صفحه 358 از 365 نخستنخست ... 258308348349350351352353354355356357358359360361362363364365 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,571 تا 3,580 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

سلام.
    کسی اطلاع داره لطفا که آخرین روزای دسامبر (30 یا 31) کدوم مرکز جی آر ای ممکنه برگزار کنه؟
    امیربهادر آخرین تاریخ فعلیش 18 امه.

Junior Member

سلام ،
    اگه به من کمک کنید که username , password بسازم ممنون میشم چون دو روزه سعی می کنم نمیسازه. فقط ارور میده که نامعتبره. ایمیلی هم از ای تی اس مبنی بر این که account GRE ساخته شده نگرفتم.
    میشه لطفا برای user , password یک مثال دقیق بزنید که باید ترکیب حروف و اعداد چطوری باشه؟؟؟؟؟ من میخوام زودتر ثبت نام کنم. ولی نمی تونم account بسازم.

Junior Member

سلام ،
    اگه به من کمک کنید که username , password بسازم ممنون میشم
    میشه لطفا برای ساختن user , password یک مثال دقیق بزنید که باید ترکیب حروف و اعداد چطوری باشه و چند تا عدد و حرف داشته باشه ؟؟؟؟؟ من میخوام زودتر ثبت نام کنم. ولی نمی تونم account بسازم و مدام ارور میده و اصلا نمی سازه.

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    سلام؛

با این وضعیتی که سیستم جی‌آرای ETS پیدا کرده بعیده درست بشه. انگار کل مشخصات کاربرها از سیستم حذف شده که حتی ایمیل قبلی رو هم میگه موجود نیست!

موقع ساخت اکانت جدید یوزرنیم قبلی رو قبول نمیکنه ولی ایمیل رو قبول می‌کنه، درسته؟

در ورودهای بعدی به اکانت از مرورگر در حالت Private/Incognito استفاده کنید که هیستوری و اطلاعات رو سیو نمی‌کنه. ممنون میشم اگه بگین در این صورت بدون ارور و همون دفعه‌ی اول وارد میشه؟
    بله. درسته. ایمیل قبلی رو قبول کرد. همه چیز همون موارد قبلی بود بجز یوزرنیم.
    الان هر دو حالت محرمانه و عادی رو امتحان کردم هر دو وارد شد ولی چون ووچر نگرفتم فعلا تا مرحله پرداخت رفتم ولی دیگه نشد ثبت نام کنم. فقط گاهی back یا edit هر کدوم از info ها رو که میزنی ارور میده. یعنی از همون اول سعی کنید انتخابها و اطلاعات وارد شدتون درست باشه تا مجبور نشید به مرحله قبل برگردید. من اینطوری مستقیم تا مرحله پرداخت بدون ارور رفتم.

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

نقل قول نوشته اصلی توسط Samira178 نمایش پست ها
    من متوجه نشدم بالاخره تونستین ثبت نام کنید یا نه؟ موقع ثبت نام همه اطلاعاتتونو مثل قبل میخواست؟ یعنی سایتشون مثل قبل از این مشکل کار میکنه یا عوض شده؟
    بالا هم گفتم مستقیم و بدون ارور تا مرحله وارد کردن ووچر رفتم ولی چون ووچر نداشتم نشد ثبت نام کنم.
    موقع ثبت نام اطلاعات ID ازم نخواست!!! جالب بود. خود سایت هم گشتم ولی بازم پیدا نکردم چیزی. ظاهرش با سایت قبلی فرق داره و بعضی جاها که ادیت رو میزنی ارور میده. در واقع اون روز دفعه دوم نتونستم وارد بشم بخاطر یکی از همین ارورها بود.

آمادگی GRE

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan_b نمایش پست ها
    سلام ،
    اگه به من کمک کنید که username , password بسازم ممنون میشم چون دو روزه سعی می کنم نمیسازه. فقط ارور میده که نامعتبره. ایمیلی هم از ای تی اس مبنی بر این که account GRE ساخته شده نگرفتم.
    میشه لطفا برای user , password یک مثال دقیق بزنید که باید ترکیب حروف و اعداد چطوری باشه؟؟؟؟؟ من میخوام زودتر ثبت نام کنم. ولی نمی تونم account بسازم.

سلام؛

مثال یوزرنیم: arghavan یا اگه موجود نباشه arghavaan یا مثلا arghavan2016 و غیره.
    مثال پسورد: teSt1395 - یا tesT95# - حرف بزرگ و کوچک همراه با عدد و اگر دلتون خواست کاراکترهای خاص مثل @ #.

دیروز بهتون پیام خصوصی دادم در این مورد و توضیح کامل‌تر نوشتم اونجا هم. چرا این قدر پیچیده کردید برای خودتون این مورد رو.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan_b نمایش پست ها
    سلام ،
    اگه به من کمک کنید که username , password بسازم ممنون میشم
    میشه لطفا برای ساختن user , password یک مثال دقیق بزنید که باید ترکیب حروف و اعداد چطوری باشه و چند تا عدد و حرف داشته باشه ؟؟؟؟؟ من میخوام زودتر ثبت نام کنم. ولی نمی تونم account بسازم و مدام ارور میده و اصلا نمی سازه.
    سلام. تا جایی که من یادمه یوزر باید حروف بزرگ کوچک داشته باشه و پسوورد باید حروف بزرگ کوچک و یه سری از علائم رو میتونه داشته باشه. اونجا موقع ایجاد کردن اکانت خودش تیک میزنه هر کدوم رو که اضافه میکنید. مثلا وجود حرف بزرگ وجود علامت تعداد مشخصی هم باید داشته باشه. همه اینا رو خود سایت نوشته

آمادگی GRE

Junior Member

من یه مورد جدید دارم. اینکه میگه اسم یوزر نباید تو پسوورد باشه جدیدا اینجوری شده؟
    چون حساب قبلی من که چند ماه پیش درست کردم اسم خودمم تو یوزر گذاشتم و مشکلی نداشتم!!!

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط Samira178 نمایش پست ها
    من یه مورد جدید دارم. اینکه میگه اسم یوزر نباید تو پسوورد باشه جدیدا اینجوری شده؟ چون حساب قبلی من که چند ماه پیش درست کردم اسم خودمم تو یوزر گذاشتم و مشکلی نداشتم!!!
    سلام؛بله سیستم قبلی‌شون قدیمی بود. مثلا در بخش نام خانوادگی اگه پسوند داشتیم نمیشد فاصله گذاشت و باید بدون فاصله نوشته میشد و شاید ایرادهای دیگه. به خاطر امنیت اکانت نه فقط ETS، خیلی از سایت‌های بزرگ دیگه روی انتخاب پسورد حساس هستند؛ مثلا همین مورد شما که تو سیستم جدیدشون اضافه شده. می‌تونید پسوردهاتون رو با برنامه‌های مدیریت پسورد ذخیره کنید و پسوردهای سخت‌تر هم انتخاب کنید.موفق باشید.

Junior Member

سلام

از همین مواردی که گفتین با کمی تغییر استفاده کردم . صفحه اول که مشخصات فردی پر کردم رفتم صفحه بعد usernamr , password را دادم که با لای همین صفحه نوشته شده:
    our records indicate that you may have an existing account,
    در صورتی که من فقط account برای تافل دارم و برای جی آرای تا حالا نداشتم. بعد از وارد کردن یوزر و پسورد ، دو تا کليد هست که انتخاب کنید. 1-back, و 2- sign in ، نکته اینکه هنوز فرآیند ساختن account تمام نشده و وفتی که sign in را میزنم کلاً خارج میشه . برای اطمینان رفتم داخل forgot username و password و ایمیل خودم رو دادم که مثلاً اگر username هست و من یادم نمیاد restore کنه که پیغام داد:
    The e-mail address you entered does not match our records