صفحه 357 از 365 نخستنخست ... 257307347348349350351352353354355356357358359360361362363364365 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,561 تا 3,570 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    من بالاخره همین الان موفق شدم وارد اکانت جدیدم بشم
    من اکانت جدید با همون یوزر قبلی خواستم باز کنم گفت تکراریه. رفتم فراموشی پسورد زدم گفت همچین یوزر و ایمیلی نداریم. بعد اون یکی گرینه که میگه یوزر هم یادم رفته زدم گفت همچین ایمیلی نداریم. در نهایت رفتم و با یوزر جدید اکانت جدید ایجاد کردم اومدم وارد بشم قبول نکرد. چندین بار هم امتحان کردم. یا سایت باز نمیشه یا یوزر رو قبول نمیکنه!!! حتی اکسپلورر هم امتحان کردم ولی موفق نشدم.
    در نهایت موفق شدم ولی دفعه دوم بازم وارد نشد. شما هم یه امتحانی بکنید

سلام؛

با این وضعیتی که سیستم جی‌آرای ETS پیدا کرده بعیده درست بشه. انگار کل مشخصات کاربرها از سیستم حذف شده که حتی ایمیل قبلی رو هم میگه موجود نیست!

موقع ساخت اکانت جدید یوزرنیم قبلی رو قبول نمیکنه ولی ایمیل رو قبول می‌کنه، درسته؟

در ورودهای بعدی به اکانت از مرورگر در حالت Private/Incognito استفاده کنید که هیستوری و اطلاعات رو سیو نمی‌کنه. ممنون میشم اگه بگین در این صورت بدون ارور و همون دفعه‌ی اول وارد میشه؟

دوستان من با همون ایمیل قبلی یه یوزر جدید ساختم چند هفته پیش و ثبت نام کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد.
    با توجه به اینکه ظرفیت ها داره تکمیل می‌شه، بهترین کار همین ساختن یوزر نیم جدیده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    من بالاخره همین الان موفق شدم وارد اکانت جدیدم بشم
    من اکانت جدید با همون یوزر قبلی خواستم باز کنم گفت تکراریه. رفتم فراموشی پسورد زدم گفت همچین یوزر و ایمیلی نداریم. بعد اون یکی گرینه که میگه یوزر هم یادم رفته زدم گفت همچین ایمیلی نداریم. در نهایت رفتم و با یوزر جدید اکانت جدید ایجاد کردم اومدم وارد بشم قبول نکرد. چندین بار هم امتحان کردم. یا سایت باز نمیشه یا یوزر رو قبول نمیکنه!!! حتی اکسپلورر هم امتحان کردم ولی موفق نشدم.
    در نهایت موفق شدم ولی دفعه دوم بازم وارد نشد. شما هم یه امتحانی بکنید
    من متوجه نشدم بالاخره تونستین ثبت نام کنید یا نه؟ موقع ثبت نام همه اطلاعاتتونو مثل قبل میخواست؟ یعنی سایتشون مثل قبل از این مشکل کار میکنه یا عوض شده؟

Junior Member

با سلام به دوستان
    من می خواستم اگه بشه برای ساختن پروفایل GRE به من کمک کنید چون هر کاری میکنم username , password که میسازم را قبول نمیکنه تا حالا 9 بار امتحان کردم . ساخته نشد. هر بار میگه نا معتبره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan_b نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من می خواستم اگه بشه برای ساختن پروفایل GRE به من کمک کنید چون هر کاری میکنم username , password که میسازم را قبول نمیکنه تا حالا 9 بار امتحان کردم . ساخته نشد. هر بار میگه نا معتبره.

سلام؛

اولا که بخش اکانت جی‌آرای مشکلات اساسی داره؛ البته بیش‌تر ورود به اکانت مشکل داره تا ساخت اکانت جدید.
    قبلا اکانت ساختید یا دفعه‌ی اوله؟
    نکات وارد کردن پسورد رو رعایت می‌کنید؟ شامل عدد و حرف بزرگ و کوچک.

Junior Member

سلام،
    دفعه اولمه ، اصلاً ساخته نمیشه ، 10 بار زدم هر دفعه میگه:
    The username and/or password you entered are invalid. Passwords are case sensitive.
    Make sure your CAPS LOCK key is off. Please try again or
    click "Forgot Username" or "Forgot Password" links for help.

نمی دونم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راهنمایی هم نکیمنه!!!!!! اگر میدونید که usernsme , password رو چظوری باید بسازم ممنون میشم به من بگید، چون می خوام زودتر واسه امتحان ثبت نام کنم. هِیچ نکته ای هم راجع به عدد و حرف بزرگ و کوچک نمی دونم ، Error سیستم GRE گنگه؟!!!!!!!!!!
    هم با حرف بزرگ و هم کوچک و هم عدد امتحان کردم بازم نشد. همش همون error بالا را میده.

رشته و دانشگاه

سلام،
    دفعه اولمه ، اصلاً ساخته نمیشه ، 10 بار زدم هر دفعه میگه:
    The username and/or password you entered are invalid. Passwords are case sensitive.
    Make sure your CAPS LOCK key is off. Please try again or
    click "Forgot Username" or "Forgot Password" links for help.

نمی دونم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راهنمایی هم نکیمنه!!!!!! اگر میدونید که usernsme , password رو چظوری باید بسازم ممنون میشم به من بگید، چون می خوام زودتر واسه امتحان ثبت نام کنم. هِیچ نکته ای هم راجع به عدد و حرف بزرگ و کوچک نمی دونم ، Error سیستم GRE گنگه؟!!!!!!!!!!
    هم با حرف بزرگ و هم کوچک و هم عدد امتحان کردم بازم نشد. همش همون error بالا را میده.
    سلام؛

شما گفتید هنوز اکانت نساختید، این اروری که به انگلیسی نوشتید مربوط به sign in شدنه؛ یعنی افرادی که اکانت دارند می‌تونن وارد اکانت جی‌آرای بشن.

با مرورگرهای مختلف تست کنید، ترجیحا اول با اینترنت اکسپلورر و سپس فایرفاکس: شما از این [لینک] وارد سایت جی‌آرای بشید، از گوشه‌ی بالا سمت راست ETS Account رو انتخاب کنید و در صفحه‌ی جدید Create an Account رو کلیک کنید تا به صفحه‌‌ی ساخت اکانت وارد بشین. در اونجا مشخصات شخصی رو کامل کنید. نام و نام‌خانوادگی دقیقا باید مثل کارت ملی وارد شه، بعدا نمیشه تحت هیچ شرایطی عوض کرد. در بخش بعد یوزرنیم و پسورد رو باید کامل کنید. در بخش پسورد وقتی کلیک شه، کادر راهنمایی باز میشه که توضح داده پسورد باید چطور باشه. طبق اون عمل کنید تا ارور نده.

و نکته‌ی مهم‌تر هم اینکه مدتیه بخش ساخت و مخصوصا ورود به اکانت جی‌آرای خرابه و به دلایلی نمی‌تونن درست کنند. اصولا در ساخت اکانت اروری نخواهید داشت.

موفق باشید؛

Junior Member

سلام مجدد
    از صبح تا همین الان داشتم از آدرسی که نوشتید سعی می کردم که َaccount بسازم بازم امتحان کردم ولی همش از هر چیزی که برای username , password می نویسم همون ارور بالا رو میده. به نظر سایت خودشون ایراد داره. نمی دونم باید چیکار منم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! در رابطه با sing in که کفتین وقتی که باید از مرحله دوم به سوم بره که اطلا عات رو تایید (submit) کنه ، نمیره به صفجه آخر که نشون بده account من ساخته شده.

رشته و دانشگاه

سلام مجدد
    از صبح تا همین الان داشتم از آدرسی که نوشتید سعی می کردم که َaccount بسازم بازم امتحان کردم ولی همش از هر چیزی که برای username , password می نویسم همون ارور بالا رو میده. به نظر سایت خودشون ایراد داره. نمی دونم باید چیکار منم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! در رابطه با sing in که کفتین وقتی که باید از مرحله دوم به سوم بره که اطلا عات رو تایید (submit) کنه ، نمیره به صفجه آخر که نشون بده account من ساخته شده.
    سلام؛

دوستان در پست‌های قبلی بودن که با موفقیت اکانت ساختن. باز هم میگم سیستم‌شون به شدت مشکل داره و من نمی‌تونم نظر قطعی بدم. اگر اکانت شما ساخته شده باشه طبیعتا ایمیل مرتبط با ساخت اکانت بهتون فرستاده میشه. حتما چک کردید.

Junior Member

سلام
    همین الان ایمیلمو چک کردم خبری نبود. در واقع مشکل اصلی رفتن از صفحه دوم username , password به صفحه آخر ، تایید اطلاعات و submit آنها می باشد. که نمیره و خارج میشه که شما sign in کنین بدون اینکه یوزر و پسورد شما توی سایت submit بشه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟