صفحه 224 از 365 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234274324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ( دیتابیسGRE ) با ذکر برنامه ریزی و کتابهای خوانده شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این کتاب به همه افرادی که در امتحان ثبت نام میکنند داده میشه و به آدرس شان پست میشه و کاملا رایگان است. ( البته اون 175 یا 185 دلاری که میگیرن ، این را هم حساب کردند !!!!! )
    موفق باشید
    من دو بار GRE دادم؛
    اکتبر که Practice book رو همراه با کارت ورود به جلسه بهم داد سازمان سنجش
    فوریه که Practice book نبود و وقتی به مسئول توزیع کارت گفتم چرا Practice book نیست، گفت ETS بهمون نداده! بعد کاشف بعمل اومد که به اونایی که روز اول کارت گرفته بودند ندادند کلا!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    اگه کتاب ای تی اس رو از همین فروم دانلود کنین محتوای همون دفترچه کاهی را هم داره. ما که رفتیم سنجش بگیریم گفتن تموم شده (البته آخرین روز رفتم)، جالبه دفترچه به تعداد هست دیگه، نمیدونم شاید این دفترچه ها را نگه داشته بودن کیلویی به این شرکت های کارتون سازی بفروشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    من دو بار GRE دادم؛
    اکتبر که Practice book رو همراه با کارت ورود به جلسه بهم داد سازمان سنجش
    فوریه که Practice book نبود و وقتی به مسئول توزیع کارت گفتم چرا Practice book نیست، گفت ETS بهمون نداده! بعد کاشف بعمل اومد که به اونایی که روز اول کارت گرفته بودند ندادند کلا!
    فکر کنم بی درد سر ترین راه همینه که آدرس خونه خودمان را بدیم تا راحت بیاد دم خونه.
    در ضمن ، کاغذیش با pdf هر چند در محتوا یکی هستند ، ولی خوب اگه کاغذی اش باشه آدم میتونه شرایط امتحان را بهتر شبیه سازب بکنه
    .You can either have results or excuses; not both

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    فکر کنم بی درد سر ترین راه همینه که آدرس خونه خودمان را بدیم تا راحت بیاد دم خونه.
    در ضمن ، کاغذیش با pdf هر چند در محتوا یکی هستند ، ولی خوب اگه کاغذی اش باشه آدم میتونه شرایط امتحان را بهتر شبیه سازب بکنه
    اگه آدرس خونه داده بشه، این نگرانی وجود داره که کارنامه به دستمون نرسه.
    راستی اینجا تاپیک دیتابیس هست دوباره خرابش کردیم . دوستان به نظرتون بهتر نیست یک تاپیک بزنیم که اگه کسی سوالش را در تاپیک نامربوطی ارسال کرد در این تاپیک جدید جوابش (به همراه نقل قول سوالش) داده بشه؟ چون مدیران که همیشه آنلاین نیستن و اینطوری زیاد هم به دردسر نمی افتن که پست ها را پاک کنن یا به جای دیگه انتقال بدن.
    ویرایش توسط Leopold : April 10th, 2013 در ساعت 11:19 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa86 نمایش پست ها
    سلام دوستان این ارز مبادله ای که دولت گفته به آزمون های GRE ،TOEFL تعلق می گیره چطوری تعلق می گیره؟
    دوست من اینا به دارو به زور ارز میدن بیان به امتحان بدن!
    قرمز باشین

سلام.
    تاریخ ثبت نام اولین GRE کی هست؟ و البته تاریخ امتحان؟
    اینجا که در مورد امتحان بعدی چیزی نگفته!

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    سلام.
    واقعا نا امید شدم وقتی اینجا رو دیدم. چرا باید 10 ماه قبل از آزمون مهلت ثبت نام تمام بشه؟!!
    از کجا به این نتیجه رسیدین که مهلت ثبت نام تموم شده؟ هنوز ETS باز نکرده برا ثبت نام GRE جنرال...اولین امتحان اکتبر هست و معمولا دو سه ماه قبل امتحان باز میشه برا رجیستر کردن.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    سلام.
    اینجا که در مورد امتحان بعدی چیزی نگفته!
    دوست من از الان!!!؟؟؟
    نگران نباش اوایل مرداد تازه باز میشه
    قرمز باشی

سلام من نياز به راهنمايي دوستان دارم. من با يه استاد در آمريكا صحبت كردم ايشون به من گفت قبل از ددلاين دانشگاه باهات تماس ميگيرم براي مصاحبه. ددلاين اين دانشگاه 10 شهريور هست. از اون جايي كه من ميخوام زماني كه اين استاد باهام تماس ميگيره نمره‌ي Gre ام حاضر باشه ( طبق گفته‌ي خودش) به نظرتون من كي بايد امتحان جي ر اي بدم ؟ يعني پيش بينيتون از زمان احتمالي كه استاد تماس ميگيره ( مثلا يه ماه يا دو ماه قبل ددلاين) چپه؟ و اينكه فرايند اماده شدن نمره تو امتحان CBT چقد طول ميكشه ؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط olumtahghighat نمایش پست ها
    سلام من نياز به راهنمايي دوستان دارم. من با يه استاد در آمريكا صحبت كردم ايشون به من گفت قبل از ددلاين دانشگاه باهات تماس ميگيرم براي مصاحبه. ددلاين اين دانشگاه 10 شهريور هست. از اون جايي كه من ميخوام زماني كه اين استاد باهام تماس ميگيره نمره‌ي Gre ام حاضر باشه ( طبق گفته‌ي خودش) به نظرتون من كي بايد امتحان جي ر اي بدم ؟ يعني پيش بينيتون از زمان احتمالي كه استاد تماس ميگيره ( مثلا يه ماه يا دو ماه قبل ددلاين) چپه؟ و اينكه فرايند اماده شدن نمره تو امتحان CBT چقد طول ميكشه ؟
    فرآیند آماده شدن امتحان GRE کامپیوتری یا همون CBT مثل TOEFL است و بعد از حدود 10 الی 15 روز نمره شما آماده خواهد شد. حالا بقیه محاسباتش رو خودتون انجام بدید
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط olumtahghighat نمایش پست ها
    همونطور که دوستمون گفتن به نظر من تیر ماه اواخرش خوبه
    در ضمن نمره جی ار ای رو استاد عمدا گفته حاضر باشه وگرنه چرا باید اونطور باشه؟
    قرمز باشین
    قرمز باشین