صفحه 286 از 365 نخستنخست ... 186236276277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,851 تا 2,860 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenlyB نمایش پست ها
    سلام
    من برای جی آر ای 9 نوامبر 18 آبان میخوام ثبت نام کنم. بهم گفته بودن تا سه هفته قبل آزمون که الانا باشه میشه. فقط تو سایت ای تی ای ثبت نام کرده بودم و هنوز جی آر ای و برای یک روز خاص ثبت نام نکردم. امروز برام ایمیل اومد که بهتره زودتر ثبت نام کنید. الان رفتم تو سایت میبینم که ددلاینش اونم با تاخیر که پول اضافه هم داره 5 روز پیش بوده !!!! درسته؟ یعنی دیگه نمیتونم ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    یعنی شما فقط پروفایل ساختید در سایت ای تی اس؟
    بله ددلاین ثبت نام با تاخیر 4 اکتبر بوده که میشه 5 روز پیش! اون که تا سه هفته قبل از آزمونه، ساختن پروفایل در سایت سنجشه!حالا دیگه نمیدونم شما چه کاری انجام دادین دقیقا که براتون ایمیل اومده!

Junior Member

فقط پروفایل ساخته بودم فکر میکردم هنوز ددلاینه نشده الان شوکه ام که چطور حواسم نبود زودتر ثبت نام کنم :| این ثبت نام standby چیه؟ راهی هست هنوز برای آبان؟ کنسلی نداره جی آر ای؟

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenlyB نمایش پست ها
    فقط پروفایل ساخته بودم فکر میکردم هنوز ددلاینه نشده الان شوکه ام که چطور حواسم نبود زودتر ثبت نام کنم :| این ثبت نام standby چیه؟ راهی هست هنوز برای آبان؟ کنسلی نداره جی آر ای؟
    فک میکنم ثبت نام استندبای برای آزمون های کاغذی نباشه، اما دقیق مطلع نیستم بهتره از دوستان دیگه هم پرس و جو کنید!
    موفق باشید!
    به علاوه قابل کنسل کردن هست جی آر ای اما نمیدونم که ممکنه بگن جا هست باز ثبت نام کنن یا نه (مثلا به صورت استندبای که خودتون گفتین)، آخه جی آر ای ثبت نامش معمولا ظرفیتی نیست و ددلاینیه! یعنی هرکس که قبل از ددلاین اقدام کرده تونسته ثبت نام کنه!
    ویرایش توسط silbermond : October 10th, 2013 در ساعت 12:16 AM دلیل: تکمیل پاسخ

من واسه ابان ثبت نام کردم. وتی میرم سنجش همه اطلاعاتم هستن ولی وقتی میرم سایت ای تی اس قسمت جی ار ای اصلا نشونه ای مبنی بر ثبت نام نمیبینم. این طبیعیه؟ یا مشکلی در کار هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer

بچه ها من براي نوامبر يا همون آبان تو ETS ثبت نام كردم (كانفرميشن هم گرفتم) در سايت سنجش هم تكميل ثبت نام رو انجام دادم و كد گرفتم
    حالا بايد كار ديگه اي انجام بدم؟ اين قضيه ادميشن تيكت چيه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    من واسه ابان ثبت نام کردم. وتی میرم سنجش همه اطلاعاتم هستن ولی وقتی میرم سایت ای تی اس قسمت جی ار ای اصلا نشونه ای مبنی بر ثبت نام نمیبینم. این طبیعیه؟ یا مشکلی در کار هست؟
    سایت ETS در قسمت View or Print Admission Ticket مشخصات شما و مرکز آزمون و تاریخ و ... رو نشون میده.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط moosh نمایش پست ها
    سلام دوستان من امتحان جی ار ای 18 آبان رو ثبت نام کردم و الان پشیمون شدم کسی هست که بخواد جا به جا کنه؟

بله بله من میخواهم. باید بپرسیم ببینیم میشود یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط quicksatik نمایش پست ها
    سایت ETS در قسمت View or Print Admission Ticket مشخصات شما و مرکز آزمون و تاریخ و ... رو نشون میده.
    وقتی میرم این قسمت میگه Additional information بعدش این هست:

One of the following: Select one of three options: 16-digit Computer-based Test Confirmation/Appointment Number
    8-digit Paper-based Test Confirmation Number
    7-digit Registration Number
    Enter full number, including zeros Enter full number, including zeros
    * Test Date: Select Month January February March April May June July August September October November December day of test - Select Year - 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
    Not required when using the 16-digit Computer-based Test Confirmation/Appointment Number
    * One of the following: Select one of three options: Email Address:
    Undergrad Institution Code (See Code List)
    Paper Based Test Center Code (See Code List)
    Enter email address or code
    من که ثبت نام کردم تاریخمم معلومه برای چی ازم تاریخ میخاد (البته میرم سازمان سنجش اونجا تاریخم ثبت شده)
    اینا رو چیکار باید بکنم؟ جواب سوالاش چی میشه؟
    مرسی

Banned

توروخدا یک نفر بگه که آیا امکان جابجا کردن با کسی که ثبت نام کرده وجود داره یا نه.
    ویرایش توسط shirazi1975 : October 10th, 2013 در ساعت 01:06 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    وقتی میرم این قسمت میگه Additional information بعدش این هست:

One of the following: Select one of three options: 16-digit Computer-based Test Confirmation/Appointment Number
    8-digit Paper-based Test Confirmation Number
    7-digit Registration Number
    Enter full number, including zeros Enter full number, including zeros
    * Test Date: Select Month January February March April May June July August September October November December day of test - Select Year - 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007
    Not required when using the 16-digit Computer-based Test Confirmation/Appointment Number
    * One of the following: Select one of three options: Email Address:
    Undergrad Institution Code (See Code List)
    Paper Based Test Center Code (See Code List)
    Enter email address or code
    من که ثبت نام کردم تاریخمم معلومه برای چی ازم تاریخ میخاد (البته میرم سازمان سنجش اونجا تاریخم ثبت شده)
    اینا رو چیکار باید بکنم؟ جواب سوالاش چی میشه؟
    مرسی
    شما باید گزینه اول (Web Registration Confirmation Number) رو انتخاب کنید و شماره تایید ثبت نام رو وارد کنید. (بلافاصله بعد از ثبت نام و پرداخت هزینه، ETS یک ایمیل برای شما میفرسته که در قسمت ORDER DETAILS شماره تایید ثبت نام یا همون Confirmation Number رو نوشته.)
    تاریخ تست رو هم انتخاب کنید (من اطلاعی ندارم که چرا این رو میپرسه، ولی برای همه همینطوه).