صفحه 281 از 365 نخستنخست ... 181231271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy; Shiraz University of Medical Sciences

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره توزيع كارت ورود به جلسه آزمون GRE) GENERAL) مورخ 20/7/92 (Oct.12.2013)

بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان آزمون
    GRE(GENERAL) روز شنبه مورخ20/7/92 (Oct.12.2013) مي‌رساند كارت ورود به جلسه اين آزمون از روز دوشنبه مورخ 15/7/92 الي چهارشنبه 17/7/92 از ساعت 8:00 تا ساعت 16:00 توزيع خواهدشد.

داوطلبان گرامي مي‌توانند در تاريخهاي‌ ياد شده با همراه داشتن كارت شناسائي معتبر(گذرنامه ويا كارت ملي) براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون به نشاني: تهران – خيابان كريم‌خان زند- بين خيابان استاد نجات الهي و سپهبدقرني - پلاك204 – سالن پاسخگويي مركز آزمون‌هاي بين‌المللي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه نمايند.

يادآوري مي‌گردد نشاني محل برگزاري آزمون فوق به آدرس ذيل مي باشد:

تهران – ميدان فردوسي- به سمت ميدان انقلاب -كوچه شاهرود- دانشكده آماروانفورماتيك سازمان سنجش آموزش كشور

اساتید من گشتم تاپیک رو یکم گیج شدم چون امتحان PBT هست آیا کنسل کردن امتحان ما هم تا 3 روز قبل امکان پذیر هست و نصف مبلغ بر می گرده یا این شرط برای CBT هست و ما باید مثلا 4 هفته قبل کنسل کنیم
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید با تشکر

سلام
    راستش کمی قاطی کردم! تاپیکی ندیدم که کل فرآیند ثبت نام از اول تا آخر را توضیح بده.
    من برای 20 مهر امتحان دارم. من در سایت ای تی اس و سنجش ثبت نام کردم. الان دوستان حرف از Addmission Ticket می زنند. من این قسمت رو در یوزرم در سایت ای تی اس دیدم.
    1) آیا لازم است پرینت بگیرم و با خودم سر گرفتن کارت یا امتحان ببرم؟
    2) آیا تنها در صورتی که قصد تغییر در نام، آدرس و مهمتر از همه ارسال نمرات داشته باشم لازم است که این قسمت correction stub را پر کنم و به سایت ای تی اس ارسال نمایم یا در هر صورت باید این کار را بکنم؟
    3) کلا میشه یک راهنمایی بفرمایید

پیشاپیش ممنون

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

راستی من شندیده بودم بخاطر تحریم ها ارسال بسته پستی مستقیم از آمریکا به ایران وجود نداره ، پس چطور کتاب practice وAdmission Ticket (و بعدا هم اگه خدا بخواد I-20) را میفرستند دم در خونه؟! آیا استثنائی در این خصوص وجود داره؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    راستی من شندیده بودم بخاطر تحریم ها ارسال بسته پستی مستقیم از آمریکا به ایران وجود نداره ، پس چطور کتاب practice وAdmission Ticket (و بعدا هم اگه خدا بخواد I-20) را میفرستند دم در خونه؟! آیا استثنائی در این خصوص وجود داره؟

برخي پستهاي اكسپرس وقتي وارد سايتشون بشيد و آدرس رو مشخص كنيد اسم كشور ايران به علت تحريم غير فعال ميشه. پستي عادي مشكلي نداره جز اينكه 4- 7 هفته بطول مي انجامد. Practice book رو بيشتر داوطلبان از سنجش دريافت ميكنند و معدودي از افراد درب منزل دريافت ميكنند اما مشكلي نداره و اگر آدرس درست داده شده باشه و پست محل در ترجمه ي آدرس درست عمل كنه به دستتون ميرسه.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

برای گرفتن کارت ورود به جلسه می توانیم همان روز ازمون مراجعه کنیم؟ یا میتوانیم کارت ملی رو از شهرستان واسه یکی بفرستیم به جای ما بگیره؟ 20 مهر ازمون دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

یعنی منظورتون اینه که مثلا اگر ما که 20 مهر امتحان داریم باید تا الان این بسته پستی به دستمون رسیده باشه یا در طول این هفته میرسه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من هم همین مشکل گرفتن کارت ورود به جلسه رو دارم.امتحانم 20 مهر هست. شهرستان هستم و نمیتونم دوشنبه تا چهارشنبه اونجا باشم. کارت ورود به جلسه رو سازمان سنجش میل نمیکنه؟ همون روز اول صبح به محل ازمون بریم نمیتونیم خودمون بگیریم؟

اگر کپی شناسنامه بدیم به دوستمون میتونه بگیره یا باید حتما اصل مدرک باشه؟

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    برخي پستهاي اكسپرس وقتي وارد سايتشون بشيد و آدرس رو مشخص كنيد اسم كشور ايران به علت تحريم غير فعال ميشه. پستي عادي مشكلي نداره جز اينكه 4- 7 هفته بطول مي انجامد. Practice book رو بيشتر داوطلبان از سنجش دريافت ميكنند و معدودي از افراد درب منزل دريافت ميكنند اما مشكلي نداره و اگر آدرس درست داده شده باشه و پست محل در ترجمه ي آدرس درست عمل كنه به دستتون ميرسه.شادزي
    پس اینطور! بله من آدرس رو درست دادم ،بجز اینکه تو admission ticket که روی اکانتم دیدم این رقم آخر کدپستی و شماره تلفنم رو نزده بودند ، دو روز پیش هم ایمیل زدم بهشون که درست کنن ولی هنوز خبری نیست، فکر کنم همون آدرس سازمان سنجش رو میدادم بهتر بود. بهرحال مرسی از شما

سلام تا اينجا كه من اطلاع دازم شايد روز آزمون به خودتون بدند اما با كپي كارت نه اصلا.