صفحه 356 از 365 نخستنخست ... 256306346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,551 تا 3,560 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member shilana88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی، دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

دوستان منم ثبت نام کردم، دو هفته بود هر روز چندبار چک میکردم سایت رو، یا صفحه لاگین رو نمیاورد و یا میاورد و لاگینش ارور میداد. به پیشنهاد دوستان اینجا رفتم یه اکانت جدید ساختم و خیلی راحت باهاش ثبت نام کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    دوستان عزیز بنده اکانت جدید درست کردم و وارد شدم
    ولی یه سوالی هست. چرا Identification ای چیزی نمیخواد؟
    نه شماره پاسپورت، نه شماره ملی، نه هیچی. تا صفحه پرداخت هم میره.
    کسی میدونه این قضیه ثبت Identification Requirement ها به چه صورت هست؟ هیج جای سایت هم نخواسته.
    دقيقا منم همين سوال رو دارم ، كجا بايد اطلاعات شناسايي رو وارد كنيم؟

Junior Member hes94 آواتار ها

منم بالاخره تونستم ثبت نام کنم. یه اکانت جدید ساختم. از طریق مرورگر اکسپلورر و هات اسپات روشن
    ووچر خریدم و در ادامه مراحل ثبت نام کردم. خوشبختانه مشکل خاصی پیش نیومد. فقط آخرش بعد از پرداخت یه تکنیکال ارور داد. بعد که به صفحه اصلی برگشتم دیدم خریدم ثبت شده و تو view orders و upcoming test هست.

Junior Member soo2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط hes94 نمایش پست ها
    منم بالاخره تونستم ثبت نام کنم. یه اکانت جدید ساختم. از طریق مرورگر اکسپلورر و هات اسپات روشن
    ووچر خریدم و در ادامه مراحل ثبت نام کردم. خوشبختانه مشکل خاصی پیش نیومد. فقط آخرش بعد از پرداخت یه تکنیکال ارور داد. بعد که به صفحه اصلی برگشتم دیدم خریدم ثبت شده و تو view orders و upcoming test هست.
    تبریک میگم دوست عزیز
    فقط پیشنهاد میکنم برای اطمینان بیشتر چک کنید که حتما ایمیل کانفرمیشن براتون اومده باشه. اگه نیومده،حتما به ای تی اس اطلاع بدید.

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

با سلام؛

دوستان پیشنهاد دادن اکانت جدید بسازیم. شاید بشه ایمیل و نام کاربری برای سایت رو کاریش کرد، ولی مشخصات نام و نام‌خانوادگی که دقیق وارد شده با اون قبلی تداخل پیدا نکنه و قاطی شه و مشکل ساز بشه بعدا؟! من چندین روز پیش ایمیل هم زدم بهشون برای راهنمایی ولی گویا مشکلات خیلی عمیقه و جواب ندادن!

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    با سلام؛

دوستان پیشنهاد دادن اکانت جدید بسازیم. شاید بشه ایمیل و نام کاربری برای سایت رو کاریش کرد، ولی مشخصات نام و نام‌خانوادگی که دقیق وارد شده با اون قبلی تداخل پیدا نکنه و قاطی شه و مشکل ساز بشه بعدا؟! من چندین روز پیش ایمیل هم زدم بهشون برای راهنمایی ولی گویا مشکلات خیلی عمیقه و جواب ندادن!
    سلام. من هم نمیتونم وارد اکانت قبلی خودم بشم و ارور میده و از ترس همین تداخل و مشکل در آینده ترسیدم اکانت جدید ایجاد کنم. برای همین دو مرتبه بهشون ایمیل زدم ولی فعلا جوابی دریافت نکردم. میخوام یکی دو هفته هم صبر کنم اگه نتیجه ای حاصل نشد تنها راه همون ایجاد اکانت جدید هست. اگر کسی با اطمینان راه حل این مشکل رو میدونه اینجا بیان کنه.
    و اینکه پستهای قبلی دیدم دوستان نوشتن در مراحل مختلف ثبت نام خطا میده و ممکنه مجبور بشیم یکی دو ماه منتظر عودت پولمون باشیم. پس به نظرتون بهترین راه برای دریافت پولمون در صورت مواجهه با مشکل چی هست؟ از طریق شرکتها اقدام کنیم یا ووچر؟ یا چی؟

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    سلام. من هم نمیتونم وارد اکانت قبلی خودم بشم و ارور میده و از ترس همین تداخل و مشکل در آینده ترسیدم اکانت جدید ایجاد کنم. برای همین دو مرتبه بهشون ایمیل زدم ولی فعلا جوابی دریافت نکردم. میخوام یکی دو هفته هم صبر کنم اگه نتیجه ای حاصل نشد تنها راه همون ایجاد اکانت جدید هست. اگر کسی با اطمینان راه حل این مشکل رو میدونه اینجا بیان کنه.
    و اینکه پستهای قبلی دیدم دوستان نوشتن در مراحل مختلف ثبت نام خطا میده و ممکنه مجبور بشیم یکی دو ماه منتظر عودت پولمون باشیم. پس به نظرتون بهترین راه برای دریافت پولمون در صورت مواجهه با مشکل چی هست؟ از طریق شرکتها اقدام کنیم یا ووچر؟ یا چی؟
    سلام. در مورد ایمیل بگم که منم حدود دو هفته پیش برای مشکلم بهشون ایمیل زده بودم. متاسفانه تاریخ دقیقش یادم نیست. امروز جواب دادن. البته خیلی زحمت کشیدن واقعا. چون من قبلا با ذو سه ساعت تلفن مشکلمو حل کرده بوذم. تو ایمیل هم نوشته به نظر میاد مشکلت حل شده.
    امیدوارم چواب بقیه سوالاتتون پیدا کنید. موفق باشید.

سلام. دوستان من اکانت جدید هم ایجاد کردم باز وارد نمیشه. اصلا گاهی وقتها اون صفحه ساین این هم نمیاره چه برسه وارد اکانتم بشه!!! کسی تونسته ثبت نام کنه؟ میتونید توضیح بدید چطوری؟

آمادگی GRE

Junior Member

ممنونم که گفتی چون منم میخواستم اکانت جدید درست کنم اما با این وضع که گفتی اینم باز نشده بیخیال میشم تا ببینم چی پیش میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Samira178 نمایش پست ها
    ممنونم که گفتی چون منم میخواستم اکانت جدید درست کنم اما با این وضع که گفتی اینم باز نشده بیخیال میشم تا ببینم چی پیش میاد
    من بالاخره همین الان موفق شدم وارد اکانت جدیدم بشم
    من اکانت جدید با همون یوزر قبلی خواستم باز کنم گفت تکراریه. رفتم فراموشی پسورد زدم گفت همچین یوزر و ایمیلی نداریم. بعد اون یکی گرینه که میگه یوزر هم یادم رفته زدم گفت همچین ایمیلی نداریم. در نهایت رفتم و با یوزر جدید اکانت جدید ایجاد کردم اومدم وارد بشم قبول نکرد. چندین بار هم امتحان کردم. یا سایت باز نمیشه یا یوزر رو قبول نمیکنه!!! حتی اکسپلورر هم امتحان کردم ولی موفق نشدم.
    در نهایت موفق شدم ولی دفعه دوم بازم وارد نشد. شما هم یه امتحانی بکنید
    ویرایش توسط sb_urmia : September 20th, 2016 در ساعت 10:01 PM

آمادگی GRE