صفحه 273 از 365 نخستنخست ... 173223263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,721 تا 2,730 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط sadi28 نمایش پست ها
    منم درمورد تغییر تلفنی تاریخ آزمون سوال دارم، چطور باید 50 دلار هزینه اش رو پرداخت کرد؟ پای تلفن اطلاعات کارت رو میپرسن یا بعدا آنلاین باید پرداخت کرد؟
    مثل تلفن بانکی است که شما باهاش قبض تلفن و ... رو پرداخت میکنی...شماره کارت، پین و ... رو از شما مرحله به مرحله میپرسه و وارد میکنی
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

من امروز 3 بار زنگ زدم هربار بعد از این که اطلاعاتم رو چک کرد و تاریخ جدید رو پرسید گفت تاریخ رو عوض میکنه و بعد تلفن قطع شد!

Junior Member

بچه ها برای ثبت نام نوامبر توی سایت زده تا 27 سپتامبر وقت هست و تا 4 اکتبر هم وقت هست درسته؟

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط vartasepid نمایش پست ها
    بچه ها برای ثبت نام نوامبر توی سایت زده تا 27 سپتامبر وقت هست و تا 4 اکتبر هم وقت هست درسته؟
    تا 4 اکتبر واسه ثبت نام با تأخیر (late) فرصت هست که هزینه بیشتری رو باید پرداخت کنی فکر می کنم 210 دلار

Junior Member

سلام من جی آر ای آبان رو ثبت نام کردم ولی تو قسمت فامیلی بخش دوم نام خانوادگیم(که دو بخشی است)رو وارد نکردم.به ای تی اس ایمیل زدم پاسپورتم رو فرستادم correction stub رو هم با نام خانوادگی کامل فرستادم ولی جواب دادن که نمی شه و باید کنسل کنم و دوباره ثبت نام کنم چون عدم تطابق در حد misspelling نیست.
    حالا من می خوام ببینم میشه با همین شرایط فعلی امتحان بدم و موقع فرستادن بقیه مدارک برای دانشگاهها توضیح بدم که قضیه چی بوده و این امتحان که نام خانوادگیش کامل با من منطبق نیست ، مال منه؟ دانشگاه این موضوع رو قبول می کنه؟ و سوال دیگه اینکه ممکنه روز امتحان من رو توی جلسه راه ندن اصلا؟ ممنونم که وقت میگذارید و جواب میدید.

Junior Member

سلام
    من در بخش ثبت نام جی آر ایی تا مرحله پرداخت هزینه پیش رفتم تازه اومدم سراغ سایت های پرداخت که اینجا تبلیغ شده ولی نمی دونم چه باید بکنم. بعضی می گن از اول ثبت نام رو می سپردید به ما. بعضی کارت هدیه ی ویزا می دن. توی فروم هم هرچه گشتم جایی به طور خاص دراین باره پیدا نکردم. کسی می تونه راهنمایی کنه من رو؟ پیشاپیش ممنون. عجله هم دارم شدیدا

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar57 نمایش پست ها
    سلام
    من در بخش ثبت نام جی آر ایی تا مرحله پرداخت هزینه پیش رفتم تازه اومدم سراغ سایت های پرداخت که اینجا تبلیغ شده ولی نمی دونم چه باید بکنم. بعضی می گن از اول ثبت نام رو می سپردید به ما. بعضی کارت هدیه ی ویزا می دن. توی فروم هم هرچه گشتم جایی به طور خاص دراین باره پیدا نکردم. کسی می تونه راهنمایی کنه من رو؟ پیشاپیش ممنون. عجله هم دارم شدیدا
    سلام دوست عزیز
    برای ثبت نام GRE شما تا وقتی که هزینه رو پرداخت نکتید هیچ مرحله ای از ثبت نام شما ثبت نمبشه. پس بله، باید از اول ثبت نام رو بسپارید به اون شرکت ها. در واقع شما اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام رو در اختیار اونا میگزارید و اونا خودشون وارد می کنن. برای نحوه پرداخت هم من نظر خودمو میگم، من به شخصه این شرکت ها رو به کارت هدیه ترجیح میدم (به خاطر دردسر هایی بعضا داره).
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

سلام بچه ها.من 20 مهر جی آر ای جنرال کاغذی دارم . چیزی هم هنوز برای من پست نشده. حالا الان اون ادمیشن تیکت رو از جایی هست که بتونم پرینت بگیرم و دیگه سنجش نرم؟ یا اگه نه کجا دقیقا باید برم؟ من توی سایت سنجش بعد از ای تی اس که ثبت نام کردم اونجا هم اطلاعات ام رو ثبت کردم و کد رهگیری گرفتم.کاره دیگه ای همه باید میکردم؟مرسی

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FARANEH نمایش پست ها
    سلام بچه ها.من 20 مهر جی آر ای جنرال کاغذی دارم . چیزی هم هنوز برای من پست نشده. حالا الان اون ادمیشن تیکت رو از جایی هست که بتونم پرینت بگیرم و دیگه سنجش نرم؟ یا اگه نه کجا دقیقا باید برم؟ من توی سایت سنجش بعد از ای تی اس که ثبت نام کردم اونجا هم اطلاعات ام رو ثبت کردم و کد رهگیری گرفتم.کاره دیگه ای همه باید میکردم؟مرسی
    در سایت سنجش اطلاعیه دریافت کارت ورود به امتحان GRE رو اعلام کرد، تشریف میبرید خیابون کریم خان، سازمان سنجش و کارت ورود به جلسه و Practice Book و Admission Ticket رو میگیرید.
    نه همون کد رهگیری دریافت کردید، تموم بود مراحل
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

سلام دوستان
    جهت اطلاع دوستانی که مثل من قصد تغییر تاریخ امتحان GRE دارند:
    من با ETS تماس گرفتم و گفتند از دو طریق ارسال پستی درخواست و یا تماس تلفنی امکان تغییر تاریخ امتحان وجود داره. اگه بخواین تلفنی تغییر بدید باید master card و یا visa card داشته باشید. من شخصا از شرکتی که در فروم تبلیغ میکنند کمک گرفتم و اونها بجای من با ETS تماس گرفتند و با پرداخت مبلغ 50 دلار تاریخ ازمون بنده را تغییر دادند. بعد از حدود یک ساعت هم در پروفایلم admission ticket برای تاریخ جدید اومد.
    امیدوارم براتون مفید باشه
    موفق باشید
    ویرایش توسط pApAr : September 23rd, 2013 در ساعت 09:37 PM دلیل: حذف اسم شرکت مورد استفاده