صفحه 272 از 365 نخستنخست ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

یه سوالی، این آدرس کذایی که دوستان توصیه میکنن بهتره سازمان سنجش بزنیم، باید توی همون قسمت Personal Information بنویسیم یا در ادامه مراحل ثبت نام جای دیگه ای هم هست، از ترس اینکه اشتباهی چیزی رو وارد نکنم جرات نکردم برم مرحله بعد ببینم چی میشه

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط nedafarsi نمایش پست ها
    یه سوالی، این آدرس کذایی که دوستان توصیه میکنن بهتره سازمان سنجش بزنیم، باید توی همون قسمت Personal Information بنویسیم یا در ادامه مراحل ثبت نام جای دیگه ای هم هست، از ترس اینکه اشتباهی چیزی رو وارد نکنم جرات نکردم برم مرحله بعد ببینم چی میشه
    تو همون قسمت personal information موقع درست کردن اکانت باید وارد کنی آدرس منزل رو هم می تونی بذاری practice book و admission ticket میاد دم خونه
    موفق باشی

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط mobina87 نمایش پست ها
    تو همون قسمت personal information موقع درست کردن اکانت باید وارد کنی آدرس منزل رو هم می تونی بذاری practice book و admission ticket میاد دم خونه
    موفق باشی
    با سلام
    من قبل از ثبتنام، آدرس سازمان سنجش رو زده بودم و با یه شرکت، هزینه ثبتنام رو پرداخت کردم. ولی قبل از اینکه کارت ورود به جلسه که تو سایت قرار میگیره، آدرس رو عوض کردم و آدرس خونه رو دادم. یعنی الان آدرس خونه مون تو پروفایلم هست. حالا میخواستم بدونم که practice book و admission ticket میاد دم در خونه؟ یا میره سازمان سنجش؟
    سوال دیگه اینکه آیا روز امتحان تو برگه ای که برای وارد کردن اسم 4تا دانشگاه برای ریپورت رایگان میدن، میشه آدرس خونه رو برای دریافت کارنامه نهایی وارد کرد؟ یا اینکه طبق همون آدرس سازمان سنجش (که همون روز ثبتنام داده بودم) کارنامه ارسال میشه؟
    با تشکر
    عجیب و گنگه دنیامون، با اینکه همه چی ساده ست.....

As is a tale, so is life: not how long it is, but how good it is, is what matters. (Seneca)

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    با سلام
    من قبل از ثبتنام، آدرس سازمان سنجش رو زده بودم و با یه شرکت، هزینه ثبتنام رو پرداخت کردم. ولی قبل از اینکه کارت ورود به جلسه که تو سایت قرار میگیره، آدرس رو عوض کردم و آدرس خونه رو دادم. یعنی الان آدرس خونه مون تو پروفایلم هست. حالا میخواستم بدونم که practice book و admission ticket میاد دم در خونه؟ یا میره سازمان سنجش؟
    سوال دیگه اینکه آیا روز امتحان تو برگه ای که برای وارد کردن اسم 4تا دانشگاه برای ریپورت رایگان میدن، میشه آدرس خونه رو برای دریافت کارنامه نهایی وارد کرد؟ یا اینکه طبق همون آدرس سازمان سنجش (که همون روز ثبتنام داده بودم) کارنامه ارسال میشه؟
    با تشکر
    admission ticket و Practice book میره به آدرس سنجش
    جواب سوال دومتون هم، بله میشه آدرس خونه رو وارد کرد
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

"با سلام به دوستان.من برای امتحان gre در 19 بهمن در اصفهان یکشنبه بعدازظهر ثبت نام کردم.ایمیل تایید ثبت نام و واریز مبلغ هم دریافت کردم.ذکر شده بود که 24 ساعت بعد میتونید ادمیشن تیکت رو میتونید پرینت بگیرید.من توی پروفایل تو قسمت view or print admission ticket میرم و وقتی در قسمت digit Paper-based Test Confirmation Number 8 شماره 8 رقمی Confirmation Number که توی ایمیل برام ارسال شده رو میزنم ارور میده : Invalid Web Registration Confirmation number. میخوام بدونم ایا هنوز ادمیشن تیکت حاضر نشده که چنین چیزی رو نوشته؟من اشتباهی کردم ؟یا چیز دیگه ای.ممنون میشم اگر چیزی میدونید راهنمایی بکنید." سلام دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم 48 ساعت صبر کنید و اگر درست نشد به ets ایمیل بزنید. من ایمیل زدم و بعد از 3 روز پاسخ دادند و اطلاعات تکمیلی خواستند، آن ها را ارسال کردم و یک registration number برام ارسال کردند. (البته مال من تو همون 48 یاعت درست شده بود ) و چون یه سوال دیگه هم داشتم اطلاعات تکمیلی رو فرستادم.

Member
    رشته و دانشگاه
    .Electrical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_shah نمایش پست ها
    دوستان من این هفته GRE دارم ایا باید اون کدای دانشگاها رو با خودم ببرم سر جلسه؟
    دوست عزیز شما هنوز فرصت دارید(تا جمعه قبل آزمون) که با استفاده از Correction Stub اون 4 کد رو اصلاح یا وارد، اسکن و سپس به ets ایمیل کنید. ضرر هم نداره همراه خودتون ببرید
    (When we're focused on what we want, things begin to slot perfectly into place. (Paulo Coelho

سلام
    من برای 12 اکتبر ثبت نام کردم اما می خوام تغییرش بدم به 9 نوامبر. تو سایت زده یا باید تلفن بزنید و درخواست بدید یا اینکه درخواستتون پست کنید!! یعنی راهی نیست که ایمیل بزنیم و تاریخ ازمون تغییر بدیم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member nano572 آواتار ها

سلام
    من هم همین مشکل رو دارم و می خوام تاریخ امتحان رو بندازم عقب، نمی شه مثل تافل از خود پرتال عوضش کرد یا با ایمیل تغییرش داد؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    سلام
    من برای 12 اکتبر ثبت نام کردم اما می خوام تغییرش بدم به 9 نوامبر. تو سایت زده یا باید تلفن بزنید و درخواست بدید یا اینکه درخواستتون پست کنید!! یعنی راهی نیست که ایمیل بزنیم و تاریخ ازمون تغییر بدیم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nano572 نمایش پست ها
    سلام
    من هم همین مشکل رو دارم و می خوام تاریخ امتحان رو بندازم عقب، نمی شه مثل تافل از خود پرتال عوضش کرد یا با ایمیل تغییرش داد؟
    من مواردي كه ديدم با تلفن حل شده مشكلشون. زمان تماس اطلاعات فردي دم دستتون باشه. بازم سايت رو ببينيد اين آزمون كاغذيه و به آسوني كامپيوتري نميشه در اون دخل و تصرف كرد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

منم درمورد تغییر تلفنی تاریخ آزمون سوال دارم، چطور باید 50 دلار هزینه اش رو پرداخت کرد؟ پای تلفن اطلاعات کارت رو میپرسن یا بعدا آنلاین باید پرداخت کرد؟