صفحه 8 از 365 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    من از یکی از بچه هایی که cbt داده بود پرسیدم گفت که تیکت احتیاج ندارم!!! واسه من فقط cd اومده!
    من هم امتحان cbt داده بودم. یه ایمیل از ets میاد که نیازی نیست روز امتحان همراهتون باشه (حداقل آمریکا که این طوره) و چند روز بعد از ثبت نام هم یه CD میفرستند.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ثبت نام آنلاين GRE و سوالات...

نقل قول نوشته اصلی توسط m1362
    اطلاعات مربوط به Credit بعدا چك ميشه. من براي ارسال نمره تافل Credit رو اشتباه وارد كردم. پشت تلفن هم ايرادي نگرفت. ولي هم اون نمره رو ارسال نكرد هم فايلم رو بلوكه كرد تا براشون چك بفرستم . خلاصه كلي مصيبت كشيدم تا دوباره راه افتاد
    خب شما به چه حسابی چک فرستادی؟ من هم همچین مشکلی برام پیش اومده.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    سلام
    من برای GRE پنجم آبان ماه اینترنتی ثبت نام کرده بودم ولی تا قبل از امتحان تیکت برام نیومد برای همین امتحانو از دست دادم.
    یک هفته بعد از امتحان برام دفترچه اومد و چند وقت پیش هم یک صورتحساب اومد که کردیت کارتتون Decline شده و الان نه تنها پول امتحانو باید بدی بلکه باید 20 دلار هم جریمه بدی!! و گرنه هر چی نمره تو ETS داری گرو گرفته می شه.
    می خواستم بیبنم راهی نداره که بشه این مشکلو حل کرد. کسی همچین حالتی براش پیش اومده بوده؟
    چون من اصلاً برام کارت نیومده بود. تازه نه تنها اون همه پولی که اول داده بودم دود شد باید دوباره بهشون برای امتحان نداده پول بدم.
    نمی دونم اگر پولو ندم واقعاً نمره ها رو بلوکه می کنن؟
    مرسی.
    موضوعات ترکیب شدند، از دوستان عزیزم خواهش دارم کمی قبل از ایجاد موضوع جدید در میان موضوعات موجود
    جستجو کرده و سوال خود رو در موضوع مربوطه مطرح کنند تا بدین گونه از انباشته شدن موضوعات و تاپیک های مشابه
    جلوگیری شده و از سردرگمی کاربرانی که تازه به فروم وارد شده اند کاسته شود...

با تشکر

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح کنید !

سلام به همگي ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    من به اميد خدا ميخوام براي جي آر اي سنجش 3 اسفند ثبت نام كنم. چون نميتونم برم تهران فعلا" ميخوام آن لاين ثبت نام كنم ولي توي همين فروم بعضي از دوستان
    گفتن كه براي ثبت نام آنلاين با مشكل مواجه شدن و كدپستي كه توي ايران 10 رقمي هست 9 رقمش وارد ميشه و نميشه اسم دانشگاها رو بعدا" تصحيح كرد و از اينجور چيزها. حالا ميخواستم ببينم اينا صحت داره؟
    سوال ديگه اينكه چقدر طول ميكشه به دانشگاههايي كه توي فرم نوشتيم ريپورت نمره جي آر اي برسه؟

با تشكر از همه
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

يعني هيچ كددم از دوستان اطلاعي نداره؟ اگه كسي مطلاعي داره لطفا" بگه چون داره دير ميشه. ممنونم
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

دوستان من قصد دارم براي جي آر اي 3 اسفند سنجش آن لاين ثبت نام كنم. ولي بعد از خوندن اين تاپيك حسابي خوف برم داشت!!
    تا حالا كسي بوده كه آن لاين براي جي آر اي جبرال ثبت نام كنه و مشكل نداشته باشه؟ و همه چيز خوب پيش بره؟

سوالهاي قبلي رو كه هيچكس جواب نداد اميدوارم اين رو يك نفر آدم خير پيدا بشه كمك كنه

من الان ميخوام آن لاين ثبت نام كنم. در قسمتي كه دانشگاهها رو براي ريپورت انتخاب ميكنيم ميپرسه كه: ميخواهيد كدام يك گزينه هاي زير به دانشگاه ريپورت بشه:
    1- General Test scores
    2- Subject Test scores
    & 3-
    Analytical Writing scores (stand-alone Analytical Writing scores earned 10/1/03-12/31/03

حالا به نظرتون فقط بايد گزينه 1 رو تيك بزنم يا 1 و 3 هر دو رو؟
    اگر كسي اطلاع داره لطفا" زودتر راهنمايي كنه. با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    سوالهاي قبلي رو كه هيچكس جواب نداد اميدوارم اين رو يك نفر آدم خير پيدا بشه كمك كنه

من الان ميخوام آن لاين ثبت نام كنم. در قسمتي كه دانشگاهها رو براي ريپورت انتخاب ميكنيم ميپرسه كه: ميخواهيد كدام يك گزينه هاي زير به دانشگاه ريپورت بشه:
    1- General Test scores
    2- Subject Test scores
    & 3-
    Analytical Writing scores (stand-alone Analytical Writing scores earned 10/1/03-12/31/03
    حالا به نظرتون فقط بايد گزينه 1 رو تيك بزنم يا 1 و 3 هر دو رو؟
    اگر كسي اطلاع داره لطفا" زودتر راهنمايي كنه. با تشكر
    سلام
    شما اگر نیاز دارین که نمرات GRE Subject رو هم ریپورت کنید گزینه 2 رو هم بزنید در غیر این صورت گزینه 1 و 3 رو انتخاب کنید

Junior Member

امتحان CBT را توي آمريكا چه جوري مي شه ثبت نام كرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shivaap
    امتحان CBT را توي آمريكا چه جوري مي شه ثبت نام كرد ؟
    اگر منظورتون computer based هست:
    تاریخ ها رو آن لاین چک میکنید- روز مناسب رو انتخاب و با کردیت کارت آن لاین ثبت نام می کنید.