صفحه 339 از 365 نخستنخست ... 239289329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به امید خدا میخوام اوایل مارچ 2016 آزمون جنرال رو بدم.دو سوال در رابطه با ثبت نام دارم:
    1-آیا اوایل مارچ زمان پیک و شلوغی برای آزمون جنرال در سنتر های تهران هست؟
    2- رمان ثبت نام برای اوایل مارچ از حدود کی شروع میشه؟ البته میدونم خودم باید دایم چک کنم و حواسم جمع باشه اما میخوام حدود زمان رو بدونم که برنامه ریزی کنم
    سپاس از پاسخ گویی شما
    مارچ بعد از ددلاین پاییز هست و پیک امتحان گذشته پس قاعدتاً نباید خیلی شلوغ باشه، شما بهتره از 4 ماه قبل برای ثبت نام چک کنید. موفق باشید

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به امید خدا میخوام اوایل مارچ 2016 آزمون جنرال رو بدم.دو سوال در رابطه با ثبت نام دارم:
    1-آیا اوایل مارچ زمان پیک و شلوغی برای آزمون جنرال در سنتر های تهران هست؟
    2- رمان ثبت نام برای اوایل مارچ از حدود کی شروع میشه؟ البته میدونم خودم باید دایم چک کنم و حواسم جمع باشه اما میخوام حدود زمان رو بدونم که برنامه ریزی کنم
    سپاس از پاسخ گویی شما
    من پارسال اوایل مارچ امتحان دادم. 5.6 روز قبل از امتحان ثبت نام کردم و کلی تاریخ دیگه ام باز بود. پشت هم !
    خیلیم خلوت بود سنجش.
    ولی به هر حال اگه تایمش خیلی مهمه براتون، که دقیق کی باشه ، یکم زودتر ثبت نام کنید.

Junior Member

سلام
    یه چیزی توجه منو جلب کرده و اون هم این هست که سنترهایی که برای رجیستریشن available seats دارن فقط دوشنبه ها باقی موندن! ایا دلیلی داره که کسی دوشنبه رجیستر نکرده؟ it's weird!!!

با سلام خدمت دوستان،
    من فردا تصميم دارم كه براي امتحان GRE General، ثبت نام كنم. Credit card هم ندارم، ممكنه من را راهنمايي كنيدكه از چه طريقي ثبت نام كنم؟
    با تشكر

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sania_sania نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،
    من فردا تصميم دارم كه براي امتحان GRE General، ثبت نام كنم. Credit card هم ندارم، ممكنه من را راهنمايي كنيدكه از چه طريقي ثبت نام كنم؟
    با تشكر
    سلام دوست عزیز. از اونجایی ک اسم شرکت اوردن اینجا ممنوعه ، از شما دعوت می کنم قسمت خدمات این سایت رو به نگاه بندازید. موفق باشید.http://www.applyabroad.org/forum/sho...Payment/page50

سلام دوستان.نمیدونم سوالم چقدر مربوطه هرکی میدونه لطفا بگه.من چهارسال پیش امتحان داده بودم که کاغذی بود و از سنجش ثبت نام کرده بودم.بعدم که جوابش اومد و تو سایت ای تی اس میرم نتایج هست.امسال دوباره ثبت نام کردم و رسیدشم دارم ولی وقتی میرم تو سایت فقط آزمون قبلیم هست و درباره آزمون جدیدم چیزی نیست که نشون بده ثبت نام کردم ولی ایمیل ای تی اس اومده برام مبنی بر ثبت نامش.میخواستم ببینم همه اوکیه الان؟راستی یه سوال دیگه اینکه کارت ورود به جلسه رو پست میکنن به ادرس خونمون چون اون سال که از طریق سنجش ثبت نام کرده بودم به ادرس سنجش رفته بود باتشکر

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_ghavidel نمایش پست ها
    سلام دوستان.نمیدونم سوالم چقدر مربوطه هرکی میدونه لطفا بگه.من چهارسال پیش امتحان داده بودم که کاغذی بود و از سنجش ثبت نام کرده بودم.بعدم که جوابش اومد و تو سایت ای تی اس میرم نتایج هست.امسال دوباره ثبت نام کردم و رسیدشم دارم ولی وقتی میرم تو سایت فقط آزمون قبلیم هست و درباره آزمون جدیدم چیزی نیست که نشون بده ثبت نام کردم ولی ایمیل ای تی اس اومده برام مبنی بر ثبت نامش.میخواستم ببینم همه اوکیه الان؟راستی یه سوال دیگه اینکه کارت ورود به جلسه رو پست میکنن به ادرس خونمون چون اون سال که از طریق سنجش ثبت نام کرده بودم به ادرس سنجش رفته بود باتشکر
    سلام. اگر ایمیل و کانفرمیشن نامبر رو گرفتید اوکیه. چیزی تو اکانت نشون نمیده.
    کارت ورود به جلسه هم نداره. فقط دوتا کارت شناسایی روز ازمون ببرید .

سلام
    من یه سوال دارم

جی آر ای هم مثل تافله که یک سری مسایل حاشیه ای کنارش باشه؟ مثلا برای تافل میگن اگه روزای جمعه یا ساعتی غیر از 9 صبح امتحانتون باشه (مثلا ساعت 12:30) سوالا استاندارد نیست و سخت تر از حالت عادی و دلیلشم اینه که این تاریخا رو به علت ازدیاد درخواست باز کردن...

حالا می خوام بپرسم که این فرمولا واسه جی آر ای هم صادقه؟
    مثلا امتحان ساعت 4 برگزار بشه با امتحان ساعت 9 و 10 صبح فرق داره سطح سختیش؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط araesa نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال دارم

جی آر ای هم مثل تافله که یک سری مسایل حاشیه ای کنارش باشه؟ مثلا برای تافل میگن اگه روزای جمعه یا ساعتی غیر از 9 صبح امتحانتون باشه (مثلا ساعت 12:30) سوالا استاندارد نیست و سخت تر از حالت عادی و دلیلشم اینه که این تاریخا رو به علت ازدیاد درخواست باز کردن...

حالا می خوام بپرسم که این فرمولا واسه جی آر ای هم صادقه؟
    مثلا امتحان ساعت 4 برگزار بشه با امتحان ساعت 9 و 10 صبح فرق داره سطح سختیش؟
    سلام
    این امتحانات کاملا استاندارد هستند و بنطر من اینا همش شایعه ای بیش نیستند. در ضمن حتی اگر آزمون سخت باشه هم واسه همه سخت است و چون یک حالت رو نمودار رفتن (استاندارد کردن) داره برجسب سختی آزمون هیچ جای نگرانی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    سلام
    این امتحانات کاملا استاندارد هستند و بنطر من اینا همش شایعه ای بیش نیستند. در ضمن حتی اگر آزمون سخت باشه هم واسه همه سخت است و چون یک حالت رو نمودار رفتن (استاندارد کردن) داره برجسب سختی آزمون هیچ جای نگرانی نیست
    ممنونم
    البته در مورد تافل صادق بوده