صفحه 276 از 365 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام به تمام دوستان

من پروفایلی که توی ETS ساخته بودم، مربوط پارسال بود که اسم دو تکه ای من (مثلاً AliReza)، توی پاسپورتم یک تکه و رویهم نوشته شده بود. اما امسال تمدید پاسپورت کردم و اسمم رو که روی هم نوشته شده بود، جدا کردم (مثلاً Ali Reza). حالا الان می خوام توی سایت سنجش پرونده تشکیل بدم. ثبت نام من برای GRE همین یک ماه پیش انجام شده که پاسپورت من جدید هست در حالی که پروفایل من توی ETS به فرمت پاسپورت قبلیم هست.

حالا آیا این عدم انطباق، مشکل ایجاد میکنه؟ کاری باید انجام بدم؟
    سلام دوست من، تو سنجش زده تا 3 هفته قبل آزمون وقت داریم پروفایل ذرست کنیم، شما مهر امتحان داری؟ فکر کنم باید مثل پروفایل ets بنویسی چون در واقع اسمتوم تو کارنامتون طبق همونه، حالا نظر بقیه بچه هارم بپرسید.

Junior Member

سلام من یک ماه پیش یه اکانت تو سایت ETS ساختم ولی مبلغو واریز نکردم از طرف ETS هم برام ایمیل اومد حالا برای ازمون ابان ماه میخوام ثبت نام کنم میخواستم ببینم میشه بعضی اطلاعاتو مثل ادرس خونه و رو عوض کنم یا نه ممنون اورژانسیه

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط us2000 نمایش پست ها
    سلام من یک ماه پیش یه اکانت تو سایت ETS ساختم ولی مبلغو واریز نکردم از طرف ETS هم برام ایمیل اومد حالا برای ازمون ابان ماه میخوام ثبت نام کنم میخواستم ببینم میشه بعضی اطلاعاتو مثل ادرس خونه و رو عوض کنم یا نه ممنون اورژانسیه
    به غیز از نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد بقیه اطلاعات رو می تونی تغییر بدی
    موفق باشی

سلام. من دارم آزمون جی آر ای ثبت نام میکنم، برای ارسال نمره جی آر ای، فقط کد دانشگاه کافیه؟ آخه کد دانشکده رو سایت نمیاره درست. نمیدونم کدوم یکی رو انتخاب کنم.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام. من دارم آزمون جی آر ای ثبت نام میکنم، برای ارسال نمره جی آر ای، فقط کد دانشگاه کافیه؟ آخه کد دانشکده رو سایت نمیاره درست. نمیدونم کدوم یکی رو انتخاب کنم.
    فقط کد دانشگاه کافی است، البته کدی که از سایت ETS یا سایت دانشگاه استخراج شده باشه!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

خیلی ممنون از جواب تون. و یه سوال دیگه من فامیلی م دو قسمتی هست و مجبور شدم خط تیره بذارم. هنوز پاسپورت ندارم اگه بخوام بگیرم یا برای دانشگاه ها اپلای کنم اون خط تیره حتما باید باشه؟ یا دانشگاه ها خودشون میدونن که ای تی اس فاصله قبول نکرده؟ یا به ای تی اس ایمیل بزنم که فامیلی م رو با فاصله بذارید نه با خط تیره

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جواب تون. و یه سوال دیگه من فامیلی م دو قسمتی هست و مجبور شدم خط تیره بذارم. هنوز پاسپورت ندارم اگه بخوام بگیرم یا برای دانشگاه ها اپلای کنم اون خط تیره حتما باید باشه؟ یا دانشگاه ها خودشون میدونن که ای تی اس فاصله قبول نکرده؟ یا به ای تی اس ایمیل بزنم که فامیلی م رو با فاصله بذارید نه با خط تیره
    مشکلی نداره دوست من و معمولا زمانی که به دانشگاه توضیح بدید، این موضوع رو قبول خواهند کرد...یعنی شما گذرنامه تون رو بدون خط تیره بگیرید و زمانی که برای دانشگاه ها اپلای کردید، بهشون موضوع خط تیره رو بگید.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط shippuuden نمایش پست ها
    سلام دوست من، تو سنجش زده تا 3 هفته قبل آزمون وقت داریم پروفایل ذرست کنیم، شما مهر امتحان داری؟ فکر کنم باید مثل پروفایل ets بنویسی چون در واقع اسمتوم تو کارنامتون طبق همونه، حالا نظر بقیه بچه هارم بپرسید.
    من آزمونم آبان ماه هست. مشکلم اینه که اگر مثل پروفایل ETS پیش برم، آیا موقع ریپورت نمره به دپارتمان مورد نظرم، ادمیشن دپارتمان ایراد نمیگیره که چرا اسمم توی ریپورت GRE با اسمم توی پاسپورت یکسان نیست؟ این نکته رو هم بگم که پروفایل دیگر من توی ETS برای تافل، بر اساس پاسپورت جدیدم هست.

اگر سایر دوستان هم کمک کنند ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام بچه ها
    منم یه مشکل مشابه دارم، فامیلیم دوقسمتیه ولی من بینش خط فاطله نگزاشتم، حالا باید به کدام یکی از ایمیل های ETS برای درست کردنش ایمیل بزنم؟ اصلا نیازی هست درستش کنم؟ یا همین که بگم سایت نگزاشت فاصله بدم کافیه؟؟
    ممنون راهنمایی کنین

سلام
    آخه Correction Stub در صفحه کجاست؟ من هم Invalid Web Registration Confirmation number. را دریافت میکنم و البته کدای دانشگاها رو باید وارد و اصلاح کنم؟ از کجا؟
    My GRE® Home

Register

View, Change or Cancel Registration

Computer-based Tests

Paper-based Tests

Scores

Quick Links

Manage Profile