صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: برای مهندسی هوا و فضا کدام دانشگاه رو پیشنهاد می کنید؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : برای مهندسی هوا و فضا کدام دانشگاه رو پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim74 نمایش پست ها
    من الان سرگردونم نميدونم کجا برم ولي خب فرانسه که مي دونم نميرم چون با اطلاعاتي که بدست اوردم از نظر اقتصادي خوب نيست ......کانادا رو هم ديگه فکري نمي کنم چون با يکي از استادام که صحبت مي کردم گفت تو کانادا جاي خيلي زيادي براي پيشرفتي که من مد نظرمه در تحصيلات نيست مي فت امريکا و روسيه خيلي خوبن و مخصوصا روي روسيه تاکيد داشت حالا واقعا ديگه نمي دونم يک ساله تصميم گرفتم ولي هنوز نمي دونم براي مستر کجا برم؟؟؟؟الان شما ميگيد امريکا انگلستان يا روسيه ؟؟؟؟من واقعا ديگه هنگ!!!!!!!!!
    کی گفته کانادا خوب نیست؟!!!!روسیه خوبه؟عجیبه
    اصلا به روسیه فکر نکن...جای زیاد جالبی نیست
    تنها جایی که ممکنه واسه شما و رشتتون خوب باشه همون امریکاست اونم در صورت نداشتن مشکل تو ویزا
    جا واسه پیشرفت زیاده
    در ضمن این فروم این قسمتهاش زیاد فعال نیست سعی کن سوالاتت رو تو بیرون از فضای مجازی بپرسی و واقعیت رو هم در نظر بگیری
    سربلند باشی

Junior Member

من الان سرگردونم نميدونم کجا برم ولي خب فرانسه که مي دونم نميرم چون با اطلاعاتي که بدست اوردم از نظر اقتصادي خوب نيست ......کانادا رو هم ديگه فکري نمي کنم چون با يکي از استادام که صحبت مي کردم گفت تو کانادا جاي خيلي زيادي براي پيشرفتي که من مد نظرمه در تحصيلات نيست مي فت امريکا و روسيه خيلي خوبن و مخصوصا روي روسيه تاکيد داشت حالا واقعا ديگه نمي دونم يک ساله تصميم گرفتم ولي هنوز نمي دونم براي مستر کجا برم؟؟؟؟الان شما ميگيد امريکا انگلستان يا روسيه ؟؟؟؟من واقعا ديگه هنگ!!!!!!!!!
    من روسیه را پیسنهاد نمی‌کنم چون که یکی از دوستای من 1 سال آنجا درس خوانده و میگه که فقط به خود روس‌ها اطلاعات می‌دهند و دانشجوهای دیگر را می‌پیچونند.
    اما بین آمریکا یا انگلیس هر کدام که شانس بیشتری دارد. چون هر دو خیلی خوب هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط canada نمایش پست ها
    من روسیه را پیسنهاد نمی‌کنم چون که یکی از دوستای من 1 سال آنجا درس خوانده و میگه که فقط به خود روس‌ها اطلاعات می‌دهند و دانشجوهای دیگر را می‌پیچونند.
    اما بین آمریکا یا انگلیس هر کدام که شانس بیشتری دارد. چون هر دو خیلی خوب هستند.
    در مورد انگلستان هم (مثل امریکا) ،مشکل گرفتن ویزا در رشته هوافضا وجود داره (برای گرفتن گواهی ATAS )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng., Uni of Tab.

دوست عزيز كي گفته كانادا جاي پيشرفت نيست... دانشگاه Mc-Gill بهترين گزينه هست ... اون ثبات و آرامشي كه توي اين كشور هست توي اروپا نيست حتي آمريكا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    aerospace engineering of khajenasir

من ترم 2 کارشناسی رشته هوافضا خواجه نصیرم. قصد دارم برای ارشد خارج از ایران تحصیل کنم.فعلا که علاقه خاصی به گرایش خاصی ندارم. فقط یه خورده از ایرودینامیک خوشم میاد که ممکنه در طول دانشگاه تغییر کنه.....کدوم دانشگاه کلا برای پذیرش خوبه؟ یعنی از همه نظر. از لحاظ علمی ،گرفتن پذیرش ، گرفتن فاند و حتی ویزا ؟معدلمم حدودا هفده و یا بیشتر خواهد بود ان شاءالله...
    ضمنا پذیرش برای کدوم گرایش راحتتره؟

Junior Member

سلام خسته نباشید دوستان من هوا فضا پیام نور شیراز برای ارشد دوست داشتم توی گرایش space engineering system درس بخونم بعد اروپا و ژاپن میدونم توی این قسمت بسیار پیشرفت دارن میتونید بهم کمک کنید میخواستم ببینم امکانش هست که بتونم بورسیه بگیرم برای این گرایش و اینکه چه چیزایی لازم دارم و کدام دانشگاه ها خیلی برای این گرایش مناسبه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering-Embry Riddle Aeronautical University (ERAU)

Embry Riddle aeronautical University is probably one of the best aerospace engineering schools in the United States it's got a lot of programs with a lot of concentration and the chances of you getting scholarships or financial aid or loans are very high I was one of them and I strongly recommend that you apply to Embry Riddle aeronautical University in Daytona Beach Florida

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)