صفحه 7 از 365 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح کنید !

من برای GRE (PBT) روز 25 اکتبر (آبان امسال) به صورت آنلاین ثبت نام کردم. چون مشکلی پیش اومده و نمیرسم، میخواستم reschedule اش کنم به 3 اسفند (21 Feb). تو وبسایت ETS فقط توضیح داده که تماس بگیریم و با مشخصاتمون بهشون ایمیل بزنیم . ایمیل زدم اما الآن چهار روز گذشته جوابی ندادند. می‏خواستم بپرسم از دوستان کسی تجربه‏ای داره که باید چه کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozf
    من برای GRE (PBT) روز 25 اکتبر (آبان امسال) به صورت آنلاین ثبت نام کردم. چون مشکلی پیش اومده و نمیرسم، میخواستم reschedule اش کنم به 3 اسفند (21 Feb). تو وبسایت ETS فقط توضیح داده که تماس بگیریم و با مشخصاتمون بهشون ایمیل بزنیم . ایمیل زدم اما الآن چهار روز گذشته جوابی ندادند. می‏خواستم بپرسم از دوستان کسی تجربه‏ای داره که باید چه کنم؟
    من چند روزه پیش با سنجش تماس گرفتم و گفتند برای عقب انداختن امتحان به تاریخ 3 اسفند (21 Feb) باید بیایید اینجا معرفی نامه پرداخت به بانک رو بگیرید و 50$ بریزید به حساب تا امتحانتون از آبان به اسفند منتقل بشه.
    البته مطمئن نیستم این موضوع برای ثبت نام آنلاین هم به همین شکل باشه.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro
    من چند روزه پیش با سنجش تماس گرفتم و گفتند برای عقب انداختن امتحان به تاریخ 3 اسفند (21 Feb) باید بیایید اینجا معرفی نامه پرداخت به بانک رو بگیرید و 50$ بریزید به حساب تا امتحانتون از آبان به اسفند منتقل بشه.
    البته مطمئن نیستم این موضوع برای ثبت نام آنلاین هم به همین شکل باشه.
    از پاسخت ممنونم Spiro عزیز. من به همراه یکی از دوستانم که از طریق سنجش ثبت نام کرده بود، هفته پیش به سنجش سرزدیم. دوستم همین کاری که شما فرمودین رو انجام داد و تمام شد. اما به من که آنلاین ثبت نام کرده بودم گفتن به GRE program @ ETS ایمیل بزنم و Reg. No. و مشخصاتم رو براشون بفرستم به همراه درخواست برای تغییر زمان امتحان. من همین کارو انجام دادم اما جوابی نگرفتم. حالا این هفته باز هم به خود سازمان سنجش مراجعه می کنم تا اگه بشه از طریق خودشون برای تغییر زمان امتحان اقدام کنم.

Junior Member

سلام
    لطفا کمک کنید ضروریه
    دیرترین وقتی که میشه GRE computer-based شرکت کرد بطوریکه گزارش نمره ها به ددلاین اول ژانویه برسه کیه؟ 10 روز قبلش؟ یک ماه قبلش؟ لطفا هرچه سریعتر راهنماییم کنین ، اضطراریه

نقل قول نوشته اصلی توسط roshan_x
    سلام
    لطفا کمک کنید ضروریه
    دیرترین وقتی که میشه GRE computer-based شرکت کرد بطوریکه گزارش نمره ها به ددلاین اول ژانویه برسه کیه؟ 10 روز قبلش؟ یک ماه قبلش؟ لطفا هرچه سریعتر راهنماییم کنین ، اضطراریه
    فکر میکنم حدود 10 دسامبر
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Veteran

من برای GRE cbt ثبت نام کردم. ولی هیچ تیکتی هنوز برام نیومده! میخواستم از کسایی که قبلا" cbt امتجان دادم بپرسم چه جوریه؟؟ باید تیکت بیاد یا نه! لازم نیست! در صمن من وقتی میخواستم ثبت نام کنم هیچ جا گزینه ایی نبود که کد دانشگاه رو وارد کنم! من جایی رو اشتباه کردم؟؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    من برای GRE cbt ثبت نام کردم. ولی هیچ تیکتی هنوز برام نیومده! میخواستم از کسایی که قبلا" cbt امتجان دادم بپرسم چه جوریه؟؟ باید تیکت بیاد یا نه! لازم نیست! در صمن من وقتی میخواستم ثبت نام کنم هیچ جا گزینه ایی نبود که کد دانشگاه رو وارد کنم! من جایی رو اشتباه کردم؟؟
    به آدرسی که دادید باید تیکت بیاد. اگر نیومد به ets ایمیل بزنید، یک ایمیل بهتون جواب میدند که میگن همین رو پرینت کنید و به منزله admission ticket هست. دانشگاهها رو هم همونجا بعد از امتحان روی کامپیوتر وارد میکنید. فقط حتماً برای هر چهار دانشگاه، اسم، نام ایالت و کد هر سه تا رو داشته باشید وگرنه باید یه دفترچه n صفحه ای رو بگردید.

موفق باشید.
    مهدی
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

سلام دوستان

برای تغییر کد 4 تا دانشگاه ets گفته Admission Ticket رو پرینت کنید و بعد از اصلاح کد دانشگاه ها به صورت دستی فرم رو تا روز جمعه قبل از آزمون برای ما پست یا فکس کنید.
    بنابراین موقع امتحان نمی شه این کار رو انجام داد. آیا روش راحت تری برای این کار وجود نداره؟ نمی شه مستقیما از سایتشون این کار رو انجام داد؟
    من تعجب می کنم چرا GRE بر خلاف تافل که به راحتی می شه از طریق پروفایل کد دانشگاه ها یا سایر مشخصات رو عوض کرد، این امکان رو نداره !!!!

البته پشت Admission Ticket نوشته که بجز پست و فکس میشه ایمیل هم بزنی . من خودم می خواستم کد یکی از دانشگاهها رو عوض کنم . توی correction stub کد دانشگاه قبلی رو خط زدم و زیرش کد دانشگاه جدید رو نوشتم . بعدش correction stub رو اسکن کردم و به این آدرس ایمیل فرستادم :
    gre-info@ets.org

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    به آدرسی که دادید باید تیکت بیاد. اگر نیومد به ets ایمیل بزنید، یک ایمیل بهتون جواب میدند که میگن همین رو پرینت کنید و به منزله admission ticket هست. دانشگاهها رو هم همونجا بعد از امتحان روی کامپیوتر وارد میکنید. فقط حتماً برای هر چهار دانشگاه، اسم، نام ایالت و کد هر سه تا رو داشته باشید وگرنه باید یه دفترچه n صفحه ای رو بگردید.

موفق باشید.
    مهدی
    من از یکی از بچه هایی که cbt داده بود پرسیدم گفت که تیکت احتیاج ندارم!!! واسه من فقط cd اومده!
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...