صفحه 9 از 365 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح کنید !

دوستان نياز به كمك فوري دارم:

من الان آن لاين ثبت نام كردم فقط توي ايميلي كه بهم دادن گفته بايد در عرض 24 ساعت admission ticket رو آن لاين از

https://web1.gre.org/GreWebReg/servl...nTicketServlet

بگيريد ولي وقتي confirmation code رو وارد ميكنم ميگه اشتباهه!!! در صورتيكه توي ايميلي كه بهم دادن همين كد هست. حالا چيكار كنم؟ حتي به پروفايلم هم دسترسي ندارم!!!
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    دوستان نياز به كمك فوري دارم:
    من الان آن لاين ثبت نام كردم فقط توي ايميلي كه بهم دادن گفته بايد در عرض 24 ساعت admission ticket رو آن لاين از
    https://web1.gre.org/GreWebReg/servl...nTicketServlet
    بگيريد ولي وقتي confirmation code رو وارد ميكنم ميگه اشتباهه!!! در صورتيكه توي ايميلي كه بهم دادن همين كد هست. حالا چيكار كنم؟ حتي به پروفايلم هم دسترسي ندارم!!!
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم خودشون حداکثر ظرف 24 پس از ثبت نام براتون ایمیل می فرستند.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم خودشون حداکثر ظرف 24 پس از ثبت نام براتون ایمیل می فرستند.
    مطمئنيد؟ آخه بعد از ثبت نام همون موقع يك ايميل بهم دادن و مشخصات و دانشگاههايي كه براي ريپورت انتخاب كرده بودم رو توش نوشته بودن ولي آخرش نوشته شده بود اين admission ticket نيست و شما بايد بري تو سايت با اين اطلاعات ( confirmation number ) خودت ticket رو بگيري ولي وقتي رفتم و كد رو وارد كردم ميگفت اشتباهه!!! حالا چي ميشه؟ ثبت نامم پريد؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

بچه ددلاین GRE online تا کی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rabin
    بچه ددلاین GRE online تا کی هست؟
    سوال منم هست؟

Junior Member

سلام

جایی هست که هنوز بشه برای GRE ثبت نام کرد؟

ممنون از راهنمایی دوستان
    در پناه خدا

سلام، من امتحان 3 اسفند آنلاين ثبت نام کردم اما نمی تونم تا اون زمانی که سازمان سنجش گفته مدارکمو تحويل بدم. اگه 2 يا 3 روز ديرتر بشه قبول ميکنن؟ در ضمن تا حالا کسی که آنلاين ثبت نام کرده بوده تونسته روزشو عوض کنه؟ من تا پس فردا بيشتر وقت ندارم مدارکمو تحويل بدم، اگه يه نفر لطف کنه هر چه زودتر منو راهنمايي کنه خيلی ممنون می شًم ...
    :'(

Junior Member

سلام
    منظورتون از مدارك چيه؟ من خودم قبلا GRE آنلاين ثبت نام كردم و امتحان دادم. زماني كه شما آنلاين ثبت مي كنيد بايد 10 روز مونده به امتحان 2 قطعه عكس و كپي شناسنامه رو به سازمان سنجش تحويل بديد. اين طوري هم نيست كه حتما بايد همون سر 10 روز مونده اين كار رو بكنيد.
    Life is not about waiting for the storms to pass...it's about learning how to dance in the rain

نقل قول نوشته اصلی توسط Lucid Dreamer
    سلام، من امتحان 3 اسفند آنلاين ثبت نام کردم اما نمی تونم تا اون زمانی که سازمان سنجش گفته مدارکمو تحويل بدم. اگه 2 يا 3 روز ديرتر بشه قبول ميکنن؟ در ضمن تا حالا کسی که آنلاين ثبت نام کرده بوده تونسته روزشو عوض کنه؟ من تا پس فردا بيشتر وقت ندارم مدارکمو تحويل بدم، اگه يه نفر لطف کنه هر چه زودتر منو راهنمايي کنه خيلی ممنون می شًم ...
    :'(
    با سلام.
    دوست خوبم شما لازم نيست كه خودت اين مدارك رو ببري تحويل بدي. 1 دوستي، آشنايي رو بفرست بره به آدرس 1 عكس و 1 فتوكپي شناسنامه (يا كارت ملي يا پاسپورت) ببره و كارو تموم بكنه
    تا جايي كه من ميدونم امروز آخرين مهلته ( چهارشنبه : 23 بهمن 87) ولي بازم به اين شماره زنگ بزن راهنماييت ميكنن:02188922242
    موفق باشي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    تا جایی که من یادمه در صورت ثبت نام آن لاین کد دانشگاهها رو بعد از اتمام امتحان GRE وارد می کنین
    با سلام: در رابطه با کد دانشگاهها دو سوال دارم. اول این که کد دانشگاه ها را باید از کجا پیدا نمود. دوم این که اگر کد دانشگاه ها را در زمان ثبت نام یا پس از امتحان وارد نکنیم چه میشود. آیا میتوان پس از مشخص شدن نتیجه امتحان و با پرداخت هزینه مربوطه دانشگاههای مورد نظر را انتخاب نمود و تقاضای ارسال نمره را کرد؟ متشکرم.