صفحه 291 از 365 نخستنخست ... 191241281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,901 تا 2,910 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط Yellow_Geo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یادمه که برای آزمون تافل یه دفترچه بود که کد دانشگاه ها توش بود و من از روی اون 4 تا دانشگاه رو وارد کردم. الان هرچی اینجا و ETS رو گشتم پیدا نکردم واسه GRE. کد دانشگاه ها و دیپارتمان ها رو جداگانه از دانشگاه ها پیدا کردید؟ میشه در صورت موجود بودن، لینک دفترچه دانشگاه ها واسه دریافت نمره ی GRE رو بذارید؟ ببخشید اگه سوالم تکراریه ولی باور کنید بیشتر از یه ساعته دارم دنبالش می گردم!
    ممنون.
    فکر کنم منظورتون همین باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_re نمایش پست ها
    فرمت عکسی که در سنجش ثبت نام می کنیم خاص هست ؟ مثلا عکس اسکن شده کمی بی کیفیت مشکلی داره ؟ سیاه و سفید چطور یا حتما باید رنگی باشه ؟
    فرمت عکس باید JPEG باشه, توی سایت سازمان سنجش توضیح داده که چه نوع عکسی قابل قبول هست. کیفیتش در حدی باشه که قابل شناسایی فرد هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiraz65 نمایش پست ها
    سلام دوستان. واسه آزمون بهمن تا کی وقت داریم ثبت نام کنیم؟ این Regular Deadline و Late Deadline چه فرقی با هم دارند؟
    سلام
    بهتر بود صفحات قبلی اینجا رو یه نگاه میکردید.
    آزمون جی آر ای جنرال 8ام فوریه (19بهمن ماه)
    مهات ثبت نام عادی این آزمون تا 27ام دسامبر(6 دی ماه) هست و مهلت ثبت نام با تاخیر(با هزینه بیشتر) تا 3ام ژانویه(13 دی ماه) هست.

دوستان کسی میدونه قضیه این ایمیلی که با عنوان
    GRE revised General Test Registrants: Use your free added-value benefit now
    فرستاده و راجع به ETS personal potential index یا ETS PPI توش توضیح داده چیه؟ به درد بخور هست؟
    اگر برای شما نیومده بگید متنش رو بیارم

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

دوستان من به امید خدا 9 نوامبر امتحان دارم ایا باید 1 هفته قبل از امتخان برم سازمان سنجش کارت ورود به جلسه بگیرم؟ من شهرستان هستم و خیلی برام مشکله که بخوام بیام و برگردم ایا راهی دیگه ای نداره ؟؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    دوستان من به امید خدا 9 نوامبر امتحان دارم ایا باید 1 هفته قبل از امتخان برم سازمان سنجش کارت ورود به جلسه بگیرم؟ من شهرستان هستم و خیلی برام مشکله که بخوام بیام و برگردم ایا راهی دیگه ای نداره ؟؟

ممنون

سلام.اگر فامیلی یا دوستی در تهران دارید. فتوکپی کارت ملی تون رو برای ایشون فکس کنید بهمراه کارت ثبت نام و از ایشون بخواهید که براتون بگیرند. من از سازمان سنجش پرسیدم و اونها این رو گفتند. علت اینی هم که روز آزمون نمیدن اینه که آزمون در 2 مکان برگزار میشه که داوطلب باید از قبل بدونه کدوم حوزه است.
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny

بچه ها کسی در مورد نحوه تغییر زمان آزمون جی آر ای اطلاعات داره.
    من قبلا ثبت نام رو با کارت دوستم انجام داده بودم که الان بهش دسترسی ندارم
    از طرفی این کار رو باید با زنگ زدن به مرکز جی آر ای تو امریکا انجام داد و اونا تلفنی اطلاعات کارت رو از ما می پرسن.
    من برای کنسل کردن با یه شرکت پرداخت ارز صحبت کردم و اونا بهم گفتن تو برای کنسل کردن فقط باید از طریق همون کارتی که باهاش ثبت نام کردی 50$ رو پرداخت کنی. چون تلفنی ازت 4 رقم آخر کارت رو می پرسن.
    یعنی نمی تونی این 50 دلار رو از طریق شرکت یا کارت دیگه پرداخت کنی.
    می خوام ببینم درسته؟ یا به من اشتباه گفتن.
    وقتی زنگ میزنیم به جی ار ای از ما فقط چهار رقم آخر کارت رو می خواهند یا این که باید شماره کامل کارت و پسورد رو بهشون داد.
    من از یکی از دوستام خواستم برام پرداخت کنه و اون گفت امنیت نداره من بخواهم تلفنی رمز کارتمو براشون بخونم و منصرف شده. خواهش می کنم یکی راهنمایی ام کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_mir نمایش پست ها
    بچه ها کسی در مورد نحوه تغییر زمان آزمون جی آر ای اطلاعات داره.
    من قبلا ثبت نام رو با کارت دوستم انجام داده بودم که الان بهش دسترسی ندارم
    از طرفی این کار رو باید با زنگ زدن به مرکز جی آر ای تو امریکا انجام داد و اونا تلفنی اطلاعات کارت رو از ما می پرسن.
    من برای کنسل کردن با یه شرکت پرداخت ارز صحبت کردم و اونا بهم گفتن تو برای کنسل کردن فقط باید از طریق همون کارتی که باهاش ثبت نام کردی 50$ رو پرداخت کنی. چون تلفنی ازت 4 رقم آخر کارت رو می پرسن.
    یعنی نمی تونی این 50 دلار رو از طریق شرکت یا کارت دیگه پرداخت کنی.
    می خوام ببینم درسته؟ یا به من اشتباه گفتن.
    وقتی زنگ میزنیم به جی ار ای از ما فقط چهار رقم آخر کارت رو می خواهند یا این که باید شماره کامل کارت و پسورد رو بهشون داد.
    من از یکی از دوستام خواستم برام پرداخت کنه و اون گفت امنیت نداره من بخواهم تلفنی رمز کارتمو براشون بخونم و منصرف شده. خواهش می کنم یکی راهنمایی ام کنه
    سلام دوست عزیر شما میتونید به یکی از شرکتهای خدماتی مراجهه کنید و یک کارت هدیه به مبلغ 50 دلار خریداری کنید بعد خودتون به ets زنگ بزنید. من خودم چند روز پیش همین کار را کردم. اونها از شما شماره کارت و تاریخ انقضاش رو میپرسن و اطلاعاتتون رو و درخواستتون رو ثبت میکنن. فقط اگر 18 نوامبر امتحان دارید سریع اقدام کنید. شما تا 3 الی 4 روز قبل امتحان وقت دارید که تغیر بدید زمان را. البته در نظر بگیرید که کار برداشت از حساب شما حداقل 3 روز کاری طور میکشه
    ویرایش توسط nilo0far : November 8th, 2013 در ساعت 08:52 AM دلیل: حذف اسم شرکت

سلام
    جواب امتحان GRE کاغذی واقعا 6 هفته بعد میاد؟!!!!! :O خب به ددلاین های دسامبر نمیرسه که
    من هرچی به دانشگاه ایمیل میزنم جواب نمیدن. حالا چیکار کنم. این همه خرج و زحمت.
    تقصیر ما چیه تو ایران سه بار در ساله اونم کاغذی (

دوستان کسی مراجعه کرده به سنجش واسه تیکت؟ اون یکی سنتر کجاس؟