صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 103

موضوع: تماس با اساتید ایرانی خارج از کشور

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تماس با اساتید ایرانی...

من بعید میدونم بهت جواب خاصی بده. تا fall 2009 معلوم نیست چه خبر بشه الان خیلی زوده. شما نه تافل داری نه GRE و ... . بچه ها الان واسه fall 2008 میل میزنن استاد میگه هنوز معلوم نیست fund بگیرم یا نه چه برسه به 2009. به هر حال میل زدن ضرری نداره ولی نهایتا انتظار نداشته باش ازش جواب خاصی بگیری.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Veteran

شما که یه سال وقت داری، می تونی وقت بذاری و استادایی رو پیدا کنی که تو زمینه مشابه پروژه شما کار می کنن پیدا کنی (چه ایرانی، چه خارجی) و رو مخشون کار کنی. اینطوری واسه سال آینده که می خوای اپلای کنی چند تا گزینه ی توپول! واسه اپلای کردن خواهی داشت انشالله.

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

خدا انصافت بده krafiee چشم آدم در میاد اینهمه پینگیلیش بخونه !
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

پارتی بازی و عرق هموطن بودن فقط در مورد اساتید هندی و چینی صدق میکنه...یعنی هندی ها و چینی ها ترجیح میدن از کشور خودشون دانشجو بگیرن...اما در مورد اساتید محترم ایرانی اصلا صادق نیست...
    من خودم شخصا تجربه چنین چیزی رو دارم...یعنی اصلا استادای ایرانی به ایمیلم جواب ندادن و در بعضی موارد ایمیلمو فوروارد کردن یه جای دیگه...
    دلیلش هم اصلا معلوم نیست چیه...شاید برگرده به خصوصیات ما ایرانیا...

به کجا فوروارد کرد؟ از کجا فهمیدی؟
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

Norge is right
    Iranian dont like nepotism but
    I have seen some iranianprofessors that are very interested to have iranian students
    the reason is not because of to be IRANIAN
    It is because of iranaian are very better than Chinees and most of other countries

For example check SFU simon fraser U In canada
    The head is Iranian
    all of the dept are iranians too
    best

Modir
    sorry for writing Finglish
    I never repeat
    K1

krafiee! as I have realized recently, you are not in Iran so you don`t have farsi fonts and keyboard. It`s ok

Junior Member

اینکه میگم فوروارد کردن یعنی مجیلمو برای استادای دنیگه تو دپارتمان فرستادن یا اینکه به admission conselor فرستادن...
    این دیگه از اون کاراس...
    البته به نظر من بچه های شریفی بیشتر هوای همو دارن...ولی این در مورد علم وصنعتی ها اصلا صدق نمی کنه...
    یه چیز جالب اینه که من یرای استادای زیادی میل زدم...و از بین اونا چهر نفرشون جواب تقریبا مثبت دادن...یعنی رزوممو خونده بودن و ابراز تمایل کردن...که از این چهار تا استاد سه تاشون هندی بودن...

پیش فرض پاسخ : نامه به استاد ایرانی...

من فکر می کنم مشکل از اوننجا ناشی می شه که ئوستان فکر می کنن ایرانی بودن استاد یک مزیته که حالا بیان مثلا بهش پینگلیش بزنن یا باهاش خودمونی بشن. در صورتی که تجربه ثابت کرده استادای ایرانی نه تنها دانشجوهای ایرانی رو تحویل نمی گیرن بلکه در بعضی موارد بدتر از خارجیها هم برخورد می کنن.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

پیش فرض پاسخ : استاداي ايراني

متاسفانه استادای هندی و چینی بیشتر دانشجوهای ایرانی رو تحویل می گیرن تا استادای ایرانی. دلیلش هم اینه که فکر می کنن ایرانی میره اوونجا انتظارات خاصی ازش داره تازه اگه طرف از ایرانی و ایرانی بازی خوشش می اوومد شاید پا نمی شد بره خارج استاد شه. خلاصه به جز موارد که ارتباط با استاد خاصی دارید به نظر من فکر نکنین ایرانی بودن استاد براتون امتیازه و خودتونو علاف استادای ایرانی نکنید.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)