صفحه 2 از 365 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض پاسخ : ثبت نام آنلاين GRE و سوالات...

دوستان اونطوري كه تو سايت چند تا دانشگاه آمريكا ديدم، اين Deadlineها براي Application هست و مهلت File Completion يكي دو ماهي بعدتره. فكر مي‌كنم براي بقيه هم كه ننوشتن يه همچين مهلت‌هايي باشه كه TOEFL و GRE مون بياد. درسته؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

دوست من همونطور که قبلا گفته شده اکثر بچه ها نمره های TOEFL و GRE اونها بعد از deadline میرسه. ولی شما باید تا deadline یه کپی unofficial از نمرتون واسه دانشگاه بفرستید تا کار رسیدگی به مدارکتون شروع بشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

دوستان من مي‌خوام كرديت كارد بگيرم و GRE رو آنلاين ثبت نام كنم. از اين لينك كه قبلن هم گفته بودم. https://web1.gre.org:446/gre/gremain_reg.htm
    به نظرتون مشكلي ايجاد ميشه؟ چون من تو فوروم اصلن نديديم كسي حرف از ثبت نام آنلاين GRE بزنه.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

GRE به صورت paper base تو ایران محدودیت ثبت نامی مثل ibt و pbt نداره. تو بازه ای که سنجش مشخص میکنه میتونید راحت برید ثبت نام کنید و اینطوری نیست که فقط یه تعداد خاص بتونن ثبت نام کنن. واسه همین هست که کسی آنلاین ثبت نام نمیکنه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

سلام
    من برای GRE پنجم آبان ماه اینترنتی ثبت نام کرده بودم ولی تا قبل از امتحان تیکت برام نیومد برای همین امتحانو از دست دادم.
    یک هفته بعد از امتحان برام دفترچه اومد و چند وقت پیش هم یک صورتحساب اومد که کردیت کارتتون Decline شده و الان نه تنها پول امتحانو باید بدی بلکه باید 20 دلار هم جریمه بدی!! و گرنه هر چی نمره تو ETS داری گرو گرفته می شه.
    می خواستم بیبنم راهی نداره که بشه این مشکلو حل کرد. کسی همچین حالتی براش پیش اومده بوده؟
    چون من اصلاً برام کارت نیومده بود. تازه نه تنها اون همه پولی که اول داده بودم دود شد باید دوباره بهشون برای امتحان نداده پول بدم.
    نمی دونم اگر پولو ندم واقعاً نمره ها رو بلوکه می کنن؟
    مرسی.

wow.oops
    Guest

منم credit card ام مشکل داشت. یعنی اولش نمی دونستم بعد فهمیدم. iهمه جا credit card ای که داشتم Decline شد غیر از ETS که تلفنی زنگ زده بودم. ولی نمرم رو بهم گفت. حالا چی میشه. بعدا برام نامه میاد؟ چند وقت بعد برای شما نامه اومد؟ چه قد این ETS پر رو تشریف داره. همش می خوان از آدم پول بکشن.

Junior Member

من صد در صد مطمئن نیستم ولی چون گفتی کارتت همه جا رد شده به احتمال خیلی زیاد از طرف ETS هم رد می شه. شاید اونا نمره ها رو report بکنن ولی بعداً باید پولشونو بدی.

Member

شما از كجا كارتتون و تهيه كرده بوديد؟ از Payment.ir يا Persianec.com ؟ كارتتون Visa بود يا MasterCard ؟ ارز كارتتون يورو بود يا دلار؟ لطفا جواب بديد اين قضيه خيلي جديه.

wow.oops
    Guest

سلام ببخشید الان جواب میدم. من کارتم shopping safe visa card بود. کارتم مال دوستم تو us بود. چون قوانینو نمیدونستیم اشتباه پیش اومد. با این جور کارتها فقط از یه جا میشه خرید کرد. چون یه جای دیگه من از این کارت استفاده کرده بودم دیگه واسه جاهای دیگه decline شد.
    اگه میخواین ببینین کارتتون GRE رو پرداخت کرده یا نه به پیغام آخرش توجه کنین. اگه گفت کارتتون مثلا 78 دلار charge شد یعنی پرداخت شده. واسه من این پیغامو نداد.
    من به GRE میل زدم. جواب دادن که کارتتون decline شده. بعد یه شماره Fax بهم دادن و یه address که گفتن پرداخت کن. من به دوستم گفتم اون زنگ زد و پرداخت کرد. مشکلم حل شد و جریمه هم نگرفتن. من فکر میکنم ayaz هم اگه قبل از اینکه ticket ها رو ETS پست کنه متوجه میشد مشکلی پیش نمیومد. من این تاپیک و Pin میکنم تا اینو بچه ها ببینن و مشکل ما براشون تکرار نشه.

Junior Member

سلام.

من دوبار خواستم از طریق کردیت کارت برای gre تاریخ 5 آبان سازمان سنجش ثبت نام online کنم ولی هر دو بار کارتم رد شد( حالا بماند که من از کدوم شرکت کارت گرفتم!!! > ). و برای این دوبار ثبت نام هیچ ticket یا تائیده ای هم برام نیومد.
    بعد اومدم از طریق سنجش ثبت نام کردم (یعنی کل مبلغ 170 دلارو نقدی پرداخت کردم) . حالا ETS نمره من رو نمی فرسته و میگه باید 170 دلار بدهی معوقه ثبت نام online رو بدی . هر چقدر هم براشون ایمیل می فرستم و قضیه رو توضیح می دهم که من هزینه ثبت نام رو به سازمان سنجش پرداخت کردم، قبول نمی کنن.
    امروز رفتم سنجش ، آقای دکتر آساری که مسئول امتحانهاست گفت من براشون ایمیل می زنم . ولی من مطمئن نیستم که ETS قبول کنه و من مجبورم 170 دلار دیگه بفرستم. این رو به عنوان یک تجربه نوشتم تا دوستان دیگه مثل من وقت و هزینه شون تلف نشه و اگر کردیت کارت از شرکتی میگیرن، اول از معتبر بودنش مطمئن باشند و دوم اینکه اصلا به تاریخ انقضاء کارت اطمینان نداشته باشند و سعی کنند هر چه زودتر خرجش کنند.
    Different View