صفحه 283 از 365 نخستنخست ... 183233273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

سلام دوستان
    تو قسمت correction stub گزینه های most recent و all واسه چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering at UWM

نقل قول نوشته اصلی توسط Setayeshpour نمایش پست ها
    برای آزمون 8 فوریه میتونید ثبت نام کنید ولی خوب خودتون میدونید اکثر ددلاین ها تو ماه ژانویه و اوایل فوریه هست.البته دانشگاه هایی هست که تا 1 May هم ددلاین دارند.چک کنید سایت دانشگاه های مورد نظرتونو.نگران نباشید دیگه پیش اومده آرامش خودتونو حفظ کنید و به فکر راه چاره باشید.اگر فکر میکنید میخواید به ددلاینهای ژانویه و یا فوریه برسید و امکانشو دارید جی آر ای خارج از ایران تو یکی از کشورهای همسایه مثل ترکیه بدید که کامپیوتر بیسه و به جز قسمت رایتینگش که 10 روز جوابش طول میکشه دو قسمت دیگشو همون روز نتیجشو می گیرید.
    تو ایران standby میشه ثبت نام کرد؟
    ویرایش توسط pApAr : October 7th, 2013 در ساعت 01:51 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy; Shiraz University of Medical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط PharmacyStd نمایش پست ها
    سلام. با کپی کارت ملی (یا شناسنامه) + Addmission Ticket که از توی account خودمون پرینت کردیم هم نمیدند؟ من راه حل دیگه ای ندارم. نمیتونم برای گرفتن کارت ورود به جلسه تهران بیام.
    حالا چی کار باید بکنم؟
    سلام. من امروز دوستم رفت و با کپی کارت ملی (یا شناسنامه) + Addmission Ticket که از توی account پرینت کرده بودم کارت ورود به جلسه و شماره صندلی و دفترچه راهنما و نمونه سوال خود ets gre رو از سازمان سنجش گرفت.
    میگفت برای بعضی ها تیکتشون نیامده و به همین خاطر المثنی براشون صادر میکردند که البته مشکل خاصی نیست. ولی فکر کنم واسه کسایی که امیدوار هستند صبح روز امتحان کارت و شماره صندلی بگیرند شاید یک مشکلی پیش بیاد. (دقیقا نمیدونم)

نقل قول نوشته اصلی توسط PharmacyStd نمایش پست ها
    سلام. با کپی کارت ملی (یا شناسنامه) + Addmission Ticket که از توی account خودمون پرینت کردیم هم نمیدند؟ من راه حل دیگه ای ندارم. نمیتونم برای گرفتن کارت ورود به جلسه تهران بیام.
    حالا چی کار باید بکنم؟
    اصل کارته ملی رو پست کنید برای دوست یا آشنا تا اون براتون بگیره، تا پارسال که میدونم میشد اینجوری ، دوسته خودم همینجوری دریافت کرد، اما کپی فکر میکنم!! خود مرکز ets گفته نمیشه
    موفق باشی

Junior Member

یکی از دوستان تو تاپیک" سوالات در مورد مرکز آزمون سنجش" موقع گرفتن کارتشون پرسیدن امکان داره روز آزمون بچه ها کارت بگیرن که جواب دادن بله میشه. کارتشون هم همون ادمیشن تیکت هست که یه شماره صندلی زدن روش. قبول دارم خیلی محتاطانه نیست کارت رو بذاریم روز آزمون بگیریم (من خودم هم همون روز میخوام بگیرم) ولی برا کسانی که دسترسی ندارن راه دیگه ای نیست. امیدوارم مسئولان سنجش هم این رو درک کنند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

سلام به دوستان همراه

من برای اصلاح اسمم توی پروفایل، به ETS ای میل زدم و جوابی آمده که بخشی از جوابشون این هست:

"If you wish to have a hyphen added between your two first names or two last names, please fax your request with a copy of your primary identification document to 1-610-290-8975. "

منظورشون از کلماتی که بولد کردم، میتونه همون پاسپورت فعلی من باشه؟ ضمناً من درخواستمو توی یک پاراگراف نوشتم و ضمن اضافه کردن موارد خواسته شده، اسکن پاسپورت رو هم insert کردم؛ کلاً شد یک صفحه. این طوری فکس کنم درسته؟

Junior Member

سلام دوستان،

من برای 12 اکتبر ثبت نام کردم، می تونم تاریخش رو به 9 نوامبر تغییر بدم الان؟ ( امروز 7 اکتبر هست )

مشکل اصلی من این هست که توی سایت سنجش یه جا نوشته:
    "
    امکان تغيير مشخصات فردي پس از صدور شماره پرونده و تغيير مشخصات آزمون پس از صدور شماره رهگيري وجود ندارد و به درخواست هايي که به هر شکل در اين خصوص ارسال شود، ترتيب اثر داده نمي شود"

حالا من اگه از طریق ets تاریخ رو تغییر بدم، می تونم توی سنجش هم این تغییر تاریخ رو انجام بدم؟ ( شاید باید تو سنجش ثبت نام جدید انجام بدم... نمی دونم )

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Banned
    رشته و دانشگاه
    مکانیک- صنعتی شریف

ببخشید، من دیروز اقدام به ثبت نام در آزمون 9 نوامبر کردم در سایت سنجش، درحالی که مهلت ثبت نام تموم شده بود ولی به من کد رهگیری داد؟!!! میخواستم بپرسم که داستان چیه؟ این ثبت نام دارای مشکله دیگه احتمالا؟نه؟ تموم بچه ها از سایت خود ETS ثبت نام کردن، درسته؟

با عرض درود خدمت دوستان
    سیستم توزیع کارت آزمون آبان ماه اصفهان چه شکلیه؟ به چه مواردی نیاز داره؟
    باید حضوری بریم دانشگاه اصفهان برای گرفتن کارت؟
    یا اینکه پرینت ادمیشن تیکت و کارت ملی برای شرکت در جلسه کفایت میکنه؟

با آرزوی موفقیت، سلامت، سربلندی و سعادت
    .If you worry about yesterday’s failures, then today’s successes will be few

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arinad نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من برای 12 اکتبر ثبت نام کردم، می تونم تاریخش رو به 9 نوامبر تغییر بدم الان؟ ( امروز 7 اکتبر هست )

مشکل اصلی من این هست که توی سایت سنجش یه جا نوشته:
    "
    امکان تغيير مشخصات فردي پس از صدور شماره پرونده و تغيير مشخصات آزمون پس از صدور شماره رهگيري وجود ندارد و به درخواست هايي که به هر شکل در اين خصوص ارسال شود، ترتيب اثر داده نمي شود"

حالا من اگه از طریق ets تاریخ رو تغییر بدم، می تونم توی سنجش هم این تغییر تاریخ رو انجام بدم؟ ( شاید باید تو سنجش ثبت نام جدید انجام بدم... نمی دونم )

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    اگه به پاسخ مطمئن رسیدی منم بی خبر نذار چون منم قصد دارم تاریخ امتحان امروز عوض کنم و امروز از سیستم پاسخگویی سنجش سوال کردم ولی جوابم هنوز ندادن. ولی به نظرم این اطلاعیه واسه وقتی بود که ثبت نام از طریق خود سنجش صورت میگرفت. الان سنجش هیچ کارست چون شما از طریق ETS ثبت نام کردید. حتی امکان جابه جا کردن هم زمان تاریخ و سنتر هم وجود داره. مثلا اگه کسی بخواد تاریخ 12 اکتبر سنجش رو به تاریخ 9 نوامبر اصفهان بندازه سنجش اصلا دخالتی نداره و نمی تونه مانع بشه. قاعدتا باید پس از جابه جایی تاریخ مجددا در سنجش ثبت نام بشه.