صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 43

موضوع: برخورديا دستگيرى توسط پليس كاناداو تاثير بر پروسه اقامت كانادا

پیش فرض پاسخ : برخورديا دستگيرى توسط پليس كاناداو تاثير بر پروسه اقامت كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط lf8059 نمایش پست ها
    من فکر میکنیم بیشتر برمیگرده به عدم شناختی که اداما از فرهنگهای مختلف دارن
    تو همین ایران خودمون که قاعدتا تهدید به قتل زبانی رو هیچ جا جرم حسایب نمیکنن اگه یک ایرانی یکی ایرانی دیگه رو جدا هم تهدید به قتل کنه طرف شکایتی نمیکنه (شکایتم بکنه به جای نمیرسه) اما اگه یه خارجی یه ایرانی رو تهدید به قتل بکنه چیه؟ یقینا ایرانیه مطلب رو جدی تر میگیره چرا؟چون میدونه که این خارجیه با روال کاری ایرانیها که تهدید زبانی به قتل رو جدی حساب نمیکنن آشنا نیست پس تهدید رو جدی مگیره شاید شکایتم بکنه حتی اگه به شکایتش رسیدگی نشه
    در مورد ماجرای دوستمون هم من فکر کنم یه همچین برداشتی شده طرف کانادی بوده و از طرف یه خارجی تهدید به کوبوندن ماکرویو تو سرش شده خوب بنده خدا از کجا بدونه این شوخیه یا تو فرهنگ ما تهدید زبانی جرم نیست و همین طوری ما عصبانی میشیم تهدید میکنیم (اونم تو خالی) منم باشم قضیه رو جدی میگیرم ؟
    شما این پست رو بخون...همسایه اش ایرانی بوده...با اینکه ایرانی بود زنگیده به پلیس...فکر نمیکنم دلیل اصلیش اینی باشه که شما گفتی...از آرتین یا ghlobe عزیز خواهشمندیم جواب بدن بفهمیم دقیقا جریان چیه...

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    شما این پست رو بخون...همسایه اش ایرانی بوده...با اینکه ایرانی بود زنگیده به پلیس...فکر نمیکنم دلیل اصلیش اینی باشه که شما گفتی...از آرتین یا ghlobe عزیز خواهشمندیم جواب بدن بفهمیم دقیقا جریان چیه...
    احتمال داره طرف مدت زیادی توی کانادا زندگی کرده باشه و از نظر رفتار و فرهنگ کانادایی بوده ولی از این جهت که متوجه صحبتهای همسایه ش بشه چون زبونش فارسی بوده نوشته ایرانی که ما متوجه بشیم این از کجا حرفهای اینا رو فهمیده بوده.
    شاید هم لحن طرف جوری بوده که به نظر خیلی جدی میومده و این همسایه هم جدی گرفته.... مگه اون موردی رو که توی کانادا پدره زده دخترش رو کشته توی کانادا نخونده بودین؟ البته ایرانی نبوده ولی آسیایی بوده.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    احتمال داره طرف مدت زیادی توی کانادا زندگی کرده باشه و از نظر رفتار و فرهنگ کانادایی بوده ولی از این جهت که متوجه صحبتهای همسایه ش بشه چون زبونش فارسی بوده نوشته ایرانی که ما متوجه بشیم این از کجا حرفهای اینا رو فهمیده بوده.
    شاید هم لحن طرف جوری بوده که به نظر خیلی جدی میومده و این همسایه هم جدی گرفته.... مگه اون موردی رو که توی کانادا پدره زده دخترش رو کشته توی کانادا نخونده بودین؟ البته ایرانی نبوده ولی آسیایی بوده.
    منم این شک ها رو تو ذهنم داشتم واسه همین گفتم "فکر نمیکنم دلیل اصلیش اینی باشه که شما گفتی...از آرتین یا ghlobe عزیز خواهشمندیم جواب بدن بفهمیم دقیقا جریان چیه"...
    اون مورد رو هم نه متاسفانه نخوندم...
    من کم کم دارم به این فکر می افتم که دور کانادا رو خط بکشم...تا بخوام با محیط ارتباط برقرار کنم و by-law بره تو ذهنم فکر کنم چندین باری زندان رو گذرونده باشم!
    این چیز ها رو هم که میخونم دیگه به این فکر می افتم که رفتن به یک کشور دیگه برابر است با زجر.
    ویرایش توسط salazar716 : March 7th, 2012 در ساعت 03:53 PM

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

منم این شک ها رو تو ذهنم داشتم واسه همین گفتم "فکر نمیکنم دلیل اصلیش اینی باشه که شما گفتی...از آرتین یا ghlobe عزیز خواهشمندیم جواب بدن بفهمیم دقیقا جریان چیه"...
    اون مورد رو هم نه متاسفانه نخوندم...
    من کم کم دارم به این فکر می افتم که دور کانادا رو خط بکشم...تا بخوام با محیط ارتباط برقرار کنم و by-law بره تو ذهنم فکر کنم چندین باری زندان رو گذرونده باشم!
    این چیز ها رو هم که میخونم دیگه به این فکر می افتم که رفتن به یک کشور دیگه برابر است با زجر.
    مهاجرت معنیش این نیست که میری یه جایی که همه چیز ایده آل باشه.... و لزوما هم هرکس مهاجرت میکنه احساس بهتری نخواهد داشت و راضی نخواهد بود... آدمها با هم متفاوتند ... باید ببینید واقعا چی میخواین و چرا دارین مهاجرت میکنین... شاید واقعا همینی باشه که شما میگین!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guru

والا اگر ماحرای اولین پست این تاپیک رو میفرمائید (قضیه مایکروویو روی سر طرف خورد کردن!) اینجوری که از ظاهر پست بنظر میاد همخونه های این دوستمون ایرانی نبوده اند. حالا امیدوارم قضیه ختم به خیر شده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    والا اگر ماحرای اولین پست این تاپیک رو میفرمائید (قضیه مایکروویو روی سر طرف خورد کردن!) اینجوری که از ظاهر پست بنظر میاد همخونه های این دوستمون ایرانی نبوده اند. حالا امیدوارم قضیه ختم به خیر شده باشه.
    اگه دقت کنین "این" یک لینک بود به پست 11 این تاپیک...در مورد اون نظرتون رو بدین...

ApplyAbroad Guru

اگه دقت کنین "این" یک لینک بود به پست 11 این تاپیک...در مورد اون نظرتون رو بدین...
    با عرض پوزش... من راستش از این ماجرا خبری ندارم ولی بهرحال غیرعادی نیست. اینجا مساله امنیت بچه ها را خیلی جدی میگیرند.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

من برای این که در المان گرفتار این مشکل نشم از همخونه المانیم این مسئله رو پرسیدم که ایا این کارها در المان جرم هست یا نه. این دو خاطره رو هم براش تعریف کردم........اول کلی خندید بعد گفت کانادییها مشکل دارند!.تو المان این کارها جرم نیست....
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

Smile پاسخ : برخورديا دستگيرى توسط پليس كاناداو تاثير بر پروسه اقامت كانادا

البته برای من که چند سال هست کانادا زندگی‌ کردم کلا از این حرف دوستمون که مایکرویو را میخواست رو سر هم خونه ایش بشکونه شوکه شدم! الان مثلا وقتی‌ فیلم ایرانی‌ میبینم که سر یک تصادف راننده با قفل فرمون میاد بیرون شوکه میشم و این صحنه را توی کانادا مجسم می‌کنم که اگر اینجا پیش بی‌ آید پلیس چه کار می‌کند!

حالا درسته که اینا هم خیلی‌ نازک نارنجی هستند اما قبول کنیم ما هم درصد خشونت گفتاری و رفتاریمون بالاست.

دوستانی که به کشوری مثل کانادا می‌‌آیند حواسشان باشد مواظب حرف زدنشان در مورد جنسیت، نژاد، دین و عقاید طرف مقابلشان باشند.

Senior Member mehran23 آواتار ها

یکی از نکات مهم تو کانادا تاچ کرده یا همون تماس بدنی و برخورد فیزیکی که به شدت باهاش برخورد میشه. ممکنه یه مقدار سر و صدا رو بشه یه کارش کرد ولی مسئله برخورد فیزیکی رو اصلا. بعضی از ماها بخاطر مسایلی که همه بهتر از من میدونن اعصاب نداریم و بهتره تو کانادا خویشتنداری رو تمرین کنیم.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)