صفحه 332 از 365 نخستنخست ... 232282322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,311 تا 3,320 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

چرا اکتبر انقدر کم باز شده یک تاریخ 2 اکتبره یکی 5 اکتبر و تا 1 نوامبر باز نشده. خیلی عجیبه!!! ممکنه باز کنند باز هم برای اکتبر یا همین نوامبر رو ثبت نام کنیم تا پر نشده؟

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

سلام دوستان نحوه ثبت نام جی آر ایی فرقش با تافل در چیه؟
    باید سنتر رزرو کرد؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان نحوه ثبت نام جی آر ایی فرقش با تافل در چیه؟
    باید سنتر رزرو کرد؟
    سلام. ثبت نامشون شبیه همه. آره امکان داره پر شه. اگه تو تاریخ دلخواهتون جای خالی هست زود ثبت نام کنید.

سلام
    من اولین باره برای جی آر ای میخام ثبت نام کنم.مراحل ثبت نام و یکی یکی پیش رفتم برای قسمت آخرش که باید وجه ثبت نام رو پرداخت کنیم من به مشکل برخوردم اصن نمیدونم باید چه طوری این پول و واریز کنم؟لطفا کمکم کنید تا ظرفیتا تکمیل نشده.
    یه سوال دیگه تا جایی که من دیدم مشخص نبود کامپیوتر بیس برگزار میشه یا پیپر؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nahidyazdi1 نمایش پست ها
    سلام
    من اولین باره برای جی آر ای میخام ثبت نام کنم.مراحل ثبت نام و یکی یکی پیش رفتم برای قسمت آخرش که باید وجه ثبت نام رو پرداخت کنیم من به مشکل برخوردم اصن نمیدونم باید چه طوری این پول و واریز کنم؟لطفا کمکم کنید تا ظرفیتا تکمیل نشده.
    یه سوال دیگه تا جایی که من دیدم مشخص نبود کامپیوتر بیس برگزار میشه یا پیپر؟!
    وجه رو یا باید با کارت اعتباری پرداخت کنین مثل ویزا ، مستر کارت و ... یا پی پال یا ووچر تهیه کنید از مراکز یا شرکتهای خدماتی که فکر میکنم تو قسمت خدمات اینجا باشه
    امتحان کامپیوتر بیس هست

Member

من مراحل ثبت نام رو تا قبل از پرداخت پيش رفتم ولي مثل تافل شماره ملي يا پاسپورت نخواست. براي بقيه هم همين طور بوده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    من مراحل ثبت نام رو تا قبل از پرداخت پيش رفتم ولي مثل تافل شماره ملي يا پاسپورت نخواست. براي بقيه هم همين طور بوده؟؟
    روند ثبت نام همینطور است نگران نباشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

دوستان من ثبت نام کردم و ایمیل تایید هم واسم اومده. الان کارت ورود به جلسه و این چیزا رو از کجا باید بگیرم؟؟ اطلاعات کارت ملی یا پاسپورت رو کی باید وارد کرد؟؟ چه کار دیگه ای کلاً الان باید انجام بدم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    دوستان من ثبت نام کردم و ایمیل تایید هم واسم اومده. الان کارت ورود به جلسه و این چیزا رو از کجا باید بگیرم؟؟ اطلاعات کارت ملی یا پاسپورت رو کی باید وارد کرد؟؟ چه کار دیگه ای کلاً الان باید انجام بدم؟؟
    بعد از ثبت نام تاریخ آزمون همان ایمیلی که اطلاعات آزمون فرستاده شده است را پرینت بگیرید و به همراه پاسپورت و یک کارت شناسایی دیگر در روز امتحان به همراه خود داشته باشید.

Junior Member

با سلام به دوستان، من سوالی رو در مورد ثبت نام GRE مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم. دوستانی که ثبت نام کردند میشه لطفا منو هر چه زودتر راهنمایی کنن. در مرحله اول ثبت نام و صفحه تشکیل پروفایل آدرس را باید کجا بدهیم؟ آدرس مرکز آزمون یا منزل ؟ درمورد تلفن هم همینطور؟ این آدرس برای ETS کاربدرش فقط جمع آوری اطلاعاته یا برای برقرای ارتباط در صورت لزومه؟ اینو می پرسم چون من آدرسی هم در آمریکا دارم و موندم الان کدوم رو باید بنویسم؟ ممنون میشم اگه کسی زودتر پاسخ بده.