صفحه 274 از 365 نخستنخست ... 174224264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,731 تا 2,740 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

سلام دوستان من یه سوالی داشتم اونم اینه که من واسه 20 مهر از طریق موسسه ثبت نام کردم فقط هم قسمت ریاضی رو امتحان میدم...اما نمیدونم ادرس کجاست؟ یا اینکه چی باید با خودم ببرم ...پاسپورت و اون برگه ورود کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ماشین حساب خودشون میدن؟؟؟؟/یا باید ببریم/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member nima_gorji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering-Bahonar University

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جهت اطلاع دوستانی که مثل من قصد تغییر تاریخ امتحان GRE دارند:
    من با ETS تماس گرفتم و گفتند از دو طریق ارسال پستی درخواست و یا تماس تلفنی امکان تغییر تاریخ امتحان وجود داره. اگه بخواین تلفنی تغییر بدید باید master card و یا visa card داشته باشید. من شخصا از شرکتی که در فروم تبلیغ میکنند کمک گرفتم و اونها بجای من با ETS تماس گرفتند و با پرداخت مبلغ 50 دلار تاریخ ازمون بنده را تغییر دادند. بعد از حدود یک ساعت هم در پروفایلم admission ticket برای تاریخ جدید اومد.
    امیدوارم براتون مفید باشه
    موفق باشید
    دوست عزیز من میخوام کنسل کنم چه کار کنم؟
    شما یا اون شرکت برای تغییر آزمون با چه شماره ای تماس گرفتید؟

ممنون
    میان عاشق و معشوق هیچ حجاب حائل نیست تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gorji نمایش پست ها
    دوست عزیز من میخوام کنسل کنم چه کار کنم؟
    شما یا اون شرکت برای تغییر آزمون با چه شماره ای تماس گرفتید؟

ممنون

تلفني بايد كنسل كنيد. پولتون هم نصفش در 3 ماه آينده به كارتي برگشت زده ميشه كه ازش پرداخت انجام شده. تا 3 روز قبل آزمون. با توضيحات خود ETS روز آزمون و روز كنلس محاسبه نميشه. پس 5 روز قبل بايد اقدام كنيد حداقل.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member nima_gorji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering-Bahonar University

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    تلفني بايد كنسل كنيد. پولتون هم نصفش در 3 ماه آينده به كارتي برگشت زده ميشه كه ازش پرداخت انجام شده. تا 3 روز قبل آزمون. با توضيحات خود ETS روز آزمون و روز كنلس محاسبه نميشه. پس 5 روز قبل بايد اقدام كنيد حداقل.شادزي
    اینو میدونم باتلفنه من با شماره 16097717670 و 18664734373 تماس میگیرم ولی چیزی برای کنسل کردن متوجه نمیشم. شما شماره ای دارید؟ یا روش خاصی داره؟
    میان عاشق و معشوق هیچ حجاب حائل نیست تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gorji نمایش پست ها
    اینو میدونم باتلفنه من با شماره 16097717670 و 18664734373 تماس میگیرم ولی چیزی برای کنسل کردن متوجه نمیشم. شما شماره ای دارید؟ یا روش خاصی داره؟

اين تماس در آمريكا رايگانه ظاهرا ( سايت رو چك كنيد). اگر دوستانتون امريكا هستند مشخصات خودتون رو بديد تلفن بزنند و احتمالا مشكلي نداشته باشند . من زياد ديدم اينكار رو دوستان انجام ميدن. خصوصا كه براي دوستانتون رايگانه وهزينه نداره. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام

ببخشید اسم خیابان ما براردان ثروتی غربی هست. تو تابلو انگلیسی اشتباه نوشتن B. West Tarvati Alley
    من همینو بنویسیم برای آدرس یا اینطوری بنویسم: Baradaran Seravati Gharbi street
    ?

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام

ببخشید اسم خیابان ما براردان ثروتی غربی هست. تو تابلو انگلیسی اشتباه نوشتن B. West Tarvati Alley
    من همینو بنویسیم برای آدرس یا اینطوری بنویسم: Baradaran Seravati Gharbi street
    ?
    همونطور که تو تابلو نوشته شده. اینو در نظر بگیر که قراره از پست ایران برات بسته پستی بیاد. ETS به پست ایران تحویل میده و از طریق پست برات میاد. به هر حال من فکر می کنم همون پلاک خونه و کد پستی رو که بگی راحت میتونن آدرس شما رو پیدا کنن.
    موفق باشی

Junior Member

سلام
    من هر چی فروم رو بالا پایین می کنم متوجه نمی شم یه مساله ای رو.من ساکن مشهد هستم و مستقیما از سایت ای تی اس ثبت نام کردم و تو سایت سنجش هم پروفایل درست کردمو مشخصاتم رو ثبت کردم.برای ورود به جلسه Admission tickete موجود در my profile ام که قایل پرینت گرفتنه کافیه یا باید یک هفته زودتر برم و از سازمان سنجش کارتم رو بگیرم؟ چون ساکن مشهدم می خوام تاریخ دقیق رفتنم به تهران رو مشخص کنم.امتحانم بیستم مهره.اگر جواب بدین و منو واگذار نکنید به صفحات قبل ممنون می شم.

Junior Member

بچه ها استرس دارم من قبلا ثبت نام کرده بودم امتحان دادم پروفایل دارم الان دیدم تو سنجش رده
    "ضمن تکمیل فرم، شماره ثبت نامی که از سایت ETS اخذ کرده اید را اعلام کنید"
    کجا باید اینو اعلام کنم؟
    تورو خدا یکی جوابمو بده

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naamiri نمایش پست ها
    سلام
    من هر چی فروم رو بالا پایین می کنم متوجه نمی شم یه مساله ای رو.من ساکن مشهد هستم و مستقیما از سایت ای تی اس ثبت نام کردم و تو سایت سنجش هم پروفایل درست کردمو مشخصاتم رو ثبت کردم.برای ورود به جلسه Admission tickete موجود در my profile ام که قایل پرینت گرفتنه کافیه یا باید یک هفته زودتر برم و از سازمان سنجش کارتم رو بگیرم؟ چون ساکن مشهدم می خوام تاریخ دقیق رفتنم به تهران رو مشخص کنم.امتحانم بیستم مهره.اگر جواب بدین و منو واگذار نکنید به صفحات قبل ممنون می شم.

سابقا 2 تا سنتر بوده. كه گاي از هر دو گاهي از يكي استفاده شده. شماره صندلي 1 هفته مونده به آزمون ب همراه سنتر مشخص ميشه. گفته ميشه اگر سنتر يكي باشه شما ميتونيد صبح روز آزمون هم براي گرفتن شماره صندلي مراجعه كنيد اما گر سنتر 2 مركز باشه چطوري مي خواهيد بفهميد به كدوم بايد مراجعه كنيد؟ تا اون هفته صبر كنيد و اگر كسي رو تهران داريد بخواهيد براتون بگيره.شادزي