صفحه 10 از 365 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط 3388
    با سلام: در رابطه با کد دانشگاهها دو سوال دارم. اول این که کد دانشگاه ها را باید از کجا پیدا نمود. دوم این که اگر کد دانشگاه ها را در زمان ثبت نام یا پس از امتحان وارد نکنیم چه میشود. آیا میتوان پس از مشخص شدن نتیجه امتحان و با پرداخت هزینه مربوطه دانشگاههای مورد نظر را انتخاب نمود و تقاضای ارسال نمره را کرد؟ متشکرم.
    با سلام
    کد دانشگاه در وب سایت دانشگاه مورد نظر هستش اگه نتونستید بیابیدش! برید به سایت جی آر ای اونجا یک بروشور هستش اونو دانلود کنید توش همه دانشگاهها با کدهاشون هست.
    در مورد اینکه بعد از نتایج با هزینه بفرستید امکانش هست و مشکلی نیست
    موفق باشید
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح کنید !

سلام دوستان
    من مي خواستم بدون اولين تاريخي امتحان بعدي GRE general كي هست. تو سايت سازمان سنجش چيزي نزده!!!!!!!!!!!

Senior Member

سلام دوستان
    من مي خواستم بدون اولين تاريخي امتحان بعدي GRE general كي هست. تو سايت سازمان سنجش چيزي نزده!!!!!!!!!!!
    Check www.gre.org for the future available times.
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

پیش فرض اصلاح مشخصات بعد از آزمون

فامیلی من دو کلمه ای هستش. اما تو امتحان اسفند دو کلمه پشت هم تایپ شده و بینشون جای خالی نذاشتن. اما توی پاسپورت پدرم این دو کلمه جدا نوشته شده . خودم هم هنوز پاسپورت نگرفتم.

الان میخوام برای پاسپورت اقدام کنم فامیلی رو چطور باید برام ثبت کنن؟ اگه جدا در نظر بگیرم ETS در این مورد بهم گیر میده؟میشه با ETS مکاتبه کرد که فامیلمو اصلاح کنن؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصلاح مشخصات بعد از آزمون

سلام به نظرم هرچه زودتر با ETS تماس بگیرید فکر نمی کنم مشکلی باشه من که آدرسمو سر امتحان البته cbt به راحتی عوض کردم. بهشون میل بزنید آدرسشون رو سایت هست.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli
    فامیلی من دو کلمه ای هستش. اما تو امتحان اسفند دو کلمه پشت هم تایپ شده و بینشون جای خالی نذاشتن. اما توی پاسپورت پدرم این دو کلمه جدا نوشته شده . خودم هم هنوز پاسپورت نگرفتم.

الان میخوام برای پاسپورت اقدام کنم فامیلی رو چطور باید برام ثبت کنن؟ اگه جدا در نظر بگیرم ETS در این مورد بهم گیر میده؟میشه با ETS مکاتبه کرد که فامیلمو اصلاح کنن؟
    ممنون
    نگران نباشید، فامیلی من هم دو کلمه ای است... تو امتحان های ETS پشت سر هم نوشتم ولی پاسپورتم را دو قسمتی کردم که در واقع مثل Middle Name می شه.... با هیچ دانشگاه و ای تی اس هم مشکلی نخواهید داشت، من که هر جا اپلای کردم در مورد این مدارک مشکلی نبود... پاسپورت را هم هر طور که فکر می کنید درسته و می پسندید اقدام کنید .... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

رشته و دانشگاه
    سازه

ممنون...
    من به ETS ایمیل زدم .منتظرم ببینم چی میگن.ولی به هر حال خواستم ببینم اگه امکانش هست درستش کنم.اونوقت اگه ایندفعه با فاصله بین دو قسمت فامیلی ثبت نام کنم ممکنه بهم گیر بدن؟

رشته و دانشگاه
    سازه

من به ETS ایمیل زدم. طبق جوابشون میشه اصلاح کرد. اگر مشکلی میبینید لطفا بگید.

Dear ...,

Regarding your inquiry:

Our database does not allow spaces within a single name. If you have two first names or two last names, a hyphen may be inserted between the names.

If you wish to have a hyphen added between your two first names or two last names, please fax your request with a copy of your primary identification document to 1-973-735-0385, ATTN: Harriet Allen. Include your address, date of birth, test date, and registration or confirmation number.

طبق این ایمیل بعد از امتحان هم میشه یه همچین مشکلاتی رو اصلاح کرد.

من قصد دارم از طریق سایت ets برای GRE General , Oct 24 اقدام کنم ولی تو سایتش جایی برای این کار فعال نیست!
    من برای ثبت نام، قدم به قدم به لینک زیر هدایت می شوم
    https://web1.gre.org/GreWebReg
    اما در ادامه می گوید در حال حاضر تمام تاریخ ها برای ثبت نام گذشته است! یعنی خود ETS کی می خواهد برای ثبت نام online شروع به کار کند؟

یعنی می خواهند طبق جدول زیر ثبت نام را شروع کنند؟ ???

Other Locations, Including U.S. Territories

Registration Receipt Dates at ETS
    Supplementary Test Center and Monday Administration 08/28/09
    Regular Registration 09/11/09
    Late Registration 09/18/09

APPROXIMATE SCORE REPORT MAILING DATE
    12/04/09
    Whether you think you can or think you can't, you are right
    Henry Ford

جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search

Senior Member

من قصد دارم از طریق سایت ets برای GRE General , Oct 24 اقدام کنم ولی تو سایتش جایی برای این کار فعال نیست!
    من برای ثبت نام، قدم به قدم به لینک زیر هدایت می شوم
    https://web1.gre.org/GreWebReg
    اما در ادامه می گوید در حال حاضر تمام تاریخ ها برای ثبت نام گذشته است! یعنی خود ETS کی می خواهد برای ثبت نام online شروع به کار کند؟
    یه کم زوده. شما سایت سنجش رو هم بررسی کن. اگرم بهشون ای میل بزنی در کمتر از 2 روز جواب میگیری
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.