صفحه 361 از 365 نخستنخست ... 261311351352353354355356357358359360361362363364365 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,601 تا 3,610 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

من یه اکانت جدید هم ساختم بار هم همان خطای قبلی رو میده! تو رو خدا یکی کمک کنه این چه وضعشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من در ساختن اکانت GRE مشکل دارم طوری که الان چند بار امتحان کردم و فقط صفحه اخر که باید submit بشه دیگه جلو نمیره و هیچ تاییدی ب ایمیلم نمیاد
    با حالت private فایر فکس م رفتم. هم با جیمیل امتحان کردم و هم با یاهو.
    اگه لطف کنید و بگید ک مشکل از کجاست ممنون میشم..
    اخه یخورده من عجله دارم

Junior Member

سلام
    من برای GRE می خواستم ثبت نام کنم از طریق *** ولی اونا گفتن که موقع ثبت نام پول به حساب ETS منتقل شده ولی ثبت نام انجام نشده.لطفا راهنمایی کنید که من چجوری با ETS تماس بگیرم یا ایمیل بزنم.من تو سایت ETS نتونستم آدرسی برای تماس گرفتن پیدا کنم.
    ویرایش توسط Fairymaid : November 10th, 2016 در ساعت 07:05 PM دلیل: حذف اسم شرکت خدمات دهنده

پیش فرض پاسخ : ثبت نام آنلاين GRE و سوالات...

سلام دوستان گرامی.من میخوام آزمون GRE تا آخر نوامبر بدم.ولی متاسفانه تمام سنتر ها پر هستند تا هفته ی دوم دسامبر.فقط یه دونه دانشگاه آمل هست واسه 27 نوامبر.نمیدونم الان باید چیکار کنم باتوجه به اینکه من کرج هستم آیا راهی هست که بشه امیدوار بود توو همین تهران بتونم آزمون بدم(مثلا کسی انصراف بده صندلی خالی بشه) یااینکه پاشم برم آمل آزمون بدم؟
    لطفا نظراتتون رو بهم بگید.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ثبت نام آنلاين GRE و سوالات...

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی.من میخوام آزمون GRE تا آخر نوامبر بدم.ولی متاسفانه تمام سنتر ها پر هستند تا هفته ی دوم دسامبر.فقط یه دونه دانشگاه آمل هست واسه 27 نوامبر.نمیدونم الان باید چیکار کنم باتوجه به اینکه من کرج هستم آیا راهی هست که بشه امیدوار بود توو همین تهران بتونم آزمون بدم(مثلا کسی انصراف بده صندلی خالی بشه) یااینکه پاشم برم آمل آزمون بدم؟
    لطفا نظراتتون رو بهم بگید.
    ممنون
    سلام،

الان امیر بهادر واسه 21 نوامبر جا میده، نمی دونم چک کرده بودین یا نه.
    در ضمن، ماه پر ترافیکی هست و متاسفانه دیر به فکر ثبت نام افتادین. هیچ پیش بینی نمی شه کرد، بعضا دیده شده کنسلی باز می شه ولی به سرعت پر می شه. پس به نظر من به جای ریسک، یا همین امیر بهادر رو سریع تر انتخاب کنید، یا آمل و اصفهان رو انتخاب کنید. البته 7 دسامبر هم سنجش جا داره و خیلی دیر نیست، اگه ددلاین مهمی رو از دست نمی دین می تونین دسامبر رو انتخاب کنین و با دانشگاه تون مکاتبه داشته باشید، بعضا راه میان که شما کمی دیرتر نمره آزمونتون ریپورت بشه.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soosan95 نمایش پست ها
    سلام
    من برای GRE می خواستم ثبت نام کنم از طریق *** ولی اونا گفتن که موقع ثبت نام پول به حساب ETS منتقل شده ولی ثبت نام انجام نشده.لطفا راهنمایی کنید که من چجوری با ETS تماس بگیرم یا ایمیل بزنم.من تو سایت ETS نتونستم آدرسی برای تماس گرفتن پیدا کنم.
    من حدود دو ماه پیش با این شماره تماس گرفته بودم: 0016097717670
    ولی الان تو سایت نگاه کردم جایی این شماره رو ندیدم ولی میتونید امتحانش کنید

پیش فرض پاسخ : سؤالات در ارتباط با GRE مركز سازمان سنجش در تهران

سلام دوستان من یه بار برای 5 دسامبر GRE GENERAL ثبت نام کردم، حالا می خوام برای اواسط ژانویه هم یه بار دیگه امتحان بدم اما سایت ETS تاریخ های سال 2017 رو نمیاره، در صورتی که دو ماه پیش میاورد، کسی میدونه مشکل از چیه؟

من وقتی میرم ثبت نام کنم و سنتر رو هم انتخاب میکنم میرم صفحه ای که یک سری سوالات در مورد رشته و غیره میپرسه من برخلاف اینکه همه سوالاتی که میپرسه رو جواب میدم و میزنم next بهم میگه که باید همه سوالات رو جواب بدی تا بری مرحله بعد. چندین بار چک کردم و همه سوالات رو هم جواب دادم چرا این پیغامو میده؟ اخه من چه طوری پس ثبت نام کنم؟

Junior Member

سلام
    دوستان من یه بار ثبت نام ناموفق داشتم که پول از حساب کم شد ولی ازمون ثبت نشد و بار بعدی از طریق ووچر ثبت نام کردم ..تو مراحل پیگیری ریفاند پول آزمون قبلی، یکی از مسئول های ای تی اس ازم پرسید که ووچر دوم رو برای چی گرفتی و از کجا گرفتی؟ این مساله خرید ووچر از نظر اونا مشکل قانونی داره؟یعنی راهکاریه که مخصوص ما ایرانیاس یا از نظر بین المللی هم اوکی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ecemim نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه بار ثبت نام ناموفق داشتم که پول از حساب کم شد ولی ازمون ثبت نشد و بار بعدی از طریق ووچر ثبت نام کردم ..تو مراحل پیگیری ریفاند پول آزمون قبلی، یکی از مسئول های ای تی اس ازم پرسید که ووچر دوم رو برای چی گرفتی و از کجا گرفتی؟ این مساله خرید ووچر از نظر اونا مشکل قانونی داره؟یعنی راهکاریه که مخصوص ما ایرانیاس یا از نظر بین المللی هم اوکی هست؟
    این مشکل واسه منم پیش اومد که با ووچر ثبت نام کردم. ولی از من نپرسیدن که چرا ووچر خریدی.
    روند ریفاند رو من از آدرس زیر پیگیری کردم:
    gre_test_taker_advocacy@ets.org
    که خیلی عالی کارم رو راه انداختن. فقط باید اطلاعات کامل بهشون بدی. در نهایت به من گفتن ریفاند شما در فلان تاریخ با فلان کد رهگیری انجام شده. منم این اطلاعات رو به موسسه ای که پرداخت رو برام انجام داده بود دادم و اونا هم پولمو پس دادن.
    در مورد سوالی که پرسیدین، بنظر من خرید ووچر کار خلافی نباید باشه و شما هم راستشو بهشون بگید.