صفحه 282 از 365 نخستنخست ... 182232272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,811 تا 2,820 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

سلام بچه ها روز امتحان gre‌20 مهر چي بايد همرامون باشه ميشه يك نفر كامل بگه؟؟ عكس 3 *4 هم ببريم؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_mir نمایش پست ها
    سلام بچه ها روز امتحان gre‌20 مهر چي بايد همرامون باشه ميشه يك نفر كامل بگه؟؟ عكس 3 *4 هم ببريم؟؟
    سلام
    عکس لازم نیست.فقط مداد+خوذکار+کارت که از سنجش گرفتید+ آب و شکلات یا هر نوع خوراکی دیگه+ کارت ملی یا شناسنامه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering at UWM

من برای آزمون نوامبر جا موندم. یعنی مشکل پرداخت داشتم. از late deadline هم گذشت. حالا چیکار کنم ؟ (((
    آزمون فوریه خیلی دیره؟ میتونم زودتر اپلای کنم ولی تا ریپورت GRE نرسه مدارک تکمیل نمیشه و تصمیم گیری نمی کنن. من پارسال هم اپلای کردم و نتونستم برم. تو رو خدا کمکم کنید ((((

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ferdows_666 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید میخواستم بپرسم که مهلت ثبت نام آرمون نوامبر تموم شده؟ آخه تو سایت ETS فقط آزمون February بازه؟!! اونموقع خیلی واسم دیره!؟ میشه کسی منو راهنمایی کنه؟ از قافله عقب موندم
    بله.تا 27 سپتامپر یعنی 5 مهر مهلت ثبت نام عادی آزمون نوامبربود بعد از اون ثبت نام با تاخیر به مدت یک هفته بود که مهلتش تمام شد و بسته شد.در حال حاضر میشه برای 8 Feb 2013 ثبت نام کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering at UWM

Test Dates Registration Deadlines Scores Available
    Regular Deadline Late Deadline1 Supplementary Test Center and Monday Administration Deadline2 Online and Scores by Phone Approx. Score Report Mailing Date
    10/12/13 08/30/13 09/06/13 08/16/13 11/11/13 11/22/13
    11/09/13 09/27/13 10/04/13 09/13/13 12/09/13 12/20/13
    02/08/14 12/27/13 01/03/14 12/13/13 03/10/14 03/21/14
    من خودمم نتونستم ثبت نام کنم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shabal نمایش پست ها
    من برای آزمون نوامبر جا موندم. یعنی مشکل پرداخت داشتم. از late deadline هم گذشت. حالا چیکار کنم ؟ (((
    آزمون فوریه خیلی دیره؟ میتونم زودتر اپلای کنم ولی تا ریپورت GRE نرسه مدارک تکمیل نمیشه و تصمیم گیری نمی کنن. من پارسال هم اپلای کردم و نتونستم برم. تو رو خدا کمکم کنید ((((
    برای آزمون 8 فوریه میتونید ثبت نام کنید ولی خوب خودتون میدونید اکثر ددلاین ها تو ماه ژانویه و اوایل فوریه هست.البته دانشگاه هایی هست که تا 1 May هم ددلاین دارند.چک کنید سایت دانشگاه های مورد نظرتونو.نگران نباشید دیگه پیش اومده آرامش خودتونو حفظ کنید و به فکر راه چاره باشید.اگر فکر میکنید میخواید به ددلاینهای ژانویه و یا فوریه برسید و امکانشو دارید جی آر ای خارج از ایران تو یکی از کشورهای همسایه مثل ترکیه بدید که کامپیوتر بیسه و به جز قسمت رایتینگش که 10 روز جوابش طول میکشه دو قسمت دیگشو همون روز نتیجشو می گیرید.

Junior Member

قسمت correction stub بعد از پر کردن نام دانشگاه ها به کدام ایمیل ETS باید ارسال شه؟ به این ؟ grereg-admin@ets.org

نقل قول نوشته اصلی توسط mazi_emin3m نمایش پست ها
    اساتید من گشتم تاپیک رو یکم گیج شدم چون امتحان PBT هست آیا کنسل کردن امتحان ما هم تا 3 روز قبل امکان پذیر هست و نصف مبلغ بر می گرده یا این شرط برای CBT هست و ما باید مثلا 4 هفته قبل کنسل کنیم
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید با تشکر
    دوستان من می خوام تو آخرین وقت ممکن کنسل کنم ولی می خوام تا اون موقع نگهش دارم شاید برسم به آمادگی مورد نظرم
    تورو خودا یکی جواب بدهPBT هم مثل CBT تا 4 روز قبلش می شه کنسلش کرد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy; Shiraz University of Medical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_mir نمایش پست ها
    سلام تا اينجا كه من اطلاع دازم شايد روز آزمون به خودتون بدند اما با كپي كارت نه اصلا.
    سلام. با کپی کارت ملی (یا شناسنامه) + Addmission Ticket که از توی account خودمون پرینت کردیم هم نمیدند؟ من راه حل دیگه ای ندارم. نمیتونم برای گرفتن کارت ورود به جلسه تهران بیام.
    حالا چی کار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazjd نمایش پست ها
    قسمت correction stub بعد از پر کردن نام دانشگاه ها به کدام ایمیل ETS باید ارسال شه؟ به این ؟ grereg-admin@ets.org
    من هفته پیش فرستادم واسه gre-info@ets.org دیروز هم جوابش اومد که اصلاح شد.
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...