صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 43 , از مجموع 43

موضوع: برخورديا دستگيرى توسط پليس كاناداو تاثير بر پروسه اقامت كانادا

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برخورديا دستگيرى توسط پليس كاناداو تاثير بر پروسه اقامت كانادا

سلام
    این تاپیک را خوندم...خداییش ترسیدم...حقیقتش فکر نمی کردم در این حد باشد...
    دوستان از سوال من برداشت بد نکنید....فقط گفتم بپرسم شاید از دهنم در رفت!!!!! آیا بکار بردن F-word جرم دارد ؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخورديا دستگيرى توسط پليس كاناداو تاثير بر پروسه اقامت كانادا

بهترین کار اینه که با یک وکیل مشاوره بکنی. در اکثر شهرهای کانادا کلینیک های حقوقی که وکلا 30-60 دقیقه مشاوره ی مجانی به طور داوطلبانه بدهند وجود داره.

ولی چون charge به نظر نمی رسه شده باشی احتمال قوی مشکلی نیست. خونت رو هم هر موقع تونستی عوض کن، و دفعه ی بعد مطمئن شو با آدم هایی هم خونه می شی که روحیه ت (حداقل از نظر تمیزی) بهشون می خوره. اگر هم با کسی نمی تونی سر کنی، برو bachelor بگیر، یه جای کوچیک که بتونی تنها باشی و با کسی سر و کله نزنی.

ولی اگر می خوای در اجتماع زندگی کنی باید در چند سال اولی که این جا هستی خیلی احتیاط کنی و خیلی مشاهده، و محافظه کار باشی، تا زمانی که خوب فرهنگ این جا رو یاد بگیری، که شاید یک دهه طول بکشه. آره، یاد گرفتن و ساختن با محیط جدید کار راحتی نیست، ابدا.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخورديا دستگيرى توسط پليس كاناداو تاثير بر پروس

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    این تاپیک را خوندم...خداییش ترسیدم...حقیقتش فکر نمی کردم در این حد باشد...
    دوستان از سوال من برداشت بد نکنید....فقط گفتم بپرسم شاید از دهنم در رفت!!!!! آیا بکار بردن F-word جرم دارد ؟
    If the swearing causes other people in the vicinity to take notice, then yes it is an offence.
    Criminal Code of Canada
    Section 175. (1) Every one who
    (a) not being in a dwelling-house, causes a disturbance in or near a public place,
    (i) by fighting, screaming, shouting, swearing, singing or using insulting or obscene language,

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)