صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: دوره های زبان در دانشگاه های ترکیه و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره زبان انگلیسی در ترکیه | دوره های زبان در دانشگاه های ترکیه

مگه برای رفتن به دانشگاها حتما نباید زبان ترکی و الس رو ایران گذروند. کسی موسسه خوبی سراغ داره تو تهران که بشه فشرده گرفت. و اینگه زمان امتحان تومر و الس کی؟

Junior Member

آیا در دانشگاه آنکارا آموزش زبان انگلیسی هم هست؟

اگه میشه اطلاعات هزینه و اینکه آیا می تونیم از خوابگاه استفاده کنیم رو برام بفرستید.

با تشکر
    از زرتـشت سئوال کردند:زندگی خود را بر چند اصل استوار کردی؟
    فرمودند: 1. دانستم کار مرا دیگری انجام نمی دهد، پس تلاش کردم. | 2. دانستم که خدا مرا می بیند، پس حیا کردم. 3. دانستم رزق مرا دیگری نمی خورد، پس آرام شدم. | 4. دانستم پایان کارم مرگ است، پس مهیا شدم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bespar نمایش پست ها
    آیا در دانشگاه آنکارا آموزش زبان انگلیسی هم هست؟

اگه میشه اطلاعات هزینه و اینکه آیا می تونیم از خوابگاه استفاده کنیم رو برام بفرستید.

با تشکر
    درود

دوست عزیز خود شما چند پست قبل ( #3 ) همین سوال پرسیدین و پاسختون هم با لینک نام مرکز داده شده است و در مورد هزینه ها هم در خود سایت مربوط گزینه Fee هست هم در تاپیک های دیگر من بصورت کامل هزینه ها رو در شعب مختلف نوشتم لطفا قبل از هرگونه اقدام به سوال ، لطفا ارسال های قبلی و نیز ویکی اپلای را مطالعه کنین بعد اگر ابهامی بود در اینجا مطرح بفرمایید پاسخ اکثر سوالات در ارسال هاس قبلی هست و نیز جتی نحوه رزرو خوابگاه امکانش و عیره نیز شرح داده شده است .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

دوستان کسی میدونه اگر خانمی برای تحصیل زبان ترکی پذیرش بگیره به همسر و فرزندش هم ویزا میدن یا نه؟ آیا تفاوتی میکنه که این پذیرش از چه موسسه ای باشه؟
    دریافت مدارک در سیدنی: 5 فوریه 2010 - فایل نامبر اول: 18 مارچ 2010 - دریافت مدارک در دمشق: 22 جون - صدور فایل نامبر دوم: 23 آگست ارسال به ورشو: 20 دسامبر 2011 -کد رشته:9212 مدیکال:11 جون 2014 ارسال آپدیت: 16 جولای- پاس ریکوئست:سوم نوامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidfx نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه اگر خانمی برای تحصیل زبان ترکی پذیرش بگیره به همسر و فرزندش هم ویزا میدن یا نه؟ آیا تفاوتی میکنه که این پذیرش از چه موسسه ای باشه؟
    دوست عزیز سفارت ویزای تحصیلی رو فقط به کسی می ده که نامه پذیرش داره.امّا برای همراه به نظرم بهتره که از سفارت سوال کنید که می تونید به عنوان همراه ویزا بگیرید یا نه؟سفارت از یکشنبه تا جمعه 9 تا 12:30 هستن.
    راستش سوال دومتونو زیاد اطلاع ندارم امّا این رو می دونم که طولانی ترین ویزا برای این دوره ها ویزای مرکز تومر دانشگاه آنکارا هست که 6 ماهه مدتش البته باید تو دوره 6 ماه در کلاس ها به طور متناوب شرکت کرد.مثلن 3 ترمه 2 ماهه برداشت یا 6 ترمه 6 ماهه.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان، کسی اطلاع داره که آیا سفارت برای تحصیل زبان انگلیسی در موسسات زبان ترکیه هم ویزای تحصیلی میده یا نه؟ یعنی آیا ویزای تحصیلی فقط برای تحصیل در «دانشگاه» داده میشه یا میشه از یه موسسه آموزش زبان پذیرش آورد و ویزا گرفت؟ آیا مهمه موسسه کدوم باشه؟ معتبر و غیر معتبر و.. دارن از نظر سفارت؟

برای آموزش ترکی که فکر کنم میشه، برای انگلیسی رو میخوام بدونم.

ممنونم اگه جوابمو بدین، چون تو گوگل هم پیدا نکردم، هر چی جستجو کردم در مورد تحصیل در دانشگاه و ویزای این شکلی بود نتاج.

نقل قول نوشته اصلی توسط lefthanded نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی اطلاع داره که آیا سفارت برای تحصیل زبان انگلیسی در موسسات زبان ترکیه هم ویزای تحصیلی میده یا نه؟ یعنی آیا ویزای تحصیلی فقط برای تحصیل در «دانشگاه» داده میشه یا میشه از یه موسسه آموزش زبان پذیرش آورد و ویزا گرفت؟ آیا مهمه موسسه کدوم باشه؟ معتبر و غیر معتبر و.. دارن از نظر سفارت؟

برای آموزش ترکی که فکر کنم میشه، برای انگلیسی رو میخوام بدونم.

ممنونم اگه جوابمو بدین، چون تو گوگل هم پیدا نکردم، هر چی جستجو کردم در مورد تحصیل در دانشگاه و ویزای این شکلی بود نتاج.
    نه دوست عزیز من از سفارت سوال کردم واسه زبان انگلیسی ویزا نمیدن

نقل قول نوشته اصلی توسط amireskandari نمایش پست ها
    نه دوست عزیز من از سفارت سوال کردم واسه زبان انگلیسی ویزا نمیدن
    سلام.
    بالاخره واسه زبان انگلیسی ویزا میدن یا نه؟ یکی میگه میدن یکی میگه نمیدن

Junior Member

سلام دوستان
    موسسه های زبان انگلیسی در انکارا رو میخواستم و اینکه معتبر ترینش کدومه؟
    مرسی

Junior Member zhoobi آواتار ها

واسه خوندن زبانهای خارجی مثل فرانسه هم ویزا میدن یا نه؟ آخرشم من نفهمیدم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)