صفحه 297 از 365 نخستنخست ... 197247287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,961 تا 2,970 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط behnas نمایش پست ها
    سلام. من توی ETS پروفایل ساختم اما تاریخ روز تولدم اشتباه نوشتم حالا چجوری باید تصحیخش کنم؟ممنون
    برید تو قسمت ادمیشن تیکت و پرینتش بگیرید یه قسمت زیرش هست نوشته GRE Correction Stub ، دستی هر اطلاعاتی که میخواید رو تصحیح کنید و پستش کنید به ETS
    Not Everything iS aS iT Seems

نقل قول نوشته اصلی توسط Po0yan نمایش پست ها
    الان شما ثبت نام کردید دیگه بقیه مراحل هر موقع انجام بشه مهم نیست چون قبل از ددلاین ثبت نام کردید
    فرآیند تکمیل ثبت نام سنجش رو هم میتونید انجام بدید الان
    ایا هر وقت اون قسمت تایید شه(در ارتباط با سوالم در پست شماره 2957) توسط ets ،واسمون میل تایید می آید یا مدام باید دستی پروفایلمون رو چک کنیم??
    مرسی

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    ایا هر وقت اون قسمت تایید شه(در ارتباط با سوالم در پست شماره 2957) توسط ets ،واسمون میل تایید می آید یا مدام باید دستی پروفایلمون رو چک کنیم??
    مرسی
    نه باید چک کنید خودتون ببینید ادمیشن تیکت اومده یا نه! احتمالا تا یکی دو روز دیگه میاد براتون...
    Not Everything iS aS iT Seems

Junior Member

سلام
    کسی از دوستان میدونه ددلاین ثبت نام GRE هشتم فوریه کیه؟ من با بعضی از دانشگاه ها که ددلاینشون 15 ژانویه بودش مکاتبه کردم گفتم که همه مدارکم آماده اس، می تونم آنلاین اپلیکیشن کنم و با تاخیر نمره GRE رو بفرستم؟ بهم جواب دادن که میتونید اپلای کنید ولی هرچه زود تر نمره ها برسن زود تر می تونیم در مورد شما تصمیم گیری کنیم. حالا به نظرتون برم توی این مدت با اساتید مکاتبه کنم و ازشون بخوام واسم از پذیرش وقت اضافی بگیرن یا کلا شانس پاییز 2014 رو از دس داده ام؟ و بیخیاله GRE بهمن شم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    .Electrical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط david87 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان میدونه ددلاین ثبت نام GRE هشتم فوریه کیه؟ من با بعضی از دانشگاه ها که ددلاینشون 15 ژانویه بودش مکاتبه کردم گفتم که همه مدارکم آماده اس، می تونم آنلاین اپلیکیشن کنم و با تاخیر نمره GRE رو بفرستم؟ بهم جواب دادن که میتونید اپلای کنید ولی هرچه زود تر نمره ها برسن زود تر می تونیم در مورد شما تصمیم گیری کنیم. حالا به نظرتون برم توی این مدت با اساتید مکاتبه کنم و ازشون بخوام واسم از پذیرش وقت اضافی بگیرن یا کلا شانس پاییز 2014 رو از دس داده ام؟ و بیخیاله GRE بهمن شم؟
    ممنون
    سلام
    شما میتونید آزمون هایGRE کامپیوتری که قرار هست در ژانویه هم برگزار بشه رو ثبت نام کنید.
    (When we're focused on what we want, things begin to slot perfectly into place. (Paulo Coelho

Junior Member

سلام
    برای آزمون فوریه که ثبت نام کردم . تا کی وقت دارم تو سایت سنجش ثبت نام کنم؟ برام Confirmation of GRE Test اومد اما تو پروفایل ای تی اس کد 8 رقمی و که وارد میکنم نمیذاره برم اطلاعاتم و ببینم ! آیا برای دلاین که فرداس باید این ثبت نم سنجشو کده باشم؟
    مرسی

Junior Member

سلام
    unenrolled (college digree) یعنی کسی که لیسانس گرفته و دیگه دانشجو نیست؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    یه سوال. بعد از ثبت نام جی آر ای در سایت ای تی اس اومدم که در سایت سنجش هم ثبت نام کنم دیدم یه جا نوشته :
    تذکر2: هنگام ثبت‌نام اينترنتي در سایت ETS بهتر است براي دريافت كارنامه آدرس ذيل را در Profile خود وارد نمائيد:
    نشاني و كدپستي سازمان سنجش آموزش کشور:
    Karimkhan st, Tehran, IRAN]
    [1598873511]
    این یعنی چی؟ من موقع ساخت اکانت در سایت ای تی اس برای جی آر ای آدرس پستی خودم و دادم .آیا باید برم اکانتمو ویرایش کنم و آدرسمو به این تغییر بدم؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    .Electrical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط heavenlyB نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال. بعد از ثبت نام جی آر ای در سایت ای تی اس اومدم که در سایت سنجش هم ثبت نام کنم دیدم یه جا نوشته :
    تذکر2: هنگام ثبت‌نام اينترنتي در سایت ETS بهتر است براي دريافت كارنامه آدرس ذيل را در Profile خود وارد نمائيد:
    نشاني و كدپستي سازمان سنجش آموزش کشور:
    Karimkhan st, Tehran, IRAN]
    [1598873511]
    این یعنی چی؟ من موقع ساخت اکانت در سایت ای تی اس برای جی آر ای آدرس پستی خودم و دادم .آیا باید برم اکانتمو ویرایش کنم و آدرسمو به این تغییر بدم؟
    مرسی
    خیر، در هر صورت کارنامه ها به آدرس سنجش ارسال می شوند.
    (When we're focused on what we want, things begin to slot perfectly into place. (Paulo Coelho

سلام دوستان
    من فوریه سنجش امتحان دارم. ولی نمیتونم شرکت کنم میخوام امتحانو کنسل کنم. کسی میدونه چه اطلاعاتی لازمه و چه جوری باید اقدام کرد؟