صفحه 287 از 365 نخستنخست ... 187237277278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,861 تا 2,870 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط shirazi1975 نمایش پست ها
    توروخدا یک نفر بگه که آیا امکان جابجا کردن با کسی که ثبت نام کرده وجود داره یا نه.
    تا جایی که بنده اطلاع دارم، ETS اجازه تغییر نام رو نمیده (به خاطر سوء استفاده های احتمالی)، مگر اصلاحات جزئی از قبیل تصحیح اشتباه تایپی و ...
    شما میتونید با ETS مکاتبه کنین تا مطمئن بشید.
    در ضمن، یک راه حل برای دوستانی که موفق به ثبت نام اکتبر و نوامبر نشدن و فوریه خیلی دیره براشون اینه که خارج از ایران امتحان بدن: که هم تاریخ های متنوع تر و بیشتری داره و هم نتیجه آزمون خیلی سریع تر مشخص میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirazi1975 نمایش پست ها
    توروخدا یک نفر بگه که آیا امکان جابجا کردن با کسی که ثبت نام کرده وجود داره یا نه.
    من زنگ زدم ٍETS پرسیدم، میگن امکان جابجایی وجود نداره تنها راه حل این هست که خود ETS دوباره باز کنه که ثبت نام کنیم که اونم به سنجش گفتم، گفتن که این پیشنهاد رو دادیم ولی قبول نکردن! من دوباره به ETS ایمیل زدم حالا منتظر جوابم. بهشون گفتم که سالهای قبل میشد standby ثبت نام کرد ولی امسال به خاطر تحریمها نمیشه و..... ببینم چی میگن. ولی چشمم آب نمیخوره! ولی بچه ها شما هم اگه بهشون زنگ یا ایمیل بزنین شاید یه کاری بکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد زمین شناسی مهندسی

سلام دوستان
    ای ETS یه ایمیل بهم زده منو حسابی ترسوند. می خوام ببینم برای شما هم اومده؟ من 1 October ثبت نام کردم، Confirmation Number و اینا هم برام اومد. بعد دیدم 9 اکتبر اینو فرستادن:
    Hello,

Our records indicate that you created a My GRE Account on ets.org. That's great news and you are on your way to fulfilling your academic dreams. However, if you have not yet officially registered for either a GRE® revised General Test or a GRE® Subject Test, we recommend that you register soon so you can get your preferred test center and test day. Seats do fill up quickly.
    There is no better time to take a GRE test.
    With the new ScoreSelectSM option, available for both the GRE General Test and GRE Subject Tests, you decide which GRE scores from your reportable history to send to the institutions you designate. Now you can send only the scores that you want your schools to see.
    Remember, you can use your GRE test scores to apply to graduate OR business schools around the world. In addition to thousands of graduate schools, GRE scores are accepted by more than 1,000 MBA programs around the world, including most of the U.S. News & World Report Top 100 list. So, you only need to take one test whether you are thinking about graduate school, business school or still deciding what to do.
    You are receiving this customer service email because of your My GRE Account. If you would like to hear about test preparation workshops and special opportunities for individuals considering graduate or business school, please sign up. If you are having difficulty completing your test registration, please contact GRE Services at gre‑info@ets.org.
    Sincerely,
    The GRE Program Team

چرا وقتی من ثبت نام کردم، با پرداخت هزینه و دریافت کد، این برام اومده؟

Junior Member

سلام یه سوال داشتممن موقع ثبت نام gre دانشگاه ها رو برای ارسال نمره انتخاب نکردم.الان من آیا هنوز میتونم از اون گزینه 4 دانشگاه رایگان استفاده کنم؟ اگه آره راهش چیه؟

Junior Member

سلام دوستان. من با ویزا کارت برای جی آر ای ثبت نام کردم. و میخواهم اصفهان امتحان بدهم. لطفا" یک نفر به من بگوید که بعد از ثبت در ای تی اس، چه کاری باید انجام بدهم. من اصلا" نمیدونم چیکار باید بکنم برای ثبت در سنجش.
    لطفا" منرا راهنمایی کنید.

Junior Member عمو سهیل آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مخابرات، مایکرویو

سلام،

من اکانت ETS رو خیلی وقت پیش ساخته بودم و امروز متوجه شدم که پسوند فامیل رو وارد نکردم. فردا صبح هم امتحان دارم!
    کسی تجربه داشته که چطوری میشه؟ اصلن راه میدن منو؟ یا اجازه شرکت در امتحان رو ندارم؟
    اسم و فامیل طبق پاسپورت هستش ولی پسوندم رو نزدم موقع ثبت نام. یعنی اسم که تو پاسپورت هستش بلند تر هستش تا اونی که ETS داره.
    ممنون میشم اگر کسی تجربه مشابه داشته به اشتراک بذاره.
    One life, Live it

سلام
    آزمون اسفند دقیقا چه تاریخی برگزار میشه و ددلاینش کی هست؟ مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_behjat نمایش پست ها
    سلام
    آزمون اسفند دقیقا چه تاریخی برگزار میشه و ددلاینش کی هست؟ مرسی
    سلام
    آزمون جی آر ای جنرال 8ام فوریه (19بهمن ماه) هستش.
    مهات ثبت نام عادی این آزمون تا 27ام دسامبر(6 دی ماه) هست و مهلت ثبت نام با تاخیر(با هزینه بیشتر) تا 3ام ژانویه(13 دی ماه) هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام بچه ها.

چرا ای تی اس اینطوریه! نه میشه کدپستی رو کامل زد و نه آدرس رو! تو correctiob stub هم که دوباره جای خالی ها کمه! پس من چیکار کنم! نصف آدرسم رو نتونستم بنویسم. رقم آخر کد پستی رو هم همینطور! لطفا یکی راهنمایی کنه! خودم تو correction stub جای خالی اضافه کنم! یا چیکار کنم؟؟؟ لطفا کمک کنید
    راستی به آدرس چه کتابی رو قراره ای تی اس بفرسته؟ میشه لینکی از اون کتاب بهم بدید تا دانلود کنم. که اگه بدستم نرسید خودم بخونم. با تشکر
    سلام
    اگه می خواید آدرسه خونتونو وارد کنین پیشنهاد میکنم کلا بیخیال شین
    چون نتیجه و کتابی که ets میفرسته کلا میره سازمان سنجش و روز دریافت کارت بهتون میدن کتابو

Junior Member

سلام دوستان ،
    من در درست کردن پروفایل به مشکل خوردم. در قسمت Social Security Number وقتی شماره پاسپورتمو وارد میکنم میگه باید 9 رقمی و فقط عدد باشه. من پاسپورتم با یک حرف انکلیسی شروع میشه و بعد 8 رقم.
    چه باید کرد؟