صفحه 299 از 365 نخستنخست ... 199249289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,981 تا 2,990 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

با سلام
    کسی اطلاع داره که ETS تو اواخر ژانویه GRE کامپیوتری تو ایران برگزار میکنه یانه؟ ممنون

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط behnas نمایش پست ها
    سلام.ببخشیدبچه ها نمیدونم سوالمو اینجا بپرسم درسته یا نه؟میخواستم بدونم کسی میدونه امتحان GRE روز هشتم فوریه صبح برگزارمیشه یا عصر؟ و معمولا تو چه ساعتی برگزار میشه؟ممنون
    آره صبح برگزار میشه ساعت 8:30 ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

دوستان سلام

من با یک شرکت خدماتی برای GRE General 8 Feb ثبت نام کردم. پروسه ثبت نام توی سایت سازمان سنجش رو هم انجام دادم و کد رهگیری رو هم گرفتم. منتها اون دوستان یه ایمیل بهم دادن در این زمینه که : باید فایل Admission Ticket رو پرینت بگیرم و پر کنم و اسکن بگیرم و برای ETS ایمیل کنم. !!!

خواستم بپرسم اصلا چنین کاری لازمه؟ به کدوم ایمیل مربوط به ETS باید بفرستم؟

این درحالیه که خود ETS بالای اون برگه تیکت نوشته این فایل رو به تست سنتر مورد نظر تحویل بدید. !!!

دوستانی که باخبرن لطفا منو راهنمایی کنن.
    ویرایش توسط pApAr : January 6th, 2014 در ساعت 08:59 PM دلیل: حذف اسم شرکت
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FUM

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    دوستان سلام

من با یک شرکت خدماتیبرای GRE General 8 Feb ثبت نام کردم. پروسه ثبت نام توی سایت سازمان سنجش رو هم انجام دادم و کد رهگیری رو هم گرفتم. منتها اون دوستان یه ایمیل بهم دادن در این زمینه که : باید فایل Admission Ticket رو پرینت بگیرم و پر کنم و اسکن بگیرم و برای ETS ایمیل کنم. !!!

خواستم بپرسم اصلا چنین کاری لازمه؟ به کدوم ایمیل مربوط به ETS باید بفرستم؟

این درحالیه که خود ETS بالای اون برگه تیکت نوشته این فایل رو به تست سنتر مورد نظر تحویل بدید. !!!

دوستانی که باخبرن لطفا منو راهنمایی کنن.
    سلام دوست عزیز
    شرایط شما هم مشابه بنده است. البته اول باید ثبت نام توی سایت سابمیت بشه تا بتونیم admission ticket رو پرینت کنیم. واسه من که روش کلیک میکنم یه چند تا سوال نوشته. واسه شما هم همینطوره؟
    از نظر لازم بودن که لازمه. فکر کنم مثل کارت ورود به جلسه اس دیگه!؟
    ایمیلشون هم که توی اون فایل ضمیمه هست.
    ویرایش توسط pApAr : January 6th, 2014 در ساعت 08:59 PM دلیل: ویرایش نقل قول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FUM

نقل قول نوشته اصلی توسط ZO_JA نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون، اما کاری نمیشه کرد؟جریمه پرداخت کردن یا این که کسی کنسل کنه
    سلام دوست عزیز
    همون بازه ای که تا 3 ژانویه بود با پرداخت جریمه صورت می گرفت. یعنی منم 25 دلار بیشتر پرداخت کردم چون دیر ثبت نام کردم. ولی از اون تاریخ به بعد دیگه کلا بسته شده و باید صبر کنید تا امتحان دیگه ای رو اعلام کنن.

موفق باشید.

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

نقل قول نوشته اصلی توسط monarosa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شرایط شما هم مشابه بنده است. البته اول باید ثبت نام توی سایت سابمیت بشه تا بتونیم admission ticket رو پرینت کنیم. واسه من که روش کلیک میکنم یه چند تا سوال نوشته. واسه شما هم همینطوره؟
    از نظر لازم بودن که لازمه. فکر کنم مثل کارت ورود به جلسه اس دیگه!؟
    ایمیلشون هم که توی اون فایل ضمیمه هست.
    نه. سوالی نپرسید. توی فایل ضمیمه اصلا ایمیلی نمیبینم.... میشه آدرس ایمیل رو بفرستید؟؟
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

دوستان میخوام واسه آزمون جی آر ای کامپیوتری تو یک کشور همسایه ثبت نام کنم اما وقتی میخوام تاریخ های یک کشور رو ببینم این صفحه میاد که میگه آدرس محل زندگیتون رو بگین تا نزدیکترین جا رو بهتون بگیم! خوب من که آدرس خارج از کشور ندارم. ایران رو هم قبول نمیکنه! تکلیف چیه؟‌چی بزنم آدرس رو؟
    Test Center Selection

To find the closest location(s), please enter a preferred address, city/state, or ZIP/postal code where you would like to schedule your appointment in the search box below.

Junior Member

سلام
    من آدرسم و در سایت ای تی اس اشتباه وارد کردم و الان در ادمیشن تیکت اون آدرس هست. چون شنیدم که دفترچه نمونه سوال و تیکت به آدرس پستی میرسه قبل امتحان میخواستم ببینم آیا هنوز وقت هست برای امتحان فوریه که من آدرس جدید و بدم و اون متریال به درب منزل برسه؟ باید correction stub رو با آدرس جدید پر کنم و اسکن کنم؟ اگه توی پروفایل جی آر ای آدرسمو عوض کنم خودش تیکت و آپدیت نمیکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FUM

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    نه. سوالی نپرسید. توی فایل ضمیمه اصلا ایمیلی نمیبینم.... میشه آدرس ایمیل رو بفرستید؟؟
    سلام
    بفرمایید:
    gre-info@ets.org

Junior Member strans آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک لرزه شناسی-دانشگاه تهران

سلام دوستان

من حدود دو ماه پیش از طریق یکی از شرکت برای آزمون 8 فوریه ثبت نام کردم. ایمیل ثبت نام از طرف ETS واسم اومده که حاوی یه Confirmation number هشت رقمی هست. حالا مشکل این هست که وقتی میرم تو پروفایلم و روی قسمت View or print admission ticket کلیک میکنم چندتا سوال میپرسه که یکیش درخواست همون confirmation number هست که بهم ایمیل شده. وقتی که این کد رو وارد میکنم، از کد وارد شده اشکال میگیره و میگه Invalid Web Registration Confirmation number.

با این شرایط الان من نمیتونم admission ticket رو ببینم. چیکار کنم؟ کسی تا حالا به این مشکل برخورده؟