صفحه 302 از 365 نخستنخست ... 202252292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,011 تا 3,020 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

سلام
    من آزمون 8 فوریه کاغذی ثبت نام کردم اما سنجش تازه واسه 8 فوریه کاغذی آزمون اعلام کرده به نظر شما من چه جوری کاغذی کنسل کنم؟ یعنی از طریق همین پروفایلم اقدام کنم یا یکی جدید بسازم بعد با اون کامپیوتری ثبت نام کنم و این یکو کنسل کنم!!!!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira.akbari نمایش پست ها
    سلام
    من آزمون 8 فوریه کاغذی ثبت نام کردم اما سنجش تازه واسه 8 فوریه کاغذی آزمون اعلام کرده به نظر شما من چه جوری کاغذی کنسل کنم؟ یعنی از طریق همین پروفایلم اقدام کنم یا یکی جدید بسازم بعد با اون کامپیوتری ثبت نام کنم و این یکو کنسل کنم!!!!

دوست گرامي
    كنسل كردن فقط با تلفن صورت ميگيره و شرايط برگشت پولم همونه كه به دوست قبلي گفتم. شما با مشخصات خودتون فقط يكبار ميتونيد پروفايل بسازيد اگر بين مشخصات ثبت نامي و پروفايل تناقض باشه باز نميشه و شما قادر نيستيد كه نمره گزارش كنيد.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوست گرامي
    كنسل كردن فقط با تلفن صورت ميگيره و شرايط برگشت پولم همونه كه به دوست قبلي گفتم. شما با مشخصات خودتون فقط يكبار ميتونيد پروفايل بسازيد اگر بين مشخصات ثبت نامي و پروفايل تناقض باشه باز نميشه و شما قادر نيستيد كه نمره گزارش كنيد.شادزي
    مرسی از جوابتون، به نظر شما من اگه اول کامپیوتری 8 فوریه ثبت نام کنم بعد زنگ بزنم کاغذی کنسل کنم، مشکلی پیش میاد!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira.akbari نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون، به نظر شما من اگه اول کامپیوتری 8 فوریه ثبت نام کنم بعد زنگ بزنم کاغذی کنسل کنم، مشکلی پیش میاد!
    به خود ETS ايميل بزنيد بپرسيد. نظر قطعي ندارم كه بتونم راهنمايي كنم. ولي قاعدتا از پول كه بدش نمياد.فقط باز ببينيد با قانون تعداد آزمون و رعايت فاصل بينشون مغايرت نباشه.شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    من هفته آینده آزمون جی آر ای کاغذی دارم ولی زیاد آماده نیستم
    الان سایت ای تی اس رو چک کردم دیدم برای 13 آوریل آزمون کامپیوتری جی آر ای گذاشتن
    حالا می خوام بدونم می تونم آزمون کاغذی هفته آینده رو با آزمون کامپیوتری 13 آوریل عوض کنم؟ اگه آره چجوری؟ هزینش چقدره؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedi85 نمایش پست ها
    سلام
    من هفته آینده آزمون جی آر ای کاغذی دارم ولی زیاد آماده نیستم
    الان سایت ای تی اس رو چک کردم دیدم برای 13 آوریل آزمون کامپیوتری جی آر ای گذاشتن
    حالا می خوام بدونم می تونم آزمون کاغذی هفته آینده رو با آزمون کامپیوتری 13 آوریل عوض کنم؟ اگه آره چجوری؟ هزینش چقدره؟
    ممنون
    شما نمی تونید آزمون های کاغذی را به کامپیوتری یا بلعکس تغییر بدی.
    لینک منبع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    شما نمی تونید آزمون های کاغذی را به کامپیوتری یا بلعکس تغییر بدی.
    لینک منبع
    مرسی
    یه سوال دیگم دارم، هفته آینده آزمونه پس این سنجش کی میخواد کارت ها رو بذاره؟ من شهرستان هستم میتونم همین کارتی رو که تو سایت ای تی اس گذاشتن پرینت بگیرم دیگه واسه گرفتن کارت نرم تهران؟ یا میشه کارت ملیم رو بدم به کسی که بره تهران کارت آزمونم رو بگیره؟
    ممنون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedi85 نمایش پست ها
    مرسی
    یه سوال دیگم دارم، هفته آینده آزمونه پس این سنجش کی میخواد کارت ها رو بذاره؟ من شهرستان هستم میتونم همین کارتی رو که تو سایت ای تی اس گذاشتن پرینت بگیرم دیگه واسه گرفتن کارت نرم تهران؟ یا میشه کارت ملیم رو بدم به کسی که بره تهران کارت آزمونم رو بگیره؟
    ممنون
    سلام
    احتمالا از شنبه اطلاعيه بدن. كارت ملي رو بديد دوستان براتون شماره صندلي بگيرند. آزمون كاغذيه ديگه؟ سنجش رو از شنبه چك كنيد.
    شادزي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    احتمالا از شنبه اطلاعيه بدن. كارت ملي رو بديد دوستان براتون شماره صندلي بگيرند. آزمون كاغذيه ديگه؟ سنجش رو از شنبه چك كنيد.
    شادزي
    ممنون، بله آزمون کاغذی

Junior Member

با سلام

من آزمون ۸ فوریه کاغذی رو ثبت نام کرده بودم. الان هم آزمون کامپیوتری همون روز رو ثبت نام کردم (ETS) هیچ ایرادی نگرفت و امتحان رو ثبت کرد ولی هنوز نتونستم ادمیشن تیکت رو تو پروفایلم بگیرم.
    فکر می کنید با توجه به قوانین ۳۱ روز ای تی اس مشکلی پیش بیاد؟ با توجه به اینکه بدیهیه که من نمی تونم هر دوتا امتحان رو در یک روز بدم؟