صفحه 263 از 365 نخستنخست ... 163213253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273313363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,621 تا 2,630 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط vhn65 نمایش پست ها
    دوستان سلام، من هفته ي پيش پرداخت رو براي آزمون انجام دادم و ايميل confirmation هم گرفتم، نوشته بود كه بعد از 24 ساعت ميتونم برم و admission ticket رو پرينت بگيرم از سايت، اما وقتي وازد قسمت ticket ميشم و گزينه 8 digit confirmation no. رو انتخاب ميكنم ميگه كه your code is invalid!!!، ممكنه راهنمايي كنيد من چيكار بايد بكنم؟! به خود ets هم ايميل زدم و هنوز جوابي نگرفتم
    ممنون
    دوست عزیزبرای من هم دقیقن همین مشکل پیش اومده لطفن با خبرم کنین اگه تونستین کاری کنین! هرچند خودمونم نگیریم تیکت رو، باید قبل امتحان به ایمیلمون بفرستنش! شما از چه طریقی ثبت نام کردی؟

سلام دوستان
    1. الان regular deadline برای 12 اکتبر دو روزه دیگست؟؟!!
    ممنون
    ویرایش توسط pApAr : September 4th, 2013 در ساعت 01:40 PM دلیل: حذف سوال نامرتبط

سلام
    اصلا نگران نباشید
    برای اینکه خیالتون راحت بشه یک ایمیل به خود ets بزنید و بگید که در فلان تاریخ ثبت نام کردید و همچین مشکلی هست تا رسیدگی کنند
    اما خیالتون راحت ماله منم بعد از 3 روز فعال شد و اومد و هنوز پرینت نگرفتم
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

دوستان به نظرتون ممکنه تا دو هفته دیگه آزمون 9 نوامبر پر بشه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Unprejudiced نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون ممکنه تا دو هفته دیگه آزمون 9 نوامبر پر بشه؟
    اول خود ETS گفته هاش خيلي قابل اعتماد تر از نظرات اينجاست. شما 2 هفته ي ديگه با امروز خيلي براتون فرق داره؟ با توجه به صعود قيمت دلار امروز رو به 2 هفته ديگه ترجيح ميدم. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اول خود ETS گفته هاش خيلي قابل اعتماد تر از نظرات اينجاست. شما 2 هفته ي ديگه با امروز خيلي براتون فرق داره؟ با توجه به صعود قيمت دلار امروز رو به 2 هفته ديگه ترجيح ميدم. شادزي
    فرقش تو جور شدن پولشه دیگه! نظر ای تی اس رو می دونید؟ چیه؟

سلام دوستان عزیز ابرادی
    امیدوارم که یکایک دوستان موفق و پیروز باشند
    من راستش به یک مشکلی برخوردم، متاسفانه در زمان ثبت نام در اکانت واسه امتحان GRE فراموش کردم پسوند نام خانوادگیم رو وارد کنم، چند باری تماس گرفتم با ETS ولی توفیق حاصل نشده، الان میخام تصویر پاسپورتم رو براشون بفرستم که ثابت بشه که من حقیقت رو دارم میگم، الان یه متن انگلیسی آماده کردم، ممنون میشم دوستان التفات بفرمایند اگه نیاز به تصحیحی میبینن به بنده متذکر بشن، عرضم به خدمتتون که نام خانوادگی بنده به علاوه پسوندم مزروعی سبدانی هست که در زمان ثبت نام فقط مزروعی رو وارد کرده بودم....

Hello
    This is Rasool Mazruee Sebdani, the test taker of the GRE exam on the 9th of February, Unfortunately at the time of registering I entered my family name incompletely as Mazruee, in order to prove this I have attached the image of my passport, according to the information in my passport, as it can be seen my family name is Mazruee Sebdani, so I will be thankful if the information in my GRE account have corrected.
    Thank you
    Mazruee Sebdani

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ابرادی
    امیدوارم که یکایک دوستان موفق و پیروز باشند
    من راستش به یک مشکلی برخوردم، متاسفانه در زمان ثبت نام در اکانت واسه امتحان GRE فراموش کردم پسوند نام خانوادگیم رو وارد کنم، چند باری تماس گرفتم با ETS ولی توفیق حاصل نشده، الان میخام تصویر پاسپورتم رو براشون بفرستم که ثابت بشه که من حقیقت رو دارم میگم، الان یه متن انگلیسی آماده کردم، ممنون میشم دوستان التفات بفرمایند اگه نیاز به تصحیحی میبینن به بنده متذکر بشن، عرضم به خدمتتون که نام خانوادگی بنده به علاوه پسوندم مزروعی سبدانی هست که در زمان ثبت نام فقط مزروعی رو وارد کرده بودم....

Hello
    This is Rasool Mazruee Sebdani, the test taker of the GRE exam on the 9th of February, Unfortunately at the time of registering I entered my family name incompletely as Mazruee, in order to prove this I have attached the image of my passport, according to the information in my passport, as it can be seen my family name is Mazruee Sebdani, so I will be thankful if the information in my GRE account have corrected.
    Thank you
    Mazruee Sebdani
    سلام دوست عزیز، با فرض اینکه شما قصد شرکت در آزمون کاغذی را دارید، اگر هنوز در آزمون شرکت نکردید (میخواهید در آزمون بهمن ماه شرکت کنید) به راحتی می توانید اطلاعات خود را با استفاده از Correction Stub اصلاح کنید. لطفاً این لینک را مطالعه بفرمایید. اینجا در مورد Correction Stub توضیح داده شده است.
    اگر هم هنوز در هیچ آزمونی ثبت نام نکردید، به نظر من یک پروفایل MyGRE جدید بسازید.
    ویرایش توسط YMB : September 5th, 2013 در ساعت 11:37 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط YMB نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، با فرض اینکه شما قصد شرکت در آزمون کاغذی را دارید، اگر هنوز در آزمون شرکت نکردید (میخواهید در آزمون بهمن ماه شرکت کنید) به راحتی می توانید اطلاعات خود را با استفاده از Correction Stub اصلاح کنید. لطفاً این لینک را مطالعه بفرمایید. اینجا در مورد Correction Stub توضیح داده شده است.
    اگر هم هنوز در هیچ آزمونی ثبت نام نکردید، به نظر من یک پروفایل MyGRE جدید بسازید.
    آخ شرمنده من تو متن انگلیسی سال تاریخ امتحانو ننوشتم، من راستش دوست عزیز امتحانو دادم فوریه سال 2013 و الان بعد وقوع امتحان میخام عوض کنم، یکی از دوستان میگفت با فرستادن تصویر پاسپورت مشکلت حل میشه حالا من میخام این متنو بفرستم برای ETS، میخاستم نظرتونو بگید که آیا متنش روان و understandable هست یا نه...پس متن صحیح ایمیل این خواهد بود...

Hello
    This is Rasool Mazruee Sebdani, the test taker of the GRE exam on the 9th of February, 2013. Unfortunately at the time of registering I entered my family name incompletely as Mazruee, in order to prove this I have attached the image of my passport, according to the information in my passport, as it can be seen my family name is Mazruee Sebdani, so I will be thankful if the information in my GRE account have corrected.
    Thank you
    Mazruee Sebdani