صفحه 362 از 365 نخستنخست ... 262312352353354355356357358359360361362363364365 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,611 تا 3,620 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    این مشکل واسه منم پیش اومد که با ووچر ثبت نام کردم. ولی از من نپرسیدن که چرا ووچر خریدی.
    روند ریفاند رو من از آدرس زیر پیگیری کردم:
    gre_test_taker_advocacy@ets.org
    که خیلی عالی کارم رو راه انداختن. فقط باید اطلاعات کامل بهشون بدی. در نهایت به من گفتن ریفاند شما در فلان تاریخ با فلان کد رهگیری انجام شده. منم این اطلاعات رو به موسسه ای که پرداخت رو برام انجام داده بود دادم و اونا هم پولمو پس دادن.
    در مورد سوالی که پرسیدین، بنظر من خرید ووچر کار خلافی نباید باشه و شما هم راستشو بهشون بگید.
    مرسی از راهنماییتون.. من از طریق همون ایمیل ای تی اس(gre-info@ets.org) اقدام کردم اطلاعات کامل حساب رو هم از من گرفتن و بهم کد پیگیری دادن که در حال بررسیه ولی بعد از مدتی که خبری نشد مجددا پیگیر شدم و گفتن بررسی های ما نشون داده که شما ازمونتون رو با موفقیت ثبت نام کردی. درحالی که مشکل آزمون اول بود. دوباره همون مراحل از اول طی شد که بعد از چند روز بهم ایمیل زدن آزمون دومت که با ووچر ثبت نام کردی برای چی بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ecemim نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون.. من از طریق همون ایمیل ای تی اس(gre-info@ets.org) اقدام کردم اطلاعات کامل حساب رو هم از من گرفتن و بهم کد پیگیری دادن که در حال بررسیه ولی بعد از مدتی که خبری نشد مجددا پیگیر شدم و گفتن بررسی های ما نشون داده که شما ازمونتون رو با موفقیت ثبت نام کردی. درحالی که مشکل آزمون اول بود. دوباره همون مراحل از اول طی شد که بعد از چند روز بهم ایمیل زدن آزمون دومت که با ووچر ثبت نام کردی برای چی بوده.
    من همزمان از این دو آدرس پیگیر ریفاند شدم. یکی همونکه خودم دادم بهتون- یکی همینی که شما نوشتی.
    آدرس شما دقیقا همین جواب رو به منم داد! گفت شما که ثبت نام موفقی داشتی!!! در حالیکه بحث من سر پرداخت ناموفق قبلیم بود. دیدم اینا کلا از مساله پرتن و بیخیالش شدم. از آدرس ادووکیسی ادامه پیگیری رو دادم که در نهایت جواب گرفتم.

Junior Member

سلام دوستان

من میخوام ثبت نام کنم الان منتها برای تمام سنتر های تهران از 18 مارچ به بعد هیچ جایی باز نیست!!

این الان یعنی پر شده؟ یا هنوز باز نشده؟

کی باز میشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوستان
    من 14 دسامبر تو مرکز سنجش ازمون دادم. بر خلاف انتظارم اولین بخش ریاضیش خیلی خیلی سخت بود و نمره Q خیلی کم شده در حالی که نمره V خیلی بیشتر از اونی که تو تستای ازمایشی میزدم
    حالا سوالم اینه که نزدیکترین تاریخی که می تونم ثبت نام کنم 21 روز بعد هست یا زودتر هم می تونم؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط csw نمایش پست ها
    سلام دوستان

من میخوام ثبت نام کنم الان منتها برای تمام سنتر های تهران از 18 مارچ به بعد هیچ جایی باز نیست!!

این الان یعنی پر شده؟ یا هنوز باز نشده؟

کی باز میشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام. هنوز باز نشده.

سلام خدمت اساتید
    من برای آزمون 14 اپریل سنجش ثبت نام کردم تو سایت https://ereg.ets.org رسیدم به قسمت
    Voucher/Promotional Code هیچ اصلاعی در مورد این آزمون ندارم فقط یک دانشگاه تو کانادا پذیرش مشروط گرفتم برای دکتری و باید براشون مدرک GRE بفرستم . ممنون میشم کمک کنید.
    بهترین مرکز آزمون کدوم مرکز؟
    این ووچر کد رو از کجا میتونم بگیرم؟ منظور پرداخت این 205 دلار به چه صورت؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz63 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید
    من برای آزمون 14 اپریل سنجش ثبت نام کردم تو سایت https://ereg.ets.org رسیدم به قسمت
    Voucher/Promotional Code هیچ اصلاعی در مورد این آزمون ندارم فقط یک دانشگاه تو کانادا پذیرش مشروط گرفتم برای دکتری و باید براشون مدرک GRE بفرستم . ممنون میشم کمک کنید.
    بهترین مرکز آزمون کدوم مرکز؟
    این ووچر کد رو از کجا میتونم بگیرم؟ منظور پرداخت این 205 دلار به چه صورت؟
    با تشکر

سلام
    فعلا شما ثبت نامی را در سایت ئی تی اس انجام نداده اید و فقط یک پروفایل درست کرده اید. ثبت نام شما زمانی کامل میشه که پرداخت 205 دلار رو یا از طریق ووچر و یا از طریق کارتهای اعتباری مثل ویزا و غیره پرداخت کرده باشی. ووچر رو میتونید از اینجا تهیه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amerirad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در ساختن اکانت GRE مشکل دارم طوری که الان چند بار امتحان کردم و فقط صفحه اخر که باید submit بشه دیگه جلو نمیره و هیچ تاییدی ب ایمیلم نمیاد
    با حالت private فایر فکس م رفتم. هم با جیمیل امتحان کردم و هم با یاهو.
    اگه لطف کنید و بگید ک مشکل از کجاست ممنون میشم..
    اخه یخورده من عجله دارم
    آقا این مشکل رو منم دارم . خیلی مسخره ست . بهشون هم ایمیل زدم گفتن که باید با کروم بری و هیستوری رو پاک کنی
    ولی بازم نشد با پرایوت هم رفتم نشد
    کسی تونسته این مشکل رو حل کنه ؟ ممنون میشم کمک کنید

Junior Member pmforlife آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gravity and Astrophysic, Shahid beheshti university

من تو سایت etsهم برای جنرال، هم برای سابجکت تاریخ ها رو که میخام چک کنم از الان تا مارچ 2018 هم رفتم جلو یدونه هم نیاورد! مگه از همین قسمت زیر نباید چک کرد؟
    ممنون میشم اگه برای هر دو مورد بگین (جنرال و سابجکت) یعنی هیچکدوم هنوز باز نشده هیچ تاریخی ازشون؟

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط pmforlife نمایش پست ها
    من تو سایت etsهم برای جنرال، هم برای سابجکت تاریخ ها رو که میخام چک کنم از الان تا مارچ 2018 هم رفتم جلو یدونه هم نیاورد! مگه از همین قسمت زیر نباید چک کرد؟
    ممنون میشم اگه برای هر دو مورد بگین (جنرال و سابجکت) یعنی هیچکدوم هنوز باز نشده هیچ تاریخی ازشون؟

من این تاریخ ها رو برای تهران زدم آورد. می تونین از این لینک چک کنین https://goo.gl/M5XlVi
    The future is already here – it's just not evenly distributed