صفحه 275 از 365 نخستنخست ... 175225265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,741 تا 2,750 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

دوستان Registration Number رو کجای سایت سنجش باید اعلام کنم اخه؟من که قبلا پروفایل ساختم دیگه جایشو نمی تونم ادیت کنم
    تو قسمت "اطلاعات آزمون" فقط تاریخ آزمون قبلی و زده، من قبلانم این جا سوال پرسیدم که پروفایل دیگه ای باید برای این آزمون جدید درست کنم، جواب دادن نه
    الان این قسمت و تو سنجش دیدم: ضمن تکمیل فرم، شماره ثبت نامی که از سایت ETS اخذ کرده اید را اعلام کنید

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط shippuuden نمایش پست ها
    دوستان Registration Number رو کجای سایت سنجش باید اعلام کنم اخه؟من که قبلا پروفایل ساختم دیگه جایشو نمی تونم ادیت کنم
    تو قسمت "اطلاعات آزمون" فقط تاریخ آزمون قبلی و زده، من قبلانم این جا سوال پرسیدم که پروفایل دیگه ای باید برای این آزمون جدید درست کنم، جواب دادن نه
    الان این قسمت و تو سنجش دیدم: ضمن تکمیل فرم، شماره ثبت نامی که از سایت ETS اخذ کرده اید را اعلام کنید
    سلام دوست عزیز
    نگران نباش شما فقط کافیه confirmation number که بعد از ثبت نام دریافت کردی رو تو سایت سنجش وارد کنی به اضافه اطلاعات شخصی مربوط به خودتون.
    موفق باشی

Junior Member

آخه من قبلا امتحان دادم 6 ماه پیش پروفایلم پر شده قبلا دیگه چیزی نمی تونم وارد کنم! اطلاعات شخصی و عکسم هست اونجا!
    ولی این confirmation number و کجا وارد کنم؟مشکلم اینه. خیلی نگرانم اشتباهی کرده باشم بعد بار دوم امتحان نتونم بدم با این که admission ticket دارم ولی این سنجش واسم مشکل شه

رشته و دانشگاه
    SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط shippuuden نمایش پست ها
    آخه من قبلا امتحان دادم 6 ماه پیش پروفایلم پر شده قبلا دیگه چیزی نمی تونم وارد کنم! اطلاعات شخصی و عکسم هست اونجا!
    ولی این confirmation number و کجا وارد کنم؟مشکلم اینه. خیلی نگرانم اشتباهی کرده باشم بعد بار دوم امتحان نتونم بدم با این که admission ticket دارم ولی این سنجش واسم مشکل شه
    دوست عزیز این مطلب رو تو سایت سنجش خوندی؟
    چنانچه در گذشته در اين سايت ثبت نام کرده ايد و شماره پرونده يا کد رهگيري دريافت کرده ايد نيازي به ايجاد پروفايل جديد نداريد و مي توانيد از طريق بخش
    پيگيري ثبت نام
    با همان پروفايل قديمي در آزمون هاي جديد ثبت نام کنيد

Junior Member

دیدم خیلی ها تو سایت این مشکل و دارن هیچ کسی جوابشونو نمیده، یکی از بچه ها دوباره ثبت نام کرده بود، منم این کارو کردم مشکل حل شده تونستم confirmation number نوع آزمون و تاریخ آزمونو انتخاب کنم.
    دوتا پروفایل دارم امیدوارم مشکل دیگه ای پیش نیاد واقعا این سنجش کاراش بی حساب کتابه

Junior Member

یعنی واقعا نمیدونم چی کار کنم!
    این تو سایت زده بود
    لازم به ذكر است داوطلبان پس از اتمام فرايند ثبت نام در سايت ETS مي بايست تا سه هفته قبل از هرآزمون نسبت به تكميل فرم مخصوص در سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني(www.sanjesh.org) اقدام نمايند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط malekzadeh1361 نمایش پست ها
    متشکرم از راهنماییتون، تونستم این کارو سریع انجام بدم. من توی این آدرس که دادید، بخاطر پروفایلی که قبلا ساخته بودم گزینه "پیگیری ثبت نام" انتخاب می کردم که امکانپذیر نبود. ولی با ایجاد پروفایل جدید مشکل حل شد.
    سلام دوست عزیز منم این مشکل دارم، الان دوباره ثبت نام کردم تونستم انتخاب کنم آزمونو وثبت شد
    اما الان دیدم تا 3 هفته قبل آزمون وقت داریم،یعنی الان ثبت نامم کنسله؟ خود سنجش برم کارمو درست می کنن؟
    شرمنده به خدا به هر کی میگم متوجه نمیشه من چی میگم مشکلم چیه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

سلام به تمام دوستان

من پروفایلی که توی ETS ساخته بودم، مربوط پارسال بود که اسم دو تکه ای من (مثلاً AliReza)، توی پاسپورتم یک تکه و رویهم نوشته شده بود. اما امسال تمدید پاسپورت کردم و اسمم رو که روی هم نوشته شده بود، جدا کردم (مثلاً Ali Reza). حالا الان می خوام توی سایت سنجش پرونده تشکیل بدم. ثبت نام من برای GRE همین یک ماه پیش انجام شده که پاسپورت من جدید هست در حالی که پروفایل من توی ETS به فرمت پاسپورت قبلیم هست.

حالا آیا این عدم انطباق، مشکل ایجاد میکنه؟ کاری باید انجام بدم؟

سلام دوستان
    اگر یک سنتر مثلا اصفهان را برای ثبت نام انتخاب کنیم آیا میشه بعدا انرا عوض کرد به تهران(سنجش) یا نه؟ تا کی و قبل از آزمون؟
    آیا تعدا دفعاتی که میشه ازمون GRE داد محدودیت هم داره برای هر نفر (در کل طول عمر/در یک سال)؟

پیشاپیش ممنون. عجله هم دارم شدیدا ...............

رشته و دانشگاه
    SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر یک سنتر مثلا اصفهان را برای ثبت نام انتخاب کنیم آیا میشه بعدا انرا عوض کرد به تهران(سنجش) یا نه؟ تا کی و قبل از آزمون؟
    آیا تعدا دفعاتی که میشه ازمون GRE داد محدودیت هم داره برای هر نفر (در کل طول عمر/در یک سال)؟

پیشاپیش ممنون. عجله هم دارم شدیدا ...............
    سلام
    سنتر آزمون رو می تونی تغییر بدی تلفنی با پرداخت هزینه 50 دلار
    محدودیت نداره تعداد شرکت در آزمون فقط فاصله بین آزمون ها کمتر از 21 روز نباید باشه که البته نیست شما می تونی تو همه تاریخ های آزمون جی آر ای شرکت کنی
    موفق باشی