صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 103

موضوع: تماس با اساتید ایرانی خارج از کشور

Junior Member

پیش فرض تماس با اساتید ایرانی خارج از کشور

يه سري به سايت زير بزنيد بدك نيست.
    http://iranianprofessors.com

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

پیش فرض پاسخ : استاداي ايراني

والله استاد گل من تو دانشگاهمون بالشخصه خیلی داشتم و خیلی من دوسشون دارم و اونام منو...ولی متاسفانه اساتید ایرانی که خارج تشریف دارن اغلبشون تو جواب دادن ایمیل کلاس میذارن و تحویل نمیگیرن...البته اساتیدی هم اینجا هستن که این تیپین...
    من که فکر میکنم ایرانی از ایرانی گریزانه متاسفانه...
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : استاداي ايراني

نه بابا. بعضیاشون خیلی حال میدن. بعضیاشونم نه. بستگی به شخص داره ولی به نظر من خیلی با شخصیت تر از کشورهای دیگه رفتار میکنن و diversity رو حفظ میکنن. اگه website اساتید چینی و هندی رو دیده باشی همه ی دانشجو هاشون هندی یا چینین.

پیش فرض آیا تماس با اساتید ایرانی را توصیه میکنید:یا اصولا جواب هم وطنان را بهتر می دن

سلام به همگی... یه سوال به ذهنم رسید...این بی ادبیه اگه بهاستاد ایرانی تو یکی از این دانشگاهها به پینگیلیش ایمیل بزنیم؟...آیا این رو یه جور توهین تلقی می کنن؟ ???
    ممنون می شم این رو بهم بگین؟
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

پیش فرض پاسخ : نامه به استاد ایرانی...

اصلا جالب نیست. من اگه خودم استاد بودم این ایمیلو اصلا نمیخوندم. چون نشون میده که اصلا آدم با دیسیپلین و آکادمیکی نیستی و دنبال پارتی بازی هستی.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

آره مسلما. اصلا پینگلیش یه چیز عجیب واسه اونا هست. من به استاد داخل ایرانم هم جرات نمیکنم پینگلیش میل بزنم. به نظر من حتی فارسی هم نزن فقط انگلیسی. آخه من بعضی استادای ایرانی رو میشناسم که سالها خارج بودن و وقتی ایران اومده بودن اصلا فارسی خوب حرف نمیزدن. روی هم رفته شما داری به عنوان یک دانشجو international درخواست پذیرش میدی و باید نامه هات انگلیسی باشه. تو همین فروم وقتی یکی پینگلیش سوال میپرسه کسی جواب نمیده چه برسه به استادها
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

سلام
    اينجا من چند تا استاد ايراني مي شناسم كه يه بار از ايران براشون فينگليش ميل زده بودن دور هم نشسته بودن و طرف رو مسخره مي كردن مي گفتن كسي كه به خودش زخمت چند خط انگليسي نوشتن نمي ده چطور اينجا مي خواد درس بخونه.خلاصه حواستون باشه ايشالا اگه پذيرش دادن بعد كه اومديد كلي وقت هست كه فارسي يا فينگليش ميل بزنيد.البته بعضي هاشون براي اينكه زبان دانشجو هاشون خوب بشه حتي فارسي هم صحبت نمي كنند.

پیش فرض تماس با اساتید ایرانی...

سلام دوستان.
    من فارغ التحصیل فیزیکم .لیسانس. میخوام فیزیک پزشکی یا پزشکی هست ای رو ادامه بدم.
    الان بطور کاملا اتفاقی یه استاد ایرانی هم رشته ام رو تو یکی از دانشکاه های امریکا پیدا کردم.
    میخوام واسه fall 2009 اقدام کنم.الان باهاش مکاتبه داشته باشم.
    میخوام ازش بپرسم که من میتونم رو کمکش حساب کنم یا نه؟
    یه پروزه خوب هم دارم. به نظرتون باهاش مکاتبه داشته باشم یا بهش تلفن کنم؟
    اگه بهش بگم که خیلی علاقه مندم و ووواز این حرفا فایده داره...هنوز تافل ندادم.
    اگه نظرتون با مکاتبه مثبته چه چیزیایی رو صلاح میدوننین ازش بپرسم؟
    ..راهنماییم کنید.دوستان.
    من الان چیکار کنم بهتره؟ ممنون از همگیتون. :-*

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید ایرانی...

سلام
    اینکه یه استاد ایرانی تو US پیدا کردین یه چیز عادیه. انتظار کمک خاصی ازش نمی تونی داشته باشی. در حد اینکه ببینی دانشجو با مشخصات شما می خواد یا نه؟ تلفن لازم نیست همون email بزن. پزشکی هسته ای رو پیشنهاد نمی کنم چون ویزا نمیدن یا سخت میدن. همون فیزیک پزشکی بهتره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید ایرانی...

woo.oops كاملا راست مي گه. تنها نكته مثبتي كه استاد ايراني مي تونه (تازه شايد) داشته باشه اينه كه دانشگاه هاي خوب رو بشناسن ولي اصلاً هم وطن بازي و اين حرفها وجود نداره. در مورد فيزيك هسته اي هم بي خيال شو چو احتمال گرفتن ويزا صفره

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)