صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: گزارش ها | نظرهای مرتبط با نسخه 4.1.12 " نرم افزار vBulletin فروم "

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گزارش ها | نظرهای مرتبط با نسخه 4.1.12 " نرم افزار vBulletin فروم "

ادمین محترم من یک پیشنهاد داشتم...

میخواستم پیشنهاد بدم حالا که نرم افزار ارتقا پیدا کرد و تغییرات بسیار خوبی صورت گرفت چه خوب میشه که رنگ قلم مدیران متناسب با رنگ اسم آنها باشد مثلا مدیرانی که به رنگ آبی هستند از قلم آبی رنگ هم استفاده کنند و به همین ترتیب برای دیگر رده های مدیریتی + جهت منحصر بفرد کردن این رنگها ، کاربران مجاز به انتخاب این تعداد معدود رنگ جهت نوشتن پست خود نباشند. من فکر میکنم بدین ترتیب یک وجهه ی خاصی به پیامهای مدیران داده میشود. با تشکر فراوان از زحمات شما

Member polymath آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-Iran university of science and technology

پیش فرض پاسخ : گزارش ها | نظرهای مرتبط با نسخه 4.1.12 " نرم افزار vBulletin فروم "

سلام

مي خواستم پيشنهاد بدم از اونجايي كه طيف وسيعي از بچه هاي فروم از موبايل استفاده مي كنن پيشنهاد مي كنم نرم افزار موبايل كه با سيستم عامل هاي اندرويد و اپل سازگاره ساخته بشه كه استفاده از فروم راحت تر باشه .

با تشكر
    ابي كه براسود زمينش بخورد زود ..... دريا شود ان رود كه پيوسته روان است
    گر مرد رهي غم مخور از دوري و ديري .... داني كه رسيدن هنر گام زمان است

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط polymath نمایش پست ها
    سلام

مي خواستم پيشنهاد بدم از اونجايي كه طيف وسيعي از بچه هاي فروم از موبايل استفاده مي كنن پيشنهاد مي كنم نرم افزار موبايل كه با سيستم عامل هاي اندرويد و اپل سازگاره ساخته بشه كه استفاده از فروم راحت تر باشه .

با تشكر

این موضوع سال پیش هم پیشنهاد شد ولی به دلیل مسائل مربوط به امنیت سایت قابل اجرا نبود. من دوباره با ادمین درمیون میذارم.

ممنون از توجهتون

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    این موضوع سال پیش هم پیشنهاد شد ولی به دلیل مسائل مربوط به امنیت سایت قابل اجرا نبود. من دوباره با ادمین درمیون میذارم.

ممنون از توجهتون
    با سلام

ممنون میشم در مورد پست ۳۱ بنده هم یک بررسی بفرمایید. بی تاثیر نخواهد بود این تغییر. ممنونم

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    ادمین محترم من یک پیشنهاد داشتم...

میخواستم پیشنهاد بدم حالا که نرم افزار ارتقا پیدا کرد و تغییرات بسیار خوبی صورت گرفت چه خوب میشه که رنگ قلم مدیران متناسب با رنگ اسم آنها باشد مثلا مدیرانی که به رنگ آبی هستند از قلم آبی رنگ هم استفاده کنند و به همین ترتیب برای دیگر رده های مدیریتی + جهت منحصر بفرد کردن این رنگها ، کاربران مجاز به انتخاب این تعداد معدود رنگ جهت نوشتن پست خود نباشند. من فکر میکنم بدین ترتیب یک وجهه ی خاصی به پیامهای مدیران داده میشود. با تشکر فراوان از زحمات شما
    سلام
    ممنون از پیشنهاد و همچنین اشتراک گذاشتن سلیقه قشنگتون.

مدیران معمولا پستهای مدیریتی رو یکجوری بولد میکنند و رنگی ... قانون نوشته شده ای نداریم ولی مدیران بنا به سلیقه و روانشناسی خودشون سعی میکنند یکجوری به پستشون وجهه بدن.

مثل کراوات زدن اجباری تو بعضی شرکتها این مورد هم میتونه پرستیژ و نظم خاصی به مدیران بده ...

درمیون میذارم

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پیشنهاد و همچنین اشتراک گذاشتن سلیقه قشنگتون.

مدیران معمولا پستهای مدیریتی رو یکجوری بولد میکنند و رنگی ... قانون نوشته شده ای نداریم ولی مدیران بنا به سلیقه و روانشناسی خودشون سعی میکنند یکجوری به پستشون وجهه بدن.

مثل کراوات زدن اجباری تو بعضی شرکتها این مورد هم میتونه پرستیژ و نظم خاصی به مدیران بده ...

درمیون میذارم
    سلام و احترام

ممنونم از توجهتون . این مسئله بیشتر نظر منو جلب کرد چون دیده میشه جدیدا کاربران برای هایلایت شدن پست خودشون از فونتهای بولد و رنگهایی که اکثرا مدیران بکار مبیرند استفاده میکنند. در هر صورت ممنون از شما.

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

سلام،
    فکر کنم بخش نتایج پذیرش دچار مشکل شده، برای من همه نتایج پذیرش رو مثل هم و اینطوری نشون می ده (فقط نام کاربری ها با هم فرق دارند!) :

نام کاربری رشته دانشگاه مقطع پذیرش فاند معدل کارشناسی دانشگاه کارشناسی معدل ارشد دانشگاه ارشد امتحان زبان نمره امتحان زبان Quan. Anlt. Vrbl. مقالات کشور سال

forum ab Doctorate --- 10 forum N/A N/A PBT 100 N/A N/A 100 0 آمریکا
    10
    2010

10
    2010
    ویرایش توسط nilo0far : October 4th, 2012 در ساعت 05:26 PM
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام
    بخش نتایج پذیرش چرا اینجوری شده !!!!!!!!؟
    همه چی شده ab و forum و . . . ؛ اشکال از کجاست !!؟
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    سلام،
    فکر کنم بخش نتایج پذیرش دچار مشکل شده، برای من همه نتایج پذیرش رو مثل هم و اینطوری نشون می ده (فقط نام کاربری ها با هم فرق دارند!) :

نام کاربری رشته دانشگاه مقطع پذیرش فاند معدل کارشناسی دانشگاه کارشناسی معدل ارشد دانشگاه ارشد امتحان زبان نمره امتحان زبان Quan. Anlt. Vrbl. مقالات کشور سال

10
    2010

10
    2010
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام
    بخش نتایج پذیرش چرا اینجوری شده !!!!!!!!؟
    همه چی شده ab و forum و . . . ؛ اشکال از کجاست !!؟
    با سلام و ممنون از گزارش موضوع، اين مشكل به ادمين سايت گزارش شده و در حال پيگيري است، مرسي
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2266 نمایش پست ها
    با سلام و ممنون از گزارش موضوع، اين مشكل به ادمين سايت گزارش شده و در حال پيگيري است، مرسي
    سلام
    آقا این مشکل نتایج پذیرش چرا همچنان پابرجاست !!!؟
    از مدیران کسی پیگیر این قضیه نیست !!؟
    .You can either have results or excuses; not both

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین