صفحه 1 از 365 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض سوالات در مورد ثبت نام GRE General

براي ثبت نام آنلاين بايد حتمن كرديت كارد داشته باشيم يا مي‌تونيم مثل TOEFL از موسسات داخل Voucher بگيريم؟
    ثبت نام حضوري چطوره؟
    به نظرتون اگه 2 فوريه امتحان بدم براي آمريكا و كانادا دير نيست؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ثبت نام آنلاين GRE و سوالات...

نه واسه GRE هم مثل تافل می تونی به سنجش مراجعه کنی و پولشو به ریال پرداخت کنی. بعدش اونا ووشر بهت می دن تا بری رو سایت رجیستر کنی.
    موفق باشی
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

wow.oops
    Guest

نه. این طوری نیست. voucher نداریم واسه GRE . اصلا ثبت نام online نداره. GRE تو ایران کاغذیه.نوع General هم 5 آبان برگزار شد. اون یکیش بهمنه. چرا از خود سنجش نمی پرسی. اونجا مرجع معتبر تریه. لطفا عزیزان اطلاعات درست بدن. اینم تلفن سنجش 02188922242

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط wow.oops
    نه. این طوری نیست. voucher نداریم واسه GRE . اصلا ثبت نام online نداره. GRE تو ایران کاغذیه.نوع General هم 5 آبان برگزار شد. اون یکیش بهمنه. چرا از خود سنجش نمی پرسی. اونجا مرجع معتبر تریه. لطفا عزیزان اطلاعات درست بدن. اینم تلفن سنجش 02188922242
    درسته اگرم بشه آنلاین ثبت نام کرد دیگه به voucher و سازمان سنجش ربط پیدا نمیکنه که آنلاین پول رو میدی و ثبت نام میکنی. این چیزایی که آقای Roger گفت مربوط به ibt میشه نه GRE
    در ضمن اینکه دیر میشه یا نه به deadline دانشگاهها بستگی داره و اینکه آیا استادی برای اینکه دربارت نظر بده این نمره رم میخواد یا نه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow.oops
    درسته اگرم بشه آنلاین ثبت نام کرد دیگه به voucher و سازمان سنجش ربط پیدا نمیکنه که آنلاین پول رو میدی و ثبت نام میکنی. این چیزایی که آقای Roger گفت مربوط به ibt میشه نه GRE
    در ضمن اینکه دیر میشه یا نه به deadline دانشگاهها بستگی داره و اینکه آیا استادی برای اینکه دربارت نظر بده این نمره رم میخواد یا نه
    ببینم مگه واسه GRE هم همین سیستم ووشر رو سنجش برقرار نکرده بود؟ من خودم آنلاین ثبت نام کرده بودم ولی فکر می کردم که می شه واسه GRE به بانک مراجعه کرد، آخه این لینک رو ببینین:
    http://82.99.202.130/Gre/1386/860508_01.php

پس این چیری که تو این صفحه نوشته معنیش چیه؟

به هر حال ببخشید اگه اشتباه برداشت کرده بودم ...
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

اگه کسی بخواد از سنجش ثبت نام کنه فقط پول رو میریزی بانک و رسید رو میدی سنجش و فرم رو پر میکنی و خود سنجش مدارک رو میفرسته ETS و کارای ثبت نام رو خودش انجام میده دیگه voucher نمیخواد. من خودم سنجش ثبت نام کرده بودم.
    به هر حال این اشتباها پیش میاد مهم این هست که اگه بقیه اطلاعی در این زمینه دارن اصلاحش کنن.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    اگه کسی بخواد از سنجش ثبت نام کنه فقط پول رو میریزی بانک و رسید رو میدی سنجش و فرم رو پر میکنی و خود سنجش مدارک رو میفرسته ETS و کارای ثبت نام رو خودش انجام میده دیگه voucher نمیخواد. من خودم سنجش ثبت نام کرده بودم.
    به هر حال این اشتباها پیش میاد مهم این هست که اگه بقیه اطلاعی در این زمینه دارن اصلاحش کنن.
    اوپس. حالا گرفتم قضیه رو.
    درسته چون واسه ی GRE سایت ETS پروفایلی بهت نمی ده پس رجیستر کردن ووشر به صورت آنلاین هم عملا امکان پذیر نخواهد بود.
    شرمنده از اشتباهی که پیش اومد. عذر می خوام از همه ی دوستان.

ممنون از جواب‌ها. ثبت نام آنلاين GRE كاغذي هم داريم. اينو ببينيد. https://web1.gre.org:446/gre/gremain_reg.htm
    اما چرا اينقدر تاريخ‌هاي GRE محدوده؟ زودتر از 2 فوريه ديگه نداريم تو ايران؟ اگه هست، كسي هست كه بخواد جاشو واگذار كنه؟
    در ضمن فكر كنم بقيه موسسات هم غير از سنجش GRE برگزار كنن. چون تو همين صفحه ثبت نام جلوتر كه ميري ميتوني 2 تا جا به عنوان انتخاب اول و دوم انتخاب كني كه آمل، اصفهان، اروميه، و تهران (امير بهادر و سنجش) جزء انتخاب‌ها هستن.
    اما با توجه به Deadline دانشگاه‌هاي آمريكا به هيچ كدوم نمي‌رسه نتيجه 2 فوريه. مخصوصن كه GRE كاغذي 6 هفته طول مي‌كشه برسه. به نظرتون چاره چيه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

میتونی بری دبی GRE کامپیوتری بدی چون نه تنها ایران بلکه هیچ جا دیگه GRE paper base زودتر از بهمن نداریم. ولی گویا سنجش چند روز پیش واسه یه GRE خارج از نوبت ثبت نام میکرد یه زنگ بزن سنجش ببین جریان چیه
    شوپنهاور

این GRE کامپیوتری هم مثل تافل IBT و PBT، از زمین تا آسمون با کاغذی فرق میکنه. اون GRE خارج از نوبت یا به اصطلاح Stand By هم جوابش دیرتر از GRE رسمی میاد. پول اضافه باید پرداخت کنید و ظاهراً تضمینی هم در کار نیست چون اصلاً Register درست و حسابی انجام نمیشه.
    راه، همان است که تو می‌روی.