صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: تحصیل در گرايش خوردگي فلزات و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض تحصیل در گرايش خوردگي فلزات و مسائل مرتبط

سلام به بر و بچ شيميدان.
    من ارشد معدني (محض) هستم. ميخواستم بدونم كسي تا به حال تمايل به ادامه تحصيل در گرايش خوردگي داشته يا در اين زمينه اقدام كرده يا نه؟ با توجه به اين كه اين رشته از گرايشهاي مهندسي مواد هستش، آيا ما علوم پايه ها ميتونيم اونور اين رشته رو بخونيم يا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال و جواب در مورد گرايش خوردگي فلزات

یه قسمت عمده ای از خوردگی مربوط به متالورژی فلزات میشه. باید تا حدودی ریز ساختار فلزات رو بشناسید. سیلابس درسیتون چیا بوده؟ اون درس مهمایی که فکر میکنید مربوط به خوردگی بشه؟

Junior Member

راستش تنها درسهايي كه تو گرايش ما فكر ميكنم به خوردگي بخوره شيمي تجزيه مونه. ولي من خودم كتاب مهندسي خوردگي فونتانا و چندين مقاله خوندم، همين.اطلاعاتم در همين حده.

Junior Member

خوب اينطوري كه نميشه، شما بايد يه مدرك محكم به استاد اونوري نشون بدي كه در اين زمينه كار كردي و علاقه مندي كه كار كني مثل يه مقاله كه توش روي خوردگي كار كرده باشي (هر مقاله اي و نه فقط ISI).
    اگرم مقاله نداري ميتوني با خوندن مقاله هاي اون استاد كه روي خوردگي كار ميكنه شروع كني بعدش ايميل بزنيو از توي مفاله هاش سوال دربياري ازش بپرسي. كم كم بهش بگي كه خيلي علاقه مندي و ميخواي كه هر طوري كه شده باهاش كار كني.
    موفق باشيد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba_1414 نمایش پست ها
    سلام به بر و بچ شيميدان.
    من ارشد معدني (محض) هستم. ميخواستم بدونم كسي تا به حال تمايل به ادامه تحصيل در گرايش خوردگي داشته يا در اين زمينه اقدام كرده يا نه؟ با توجه به اين كه اين رشته از گرايشهاي مهندسي مواد هستش، آيا ما علوم پايه ها ميتونيم اونور اين رشته رو بخونيم يا نه؟
    دوست عزیزم باید به شما بگم نه. مثلا یکی از درس های خوردگی ها در س جنبه های مکانیکی خوردگی هست. برای این درس شما باید خواص مکانیکی مواد رو بلد باشی. این درس یکی از مهم ترین درس ها هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی خوردگی

سلام من امسال مهندسی خوردگی قبول شدم می خواستم ببینم برای apply وضع دانشگاههای امریکا چطوره؟و اگه کسی اطلاعی داره روی چه موضوعی برای پایان نامه کار کنم بهتره؟مرسی

سلام دوست عزیز. به نظر من بهتره روی خوردگی میکروبی کار کنی. یا روی مدلسازی خوردگی. موفق باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc of Material science and engineer

Question پاسخ : سوال و جواب در مورد گرايش خوردگي فلزات

نقل قول نوشته اصلی توسط corrosion2011 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. به نظر من بهتره روی خوردگی میکروبی کار کنی. یا روی مدلسازی خوردگی. موفق باشی
    سلام
    1- این بحث مدل سازی خوردگی خیلی داغه. شما دقیقا اطلاعات چه نوع مدل سازی مورد نظرتونه؟
    2- من به یه (موضوع) پروپزال در مورد خوردگی پیل های سوختی نیاز مبرم دارم. راستش یه استادی فاندم رو مشروط به این کرده. کسی تو این ضمینه اطلاعاتی داره؟
    ویرایش توسط alialavi.sh : January 2nd, 2012 در ساعت 10:11 AM دلیل: تکمیل اطلاعات

سلام
    در مورد مدلسازی خودم هم خیلی اطلاعات ندارم چون برای پروژه ام نیازی بهش ندارم
    در مورد پیل سوختی فکر کنم بتونی روی پوشش های کامپوزیتی که در این پیل ها اعمال میشه کار کنی مثلا روی بهینه سازی
    یا افزودن یا تغییر متریال مورد استفاده

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرايش خوردگي فلزات و مسائل مرتبط

سلام
    کسی هست خوردگی یا بایو یا نانو بخونه ؟؟؟ اگه تو آلمان باشه که خیلی بهتره .
    مزسی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)