صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: برای مهندسی هوا و فضا کدام دانشگاه رو پیشنهاد می کنید؟

Junior Member

پیش فرض برای مهندسی هوا و فضا کدام دانشگاه رو پیشنهاد می کنید؟

سلام دوستان
    برای پذیرش در دوره لیسانس.شما برای مهندسی هوا و فضا و مکانیک در دانشگاه های امریکا یا انگلستان کدام دانشگاه ها مناسب تر است؟ایا به نظر شما پنسیلوانیا و یا ام ای تی یا هاروارد و یا کمبریج و اکسفورد مناسب اند؟چه شرایطی باید داشته باشیم تا توسط این دانشگاه ها پذیرفته شویم؟و چه مدارکی و چه ازمون هایی باید داده باشیم؟شرایط در یافت بورس و کمک مالی کامل رو هم اگر بفرمایید سپاس گزار خواهم بود.اگر میشه یک توضیح هم در مورد فاند بدید من در هیچ جای انجمن توضیحاتش رو ندیدم
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

پیش فرض پاسخ : برای مهندسی هوا و فضا کدام دانشگاه رو پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط narij نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پذیرش در دوره لیسانس.شما برای مهندسی هوا و فضا و مکانیک در دانشگاه های امریکا یا انگلستان کدام دانشگاه ها مناسب تر است؟ایا به نظر شما پنسیلوانیا و یا ام ای تی یا هاروارد و یا کمبریج و اکسفورد مناسب اند؟
    سلام
    بلی به نظر من پنسیلوانیا و یا ام ای تی یا هاروارد و یا کمبریج و اکسفورد مناسب اند.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط narij نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای پذیرش در دوره لیسانس.شما برای مهندسی هوا و فضا و مکانیک در دانشگاه های امریکا یا انگلستان کدام دانشگاه ها مناسب تر است؟ایا به نظر شما پنسیلوانیا و یا ام ای تی یا هاروارد و یا کمبریج و اکسفورد مناسب اند؟چه شرایطی باید داشته باشیم تا توسط این دانشگاه ها پذیرفته شویم؟و چه مدارکی و چه ازمون هایی باید داده باشیم؟شرایط در یافت بورس و کمک مالی کامل رو هم اگر بفرمایید سپاس گزار خواهم بود.اگر میشه یک توضیح هم در مورد فاند بدید من در هیچ جای انجمن توضیحاتش رو ندیدم
    با تشکر فراوان
    1.خیلی از سوالهاتون به این بخش اصلا ربطی نداره به خاطر همین هم هست دوستان جواب ندادن2.این دانشگاه ها همشون جزtop10دنیا هستن پس همشون هم مناسب اند.3.جواب تمام سوالاتتون توی انجمن هست فقط همت برای گشتن میخواد.

سلام.دانشگاه صنعتی مالک اشتر معدل لیسانس 14.5 پروژه طراحی یه نوع عمود پرواز با تکنولوژی جدید و کاملا صلح آمیز . اولویت اول fund بالا . اولویت دوم که همتراز با اولویت اول هست پذیزش از USA حالا میگن هوافضای usa انحصاری هست. با canada هم مشکلی ندارم . اولویت سوم رنکینگ. لطفا لیستی از دانشگاه های مناسب با شرایط من رو بدید چون می خوام میل بازی رو شروع کنم.هدفم جدی هست.

دوستان چه دانشگاه هايي براي رشته هوا و فضا بهتر هستند؟اگر ميشه کمکم کنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Boston University

در آمریکا بهترین دانشگاه های هوافضا که کارهای بسیار سطح بالایی انجام می دهند : استانفورد ، کلرادو بولدر، پردو و caltech

من خيلي تو انجمن گشتم اما اکثرا داشتن ميگفتن تو اروپا بهتره اين رشته..من بيشتر مايل به رفتن کانادا بودم چون اونجا اقوامي هم دارم؟اما الان دارم منصرف ميشم........اما منظورتون از کارهاي سطح بالا چي هست؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim74 نمایش پست ها
    من خيلي تو انجمن گشتم اما اکثرا داشتن ميگفتن تو اروپا بهتره اين رشته..من بيشتر مايل به رفتن کانادا بودم چون اونجا اقوامي هم دارم؟اما الان دارم منصرف ميشم........اما منظورتون از کارهاي سطح بالا چي هست؟؟؟؟؟؟
    اروپا، کدام کشور؟ شک نکنید که در هوافضا (کلیه گرایش ها) آمریکا بهترین دانشگاه ها را دارد (اگر به خاطر ویزا به شما گیر ندهند). کانادا هم دانشگاه تورنتو هوافضای خوبی دارد. الیته دانشگاه های دیگری هم هستند ولی بیشترشان با مکانیک یک دپارتمان دارند و زیاد خوب نیستند. البته قضیه آمریکا فرق می کند اونجا حتی دانشگاه هایی هم که مکانیک و هوافضا یک دپارتمان دارند، قوی هستند (بیشتر آن ها نه همه آن ها) .
    در اروپا هم دانشگاه هایی مثل منچستر انگلیس (+ چند تا دانشگاه دیگر در این کشور) و فرانسه خوب هستند. بقیه جاها به نظر من خوب نسیتند در هوافضا.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim74 نمایش پست ها
    درسته امریکا و بعضا کانادا خوبه ولی خوبه واسه AEROSPACE ENGINEERINGمساله ویزاست دیگه
    سربلند باشی

من الان سرگردونم نميدونم کجا برم ولي خب فرانسه که مي دونم نميرم چون با اطلاعاتي که بدست اوردم از نظر اقتصادي خوب نيست ......کانادا رو هم ديگه فکري نمي کنم چون با يکي از استادام که صحبت مي کردم گفت تو کانادا جاي خيلي زيادي براي پيشرفتي که من مد نظرمه در تحصيلات نيست مي فت امريکا و روسيه خيلي خوبن و مخصوصا روي روسيه تاکيد داشت حالا واقعا ديگه نمي دونم يک ساله تصميم گرفتم ولي هنوز نمي دونم براي مستر کجا برم؟؟؟؟الان شما ميگيد امريکا انگلستان يا روسيه ؟؟؟؟من واقعا ديگه هنگ!!!!!!!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)