صفحه 265 از 365 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط Moheb7 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    بنده قبلا برای TOEFL ثبت نام کردم اما برای ثبت نام GRE ، یک پروفایل جدید درست کردم . نمیدونستم که میشه از همون پروفایل TOEFL برای GRE هم استفاده کرد . مشخصات هر دو پروفایلم (نام ، ایمیل) یکسان است. حالا به نظرتون ممکنه مشکلی پیش بیاید ؟؟
    ممنون میشم که پاسخ بدید. راستش کمی نگرانم .
    نه دوست من هیچ مشکلی نیست و من خودم هم دو پروفایل جداگانه داشتم و دارم
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

می خواستم بدونم برای ثبت نام امتحان 9 nov تا کی وقت داریم ؟ (تقریبا) الان 2 ماه و 3 روز مونده .... چون من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم برای ثبت نام.

راستی این سوال من هم هستش . البته به جدول نگاه کردم اونطوری که من متوجه شدم تا 27 سپتامبر برای ثبت نام در این آزمون وقت هست. درست متوجه شدم ؟ از دوستان خبره بیزحمت یکی راهنمایی بفرمایند!
    ممنون

Junior Member

دوستان بالاخره براي ثبت نام GRE در ets ، آدرس خودمون رو بديم يا سازمان سنجش ؟ چون بالاخره بايد تو سايت سازمان سنجش هم مشخصاتمون رو وارد كنيم .

ميدونم اين سوال شايد تكراري باشه ولي به نظرم پاسخ هاي صفحات قبل كمي متناقضه. چون يكي از دوستان گفته بود كه در هر صورت از سنجش مياد به منزل و ديگري گفته بود كه مستقيما (بدون واسطه) به منزل اومده بود براش. ميخواستم كه دوستان مطلع بگن كه كدوم يكي مطمئن تر و متداول تره ؟؟ از اون جايي كه براي نوشتن آدرس در ets محدوديت نوشتاري داريم .

با سپاس فراوان !

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    وقتي بسته شه ديگه نميتوني ثبت نام كني. بايد صبر كني يك هفته مونده به آزمون اگر استندباي اعلام شد با مقداري بيشتر هزنه و دردسر تعدادي ديگه ثبت نام مي كنند. فقط اينحالت كمي ريسكش بالاست. اصلا توصيه نميكنم. شادزي
    دوستان برای ثبت نام در ازمون فوریه جی ار ای ، ددلاین کی هست و تا کی وقت ثبت نام داریم؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اصلاح نباتات، دانشگاه تهران

سلام

من برای آزمون GRE Subject و GRE General ثبت نام کردم اما ایمیل ETS رو که confirmation داده بود و شماره ثبت نام توش بود رو گم کردم. خیلی وقت پیش هم ثبت نام کردم. راهی هست بتونم شماره ثبت نام رو پیدا کنم. به خود ETS هم ایمیل زدم اما جواب نداد. یعنی پولم پرید و دیگه نمی تونم آزمون رو بدم؟

Junior Member

سلام من هم ثبت نام کردم و به آدرس سنجش رو وارد کردم! جواب این سوال رو لطف می کنید بدید؟ فرقی می کنه به چه آدرسی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh1389 نمایش پست ها
    من واسه آزمون 12 اکتبر(20 مهر) ثبت نام کردم و هزینش رو هم پرداخت کردم.ولی تو قسمت آدرس ,آدرس دقیق خونه خودمونو وارد کردم نه سازمان سجش رو. مشکلی که نداره؟ میاد کارنامه خونمون؟

و دیگه اینکه admission ticket ی که قراره سه هفته بعد ثبت نام بیاد رو میشه همین الان اینترنتی بگیریم؟

با سپاس از شما

Junior Member

من تو ثبت نام این آدرس رو وارد کردم، مثل سال پیش:
    204 KARIM-KHAN ST
    و کد پستی هم نداشتم! آیا باید عوض کنم و آدرس خونه بدم یا همین کفایت می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mobina87 نمایش پست ها
    فرقی نمی کنه چه آدرسی بدی به همون آدرس کارنامت فرستاده میشه. منتها سنجش از این جهت می زنه بهتره که اگه به هر دلیلی کارنامه ارسال نشه خود سنجش پیگیری می کنه البته درصورتیکه آدرس دقیق داده باشی هیچ مشکلی پیش نمیاد و کارنامه به هر حال به دستتون می رسه. من خودم آدرس منزل رو دادم و کارنامه اومد دم خونه. پس نیازی نیست آدرس رو بخواین تغییر بدین. موفق باشی

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa2324 نمایش پست ها
    من تو ثبت نام این آدرس رو وارد کردم، مثل سال پیش:
    204 KARIM-KHAN ST
    و کد پستی هم نداشتم! آیا باید عوض کنم و آدرس خونه بدم یا همین کفایت می کنه؟
    آدرس سنجش کافیه دوست خوبم نیازی نیست تغییرش بدی حداقل مطمئنی اگه دیر و زود بشه خود سنجش پیگیری می کنه. کد پستی هم واسه سنجش نیازی نیست چون آدرسش سرراسته
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    همین بفرست اصلاحش میکنن. فقط به جای the 9th of February بهتره February 9 و به جای have corrected از is corrected استفاده کنین.
    سلام دوست عزیز
    آقا من یک روزه که این ایمیل رو به آدرس gre-info@ets.org فرستادم، ولی پاسخی دریافت نکردم!!
    به نظرت عکس پاسپورتم رو که آپلود کردم باز میکنن که بهشون ثابت بشه که دروغ نمیگم؟ به نظرت چیکار میشه کرد؟

در ضمن متن نامه ارسالیم رو یه بار دیگه میذارم اینجا:
    Hello
    This is Rasool Mazruee Sebdani, the test taker of the GRE general test on the 9th of February, 2013 with the registration number of 7178009. Unfortunately at the time of registering I entered my family name incompletely as Mazruee. In order not to confront potential problems during my application process, I will be so appreciated if my family name be corrected from mazruee to Mazruee Sebdani according to my official documents such as the image of my passport which is attached.

Looking forward for your consideration
    Rasool Mazruee Sebdani

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mobina87 نمایش پست ها
    سلام
    با ساخت پروفایل MyGRE و ثبت نام از طریق سایت ETS ، کارت ورود به جلسه شما (Admission Ticket) پس از ۲۴ ساعت آماده شده و شما میتوانید آن را در پروفایل اتان مشاهده کرده و پرینت بگیرید. به این ترتیب که با ورود به اکانت خود و کلیک برروی گزینه print admission ticket وارد صفحه ای می شوید که با ورود confirmation number و ایمیل خود می توانید admission ticket را به صورت آنلاین مشاهده کنید و پرینت بگیرید. همچنینETS نسخه کاغذی آن را به آدرس محل سکونت شما ویا به مرکز برگزارکننده آزمون (مثلاً سازمان سنجش) ارسال می نماید. داوطلب موظف است کارت ورود به جلسه که کاملاً مشابه نسخه­ موجود در پروفایل MyGRE است را یک هفته قبل از آزمون از مرکز برگزارکننده آزمون دریافت نماید زیرا آن مرکز حوزه امتحانی و شماره صندلی را بصورت برچسب بر روی آن کارت مشخص کرده است.Correction Stub نیز در قسمت پایین Admission Ticket قرار دارد و مخصوص اصلاح اطلاعات شخصی و یا کد چهار دانشگاه رایگان است. Admission Ticket ها در پایان جلسه آزمون به همراه دفترچه سؤال­ ها جمع آوری میشوند.
    موفق باشید
    ممنون بابت راهنماییتون...اما سوال دیگه که دارم اینه
    * One of the following: Select one of three options: 16-digit Computer-based Test Confirmation/Appointment Number
    8-digit Paper-based Test Confirmation Number
    7-digit Registration Number
    Enter full number, including zeros Enter full number, including zeros
    * Test Date: day of test
    Not required when using the 16-digit Computer-based Test Confirmation/Appointment Number
    * One of the following: Select one of three options: Email Address:
    Undergrad Institution Code (See Code List)
    Paper Based Test Center Code (See Code List)
    Enter email address or code
    8 digit رو باید بزنم دیگه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و full number همون confirmation number هست؟؟؟؟؟و توی این 3 گزینه اخر کدومو بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون من خودم ثبت نام نکردم و شرکتی که این کارو کرده ایمیل خودشو زده...حالا اگه بخوام ایمیل خودمو بزنم میشه ؟مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟/ من نمیتونم برم از مرکز بگیرم چون من 1000 کیلومتر دورم...معذرت که وقت همه رو میگیرم