صفحه 289 از 365 نخستنخست ... 189239279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299339 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,881 تا 2,890 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Banned

پیش فرض پاسخ : سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش

نقل قول نوشته اصلی توسط hivafh نمایش پست ها
    میشه لطفآ اگه هنوز وقت هاست واسه ثبتنام ازمونه نوامبر و میشه کاری کرد منو هم راهنمائی کنید , ممنون میشم
    Unfortunately the deadline has already passed

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

سلام دوستان
    من برای نوامبر از طریق ETS ثبت نام کردم. هنگام ساختن پروفایل تو سنجش متوجه شدم تاریخ تولدم رو تو ETS اشتباه وارد کردم . ولی تاریخی که تو سنجش زدم تاریح درستش بود. به نظرتون به مشکل می خورم؟

Senior Member

سلام من این correction stubرو چه طوری باید پر کنم؟ من ادمیشن تیکتمو از etsگرفتم الان قسمت پایینش correction stubاست اما من متوجه نشدم چه طوری باید اینو بفرستم؟! ...یعنی انیترنتی باید بفرستمش یا باید پرینت کنم با پست بفرستم؟ خواهش می کنم یکی جواب بده من زیاد وقت ندارم باید امروز فردا براشون بفرستم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام من این correction stubرو چه طوری باید پر کنم؟ من ادمیشن تیکتمو از etsگرفتم الان قسمت پایینش correction stubاست اما من متوجه نشدم چه طوری باید اینو بفرستم؟! ...یعنی انیترنتی باید بفرستمش یا باید پرینت کنم با پست بفرستم؟ خواهش می کنم یکی جواب بده من زیاد وقت ندارم باید امروز فردا براشون بفرستم!
    سلام
    برگه رو پریینت میگیرین.
    کدهای چهارتا دانشگاهی که میخواین نمرتون به اونا ریپورت بشه می نویسین و بعد اسکن میکنین میفرستین.
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

سلام
    کسی میدونه web registration conformation number دقیقا کدوم عدد منطورشه ؟ من فقط عدد 16 رقمی که همون confirmation number هست را دارم . ولی این میگه باید یه عدد ۸ رقمی باشه !!!

پیش فرض پاسخ : ثبت نام آنلاين GRE و سوالات...

سلام
    یکی از دوستان لطف میکنه ایمیل ای تی اس رو بده؟ همونی که باید اسکن شده ی برگه ی انتخاب 4تا دانشگاه رو بهش بفرستیم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ثبت نام آنلاين GRE و سوالات...

نقل قول نوشته اصلی توسط Leyla_Bahari نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان لطف میکنه ایمیل ای تی اس رو بده؟ همونی که باید اسکن شده ی برگه ی انتخاب 4تا دانشگاه رو بهش بفرستیم
    شما می توانید با استفاده از ایمیل gre-info@ets.org چهار دانشگاه رایگان جهت ریپورت نمرات را تا جمعه قبل از آزمون تغییر و یا گزارش دهید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SH87 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه web registration conformation number دقیقا کدوم عدد منطورشه ؟ من فقط عدد 16 رقمی که همون confirmation number هست را دارم . ولی این میگه باید یه عدد ۸ رقمی باشه !!!
    کانفیرمیشن نامبر 8 رقم ئه نه 16 رقم...همون عددی که etsبعد از ثبتنام بهتون داد اونو باید بنویسید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    کانفیرمیشن نامبر 8 رقم ئه نه 16 رقم...همون عددی که etsبعد از ثبتنام بهتون داد اونو باید بنویسید
    من computer based را از خود سایت ETS رجیستر کردم و فقط بعد از رجیستر یک confirmation ایمیل دریافت کردم که فقط همون عدد 16 رقمی را داره. الان واسه پرینت کردن admission ticket به این مشکل خوردم که عدد ۸ رقمی ندارم . ( یا اینکه کلا چون Computer-Based هست پرینت confirmation ایمیل کافیه ؟ )

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط SH87 نمایش پست ها
    من computer based را از خود سایت ETS رجیستر کردم و فقط بعد از رجیستر یک confirmation ایمیل دریافت کردم که فقط همون عدد 16 رقمی را داره. الان واسه پرینت کردن admission ticket به این مشکل خوردم که عدد ۸ رقمی ندارم . ( یا اینکه کلا چون Computer-Based هست پرینت confirmation ایمیل کافیه ؟ )
    بهets ایمیل بدین مشکلتونو بگین اطلاعات و مشخصاتتونم دقیق بگین بعد از سه روز بهتون ریجستر نامبر 8 رقمی میدن میتونین ادمیشن تیکتو بگیرین.
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.