صفحه 278 از 365 نخستنخست ... 178228268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287288328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,771 تا 2,780 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط silbermond نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فروم رو خوندم دیدم که خیلی از بچه ها مشکل منو دارن و اونم اینه که من قبلا امتحان جی ار ای دادم و در نتیجه در سازمان سنجش پروفایل دارم. تو سایت زده میشه از قسمت پیگیری ثبت نام برای آزمون جدید فرم پر کرد، اما این در حالیه که پروفایل اجازه این کار رو نمیده و اصلا ازمون جدید رو پیدا نمیکنه و حتی نمیشه مشخصات و اطلاعات رو ویرایش کرد، بعضی از دوستان گفتن دوباره پروفایل بسازیم، آیا این مشکلی ایجاد خواهد کرد؟از دوستان کسی راه حل دیگه ای رو پیشنهاد میکنه؟

با تشکر

ايجاد پروفايل جديد با مشخصات قبلي امكانش نيست مشخصاتم عوض كنيد ديگه براي ريپورت مشكله. با خود ETS مشكل همين پروفايلتون رو حل كنيد .شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    ايجاد پروفايل جديد با مشخصات قبلي امكانش نيست مشخصاتم عوض كنيد ديگه براي ريپورت مشكله. با خود ETS مشكل همين پروفايلتون رو حل كنيد .شادزي
    ممنون از پاسختون اما بنده مشکلم پروفایل ETS نیست مشکل مربوط به پروفایل سنجشه!

Junior Member

سلام بجه ها واسه نوامبر تا جه تاريخي وقت هست ثبت نام كنم? هنوز وقت هست يا دير شده??
    يه سوال ديكه.من دقيقا پروسه ثبت نام رو نميدونم.بايد از طريق etsثبت نام كنمم? پول رو از اون طريق بريزم? بعد تو سايت سازمان سنجش بايد جي پر كنم? اكه ميشه يكي واسه من توضيح بده گيج شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط son123 نمایش پست ها
    سلام بجه ها واسه نوامبر تا جه تاريخي وقت هست ثبت نام كنم? هنوز وقت هست يا دير شده??
    يه سوال ديكه.من دقيقا پروسه ثبت نام رو نميدونم.بايد از طريق etsثبت نام كنمم? پول رو از اون طريق بريزم? بعد تو سايت سازمان سنجش بايد جي پر كنم? اكه ميشه يكي واسه من توضيح بده گيج شدم
    سلام دوست عزیز
    برای نوامبر شما به صورت Late میتونید تا ۴ اکتبر یعنی ۳-۴ روز دیگه ثبت نام کنید. هزینش بیشتره فقط! باید در سایت ETS پروفایل بسازید و با کردیت کارت یا از طریق شرکتهایی که این کارو انجام میدن هزینه رو پرداخت کنید!بعد از چند روز ادمیشن تیکت رو میتونید از پروفایلتون دانلود کنید! بعد از انجام این مراحل به سایت سازمان سنجش برید و اونجا پروفایل بسازید و مشخصات آزمونتون رو وارد کنید!(البته در صورتی که تهران امتحان میدین!)

موفق باشید!

سلام بچه ها
    من موقع ثبت نام آزمون GRE نتونستم کد های دانشگاه ها رو وارد کنم!
    12oct امتحانم هستش. روز یکشنبه 7 مهر ماه به مرکز ets ایمیل زدم و تمامه اطلاعاته ثبت نامی خودم و کدهای دانشگاه ها رو براشون ایمیل کردم که برام تغییرات رو انجام بدن. اما امروز چهارشنبست و نه جوابی گرفتم و نه توی admission ticket ام که نگاه کردم تغییری اتفاق نیفتاده بود!!
    چکارکنم؟ دوستم پارسال که امتحان داده بود گفت صد دفعه این تغییراتو با ایمیل براش انجام دادن

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_mir نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من موقع ثبت نام آزمون GRE نتونستم کد های دانشگاه ها رو وارد کنم!
    12oct امتحانم هستش. روز یکشنبه 7 مهر ماه به مرکز ets ایمیل زدم و تمامه اطلاعاته ثبت نامی خودم و کدهای دانشگاه ها رو براشون ایمیل کردم که برام تغییرات رو انجام بدن. اما امروز چهارشنبست و نه جوابی گرفتم و نه توی admission ticket ام که نگاه کردم تغییری اتفاق نیفتاده بود!!
    چکارکنم؟ دوستم پارسال که امتحان داده بود گفت صد دفعه این تغییراتو با ایمیل براش انجام دادن
    شما correction stub رو پر کن و براشون بفرست. تغییرات رو بعد از امتحان تو اکانت میتونی ببینی

یعنی تو ی admission ticket ام قسمت correction stub رو با مداد؟؟؟؟؟ پرکنم و دوباره scan کنم و واسشون ایمیل کنم؟؟؟
    بعد از امتحان معلوم میشه که کدها رو وارد کردند واسم؟؟؟؟
    اگه کد دانشکده ی دانشگاهی که میخوام واسش ارسال کنم رو وارد نکنم چون لازم نبوده اشکالی داره؟؟؟؟
    ممنون

سلام دوستان
    کسانی که مرکز آزمونشون رو اصفهان (کد مرکز: 10722) انتخاب کردند باید برن توی سازمان سنجش هم پروفایل درست کنن و اطلاعات ثبت نام و خودشون را وارد کنند؟
    یا نه این بحث فقط مربوط به تهرانه؟

با آرزوی موفقیت، سلامت و سعادت
    .If you worry about yesterday’s failures, then today’s successes will be few

Junior Member mobina87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinzadeh_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسانی که مرکز آزمونشون رو اصفهان (کد مرکز: 10722) انتخاب کردند باید برن توی سازمان سنجش هم پروفایل درست کنن و اطلاعات ثبت نام و خودشون را وارد کنند؟
    یا نه این بحث فقط مربوط به تهرانه؟

با آرزوی موفقیت، سلامت و سعادت
    تا جاییکه من می دونم فقط مربوط به سنجش هست
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط mobina87 نمایش پست ها
    تا جاییکه من می دونم فقط مربوط به سنجش هست
    موفق باشی
    میشه، واضح بگین تا مطمئن شم. من هیچ خبری از این موارد ندارم.
    فقط مربوط به سنجش هست یعنی چی؟؟؟
    ممنون
    .If you worry about yesterday’s failures, then today’s successes will be few