صفحه 181 از 365 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191231281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط ferisheri نمایش پست ها
    جواب ایملمو دادن چه سریع!!!! فکر کنم خشونت اعمال شده تو ایمیلم جواب داد

Regarding your inquiry:
    At this time, seats are not yet available for registration for test dates in 2013. Please check the online registration system on a regular basis for updates to test availability in your area.
    I hope this information is helpful.

بازم درست جواب نداده، من که درست نمیفهمم منظورش چیه!! اگه شما فهمیدین به ما هم بگین!!!!
    آخه مگه الان برای کشورهای دیگه ثبت نام نمیکنن چرا میگه واسه 2013 باز نیست؟؟ شاید هم منظورش واسه ایرانه!!! من که گیج شدم؛ دارم شک میکنم به اینکه ایمیل رو به آدرس درست میفرستم یا نه!!!!!
    دوست عزیز بسیار واضحه: میگه الان سیت برای ثبت نام سال 2013 در دسترس نیست، مرتب چک کنید تا وقتی که در منطقه ی شما بیاد در دسترس (آپ دیت بشه) قرار بگیره.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

منم اینو فهمیدم!!!! ولی خوب چرا با ابهام حرف میزنه؟؟؟؟ فکر کنم روشون نمیشه مستقیم به ما بگن که نمیخان امتحان برگزار کنن!!!!!!!!!!(((
    واسه همه کشورها بازه برای ما باید update بشه

Junior Member

دوست عزیز خواهشا اگه برای شما هم امکانش هست زنگ بزنید و سوالتونو بپرسید. من واقعا متوجه نمیشم چرا اونا میگن ما امتحان برگزار نمیکنیم اما سنجش همچنان ثبت نام میکنه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    منم اینو فهمیدم!!!! ولی خوب چرا با ابهام حرف میزنه؟؟؟؟ فکر کنم روشون نمیشه مستقیم به ما بگن که نمیخان امتحان برگزار کنن!!!!!!!!!!(((
    واسه همه کشورها بازه برای ما باید update بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط stud2012 نمایش پست ها
    دوستان به نظر من برای ثبت نام فعلا دست نگهدارید.
    من الان به ets زنگ زدم و حدود 40 دقیقه داشتم صحبت می کردم. برای اینکه به قول دوستان اعتبار سازمان سنجش خراب نشه ، اسمی از سنجش هم نیاوردم.
    اول پرسیدم که من میخوام ببینم توی ایران برای فوریه امتحانی برگزار میشه یا نه. رفت چک کرد و اومد و گفت آره. گفتم پس چرا سایتو باز نمیکنید. گفت برم بپرسم از سوپروایزرم، برگشت گفت سایت no seats available هست یعنی پر شده. گفتم اصلا باز نشده ، چطوری پر شده؟ گفت شاید مشکل سایت هست، میخوای وصل کنم به prometric (سازمانی هست که مسئول registration آزمونای ets هست) ؟ منم گفتم آره، بعد برگشت گفت برای منطقه شما شماره ای نیست که وصل کنم. گفتم من پس چیکار کنم؟ چرا میگید امتحان هست ولی ثبت نام نمیکنید؟ گفت بزار دوباره از سوپروایزرم بپرسم. رفت بعد از ده دقیقه برگشت گفت میتونی صبر کنی بازم ؟چون مشکلی پیش اومده!!!! بعد رفت و دوباره چند دقیقه بعد اومد گفت ما معذرت میخواییم که اطلاعات اشتباه بهت دادیم، دوباره چک کردیم و دیدیم که توی ایران در اون تاریخ امتحانی برگزار نمیشه!!!!! آخرشم گفت برو کشورای دیگه امتحان بده!!!!!!!
    دوستان من قبلا ایمیل هم زده بودم. ایمیل فایده نداره. خواهشا شما هم زنگ بزنید. نتیجرو بیاید بگید که یه فکری به حال خودمون بکنیم. لطفا همین امروز و فردا هم بزنید قبل از اینکه خیلی دیر بشه.
    ممنون.

Junior Member

منم نمیفهمl!!!!!؟؟؟؟؟ به سنجش هم چند بار زنگ زدم همش اشغاله میخاستم بپرسم شما رو چه حساب دارین ثبت نام میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    فردا سعی میکنم به ETS زنگ بزنم!!
    ولی یه چیز واسم جالبه!!! اینجا دو دسته شدیم، یه عده دارن با وجود این حرفا هنوز تو سنجش ثبت نام میکنن و در مورد نحوه ثبت نام میپرسن بدون اینکه واسشون این قضیه سوال باشه که آیا اصلا امتحانی وجود خواهد داشت!!!!! یه عده دیگه هم دارن تو سرو کله خودشون میزنن که ببینن چرا ETS باز نکرده!!!!!

Junior Member

دقیقا!!!!!!
    البته فقط بحث سنجش نیست. من به خود ets هم اطمینانی ندارم. یه آزمون تافل داشتم که خودشون کنسلش کردن و الان برای پس دادن پولش منو 5 ماه هست که دارن بازی میدن، در حدی که بی خیالش شدم. من شخصا تا مطمئن نشم که آزمونی وجود داره یا نه پول به حساب هیچکدوم نمیریزم.
    لطفا اگه موفق به تماس با سنجش هم شدید حتما نتیجرو اینجا بذارید.
    ممنون.
    منم نمیفهمl!!!!!؟؟؟؟؟ به سنجش هم چند بار زنگ زدم همش اشغاله میخاستم بپرسم شما رو چه حساب دارین ثبت نام میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    فردا سعی میکنم به ETS زنگ بزنم!!
    ولی یه چیز واسم جالبه!!! اینجا دو دسته شدیم، یه عده دارن با وجود این حرفا هنوز تو سنجش ثبت نام میکنن و در مورد نحوه ثبت نام میپرسن بدون اینکه واسشون این قضیه سوال باشه که آیا اصلا امتحانی وجود خواهد داشت!!!!! یه عده دیگه هم دارن تو سرو کله خودشون میزنن که ببینن چرا ETS باز نکرده!!!!!

Junior Member

حتما!!! منم نمیخام پولم راحت بپره!!!! متاسفانه همه جا پول رو راحت میگیرن، ولی واسه پس گرفتنش باید کلی مراحل قانونیش طی بشه!!!!

حتما!!! منم نمیخام پولم راحت بپره!!!! متاسفانه همه جا پول رو راحت میگیرن، ولی واسه پس گرفتنش باید کلی مراحل قانونیش طی بشه!!!!

بچه ها امروز سنتر اصفهان به طور ناگهانی ثبت نام برای امتحان فوریه رو که از یه هفته پیش شروع کرده بود ،قطع کرد !!! احتمالن اتفاق جدی افتاده ؟!

http://home.isfahantoefl.com/

نقل قول نوشته اصلی توسط hebrown نمایش پست ها
    بار اول از ETS ثبت نام کردم.اینبار میخوام از sanjesh ثبت نام کنم و ازم Confirmation Code میخواد.حالا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟باید Confirmation Code ازمون قبلی رو دوباره استفاده کنم؟یا اینکه پروفایل جدید بسازم؟
    دوست عزیز منظور اتون رو از آزمون قبلی متوجه نشدم؟
    اگر درست حدس زده باشم شما اولین بار اتون هست که در آزمون GRE ثبت نام میکنید و از طریق ETS و با استفاده از Credit Card ها هزینه ثبت نام رو پرداخت کردید و الآن میخواهید در سنجش با ساختن یک پرونده ثبت نام اتون رو تکمیل کنید ولی Confirmation Code که ETS بهتون داده رو در اختیار ندارید. شما وقتی در ETS یک پروفایل myGRE ساختید و پس از مشخص کردن آزمون هزینه رو با Credit Card ها پرداخت کردید، ETS به شما یک Confirmation Code میده. اگر ازش اطلاعی ندارید، یه سری به ایمیل اتون بزنید. ETS یک ایمیل تاییدی براتون میفرسته که بهتون بگه شما در آزمون ثبت نام کردید و در اون ایمیل Confirmation Code شما ذکر شده. کسانی که میخواهند از طریق ETS در آزمون GRE مرکز سنجش ثبت نام کنند باید ثبت نام رو در دو مرحله انجام بدن. مرحله اول ثبت نام در ETS و پرداخت هزینه با کارت های اعتباری بین المللی و مرحله دوم تکمیل ثبت نام در سایت سنجش با ساخت یک پرونده و دریافت کد رهگیری.

اگر حدس من نادرست بود پس خواهشاً توضیح بیشتری بدید که آیا قبلاً در آزمون GRE شرکت کردید؟ هزینه آزمون فعلی رو با Credit Card پرداخت کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shadbasham1 نمایش پست ها
    بچه ها امروز سنتر اصفهان به طور ناگهانی ثبت نام برای امتحان فوریه رو که از یه هفته پیش شروع کرده بود ،قطع کرد !!! احتمالن اتفاق جدی افتاده ؟!

http://home.isfahantoefl.com/
    ممنون از اینکه اطلاع دادین! فک می کنم با ETS مشکل دارن فعلا!اگه دیگه اصفهان ثبت نام نمی کنه!
    سنجش هم ولی ممکنه اول پول ها رو بگیره بعد با ETS صحبت کنه و پول رو پرداخت کنه تا امتحانو باز کنن! که در این صورت ماها که ثبت نام نکردیم دچار مشکل میشیم! و متاسفانه هزینه هم اونقدر هست که اکثرا نتونن ریسک لغو امتحان رو بپذیرند و صبر کنن تا پولشون برگرده!
    فکر می کنم بد نباشه اگر یکی با مرکز اصفهان تماس بگیره و بببینه چی شده! شماره شو ندارین؟

دوستان فک می کنید اگه حضوری بریم سنجش جواب بدن؟ کسی گذرش اون طرفا نمیفته؟