 11:32 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره فرم DS_2019

با سلام
    وقت شما بخیر. من از دو دانشگاه در حال دریافت DS برای فرصت مطالعاتی هستم. یکی از آنها DS را آماده کرده اما دانشگاه تقریبا سطح پایینی هست اما دومی که بسیار دانشگاه معتبری است هنوز صادر نکرده و احتمالا تا یک ماه دیگه طول بکشه. وزارت علوم شرط گذاشته تا ترم 6 دکتری باید کشور را ترک کنید والا پول نمیدن که چون قبلا تا ترم 7 بود احتمالا یکم با ما راه بیان. به نظر شما منتظر DS از دانشگاه معتبرتر باشم و بعد برای ویزا اقدام کنم یا با فرم دانشگاه اولی برم سفارت و بعد دریافت ویزا در نهایت به دانشگاه معتبرتر بروم؟ این کار امکانپذیر هست؟ مشکل ایجاد میشه؟
    بسیار ممنون میشم راهنماییم کنید.

Senior Member m_rond آواتار ها

سلام
    مورد پیچیده ست. من اول یه توضیحی در مورد چند و چون کار بهتون می دم و بعد بر اساس اون حدس می زنم. ما یه چیز داریم به اسم SEVIS که مخصوص کسانی هست که با ویزای F و J وارد آمریکا می شن (یعنی دانشجوها و اسکالرها). تو این سیستم که برای رهگیری وضعیت اوناست، وقتی وارد بشی و سویس نامبر طرف رو بزنی، تا فیه خالدون طرف کشیده می شه بیرون. به این سیستم هم آفیسر تو سفارت دسترسی داره و هم مسئول روابط بین الملل (OISS) دانشگاه. هر بار هم که می خوای وارد شی یه پسورد جدید می خواد. وقتی شما با آفیسر تو سفارت مصاحبه می کنی، اون درحالیکه سرش پایین هست و شما حرف می زنی، همینطور تتق تق تق تتق، می زنه رو کی بوردش. اونوقت اون مسئول روابط بین الملل وقتی می ره تو سیستم سویس، می دونه که شما به آفیسر چیا گفتین چون اون تو ثبت شده. حالا شما با DS-2019 دانشگاه A که یه سویس نامبر داره می رید سفارت و ویزا هم می گیرید. بعد DS دوم رو از دانشگاه B می گیرید و پس از یه خداحافظی مبسوط عازم ینگه دنیا می شین. تا تو خود فرودگاه شهر دانشگاه دوم همه چیز اوکی هست اما اونجا یه آفیسر DS شما رو با سویس نامبر دوم چک می کنه. شما DSیی رو بهش می دین که اصلاً سفارت آمریکا اونو ندیده و امضای آفیسر هم روش نیست و هیچ چیز تو سیستم مبنی بر مصاحبه با سفارت در سیستم درج نشده. این می شه مشکل اول. حالا فرض می کنیم که اون آفیسر یه مقدار قیقاج بزنه و نفهمه. شما تشریف می برید دانشگاه دوم و اونا هم متوجه این موضوع می شن که شما اصلاً با اون DS سفارت نرفتین و هیچ رکوردی از مصاحبه تو سفارت ندارین. ضمن اینکه دانشگاه اول منتظر ورود شماست و اگه تا 30 روز پس از تاریخ ورود در ds دانشگاه اول به اونجا مراجعه نکنید ds دانشگاه اول که باهاش رفته بودین سفارت و معتبر هست بصورت اتومات باطل می شه و شما بر اساس اون می شین غیر قانونی. حالا باز خودتون بیشتر تحقیق کنین که با این اوصاف می شه یا نه.
    موفق باشید.
    Never Say Never

Junior Member

بسیار ممنون. اطلاعات باارزشی دادید. اگر با همان DS دانشگاه اول برم مصاحبه و اونجا با صداقت به افسر بگم که از دانشگاه دیگه هم DS باید بیاید ولی چون یکم دیر شده فقط با این DS اومدم اونوقت به نظرتون چی میشه؟

Senior Member m_rond آواتار ها

ببینید من فکر کنم اینجا بحث صداقت داشتن و نداشتن نیست. من تصورم اینه که شما از اون آفیسر می خواید که بدون دیدن DS-2019 دانشگاهی که می خواید برید ازش بخواهید بهتون ویزا بده. اون باید DS2019 شما و اظلاعات سویس اونو داشته باشه تا کار شما رو بر اساس اون فایل کنه. 2 تا DS متفاوت با دو شماره ی متفاوت از دو دانشگاه متفاوت مث دو تا آدم متفاوت هست. این نظر منه و باز مشورت کنین. می تونید به صورت ناشناس همین سوالتون رو به چند تا از سفارتها ایمیل بزنین و بپرسین. اما یه کار که شاید بتونین بکنین و انجامش به محض ورود ممکنه یه مقدار ریسکی باشه اینه که با همین DS برین آمریکا و بعد ترنسفر کنین به دانشگاه دوم که اونم پروسه ی خودشو داره و ممکنه از نظر استاد دانشگاه اول هم صورت خوشی نداشته باشه که تا پاش رسید اینجا گفت خداحافظ من می خوام برم یه جای بهتر. و همونطور که می دونین همه چیز شما به استادتون بستگی داره و با یه ایمیل به OISS می تونه شمارو راهی وطن کنه. شما به دانشگاه دوم ایمیل بزنین و بگید ددلاین دارین. هرچند که پروسه ی صدور DS219 حداقل 30 روز طول می کشه.
    Never Say Never

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام
    بچه ها کسی میدونه آنکارا پرینت DS-2019 رو قبول می کنه یا نه؟من 27 وقت دارم و فرمم هنوز نرسیده...اگر قبول نکنه یعنی مصاحبه نمی کنه؟
    تو رو خدا راهنماییم کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)