صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 103

موضوع: تماس با اساتید ایرانی خارج از کشور

Senior Member aida8404 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اساتید ایرانی خارج از کشور

سلام دوستان. چطوری می تونم با اساتید رابطه برقرار کنم؟ چطوری ایمیلشون رو گیر بیارم؟

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    سلام دوستان. چطوری می تونم با اساتید رابطه برقرار کنم؟ چطوری ایمیلشون رو گیر بیارم؟
    سلام
    از توی سایت رسمی‌ دانشگاه,دانشکده مربوط به رشتتون رو پیدا کنید و از توی سایت دانشکده قسمت faculty پروفایل‌ اساتید رو چک کنید ،ایمیل و تلفن اساتید توی پرفایلشون هست معمولا.
    موفق باشید.

Junior Member

hi ebi
    I can not open the webpage u left in the first post
    (www.iranprofessors.com

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

دوستان ایا درخواست دادن به یک استاد ایرانی در امریکا یا هر کشور دیگر یک امتیاز برای پذیرش به حساب میاد؟

و ایا اونا به این موضوع توجه میکنن ؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrasa نمایش پست ها
    hi ebi
    I can not open the webpage u left in the first post
    (www.iranprofessors.com
    سایت iranprofessors.com قبلا بوده و الان این domain از وب delete شده.
    domain غالب تر iranianprofessors.com هست که در وب register شده ولی فاقد سایت هست.

Junior Member khoshbooiy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كارشناس ارشد كارآفريني - دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DUKE نمایش پست ها
    دوستان ایا درخواست دادن به یک استاد ایرانی در امریکا یا هر کشور دیگر یک امتیاز برای پذیرش به حساب میاد؟

و ایا اونا به این موضوع توجه میکنن ؟
    سلام
    اساتید ایرانی برای مشورت و راهنمایی خوبند و بعضیاشون پیشنهادهای فوق العاده ای میدن ولی معمولا خیلی نمیتونید توقع خاصی ازشون داشته باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    ببینید من به خیلی از استادا میل می دم، اونایی که جواب دادن، 2 تاشون گفتن اگه fund نمی خوای ما قبولت می کنیم. بقیه هر کسی که جواب داده ی همچین جوابی می دن:
    I have too many students at this time. I can't take on any more.
    یا
    Thank you for your interest. However due to the large number of students I supervise and due to my financial situation, I am not be able to accept any more people to joint my research group.

سوالم اینه که اینا محترمانه reject می کنن یا اینکه من شرایطش رو دارم ولی اونا دانشجو نمی خوان؟ یا اینکه مثلا (ایرانی بازی) محترمانه می پیچونن؟
    این خیلی مهمه برام. مرسی. ارادتمند
    ببین به عنوان یه قانون کلی بهت می گم :
    1- اگه رزومه خوبی نداشتی اصلا جوابت رو نمی دادند ! خیلی راحت می تونستند حتی برات اونم ننویسن ! پس وقتی جواب می دند یعنی حداقل اینکه رزومه تورو دیده !
    2- آمریکا ، 80 % Graduate School هاش استاداش به همه می گند اول اپلای کن بعد از Admit شدنت توی Admission Comity بیا درباره فاند حرف می زنیم!
    3- خیلی از بچه های که توی فروم حرف از فاند می زنند و توی ایمیل هاشون میشه دید از دانشگاه های کانادا یا استرالیا فاند گرفتند نه آمریکا !
    4- فاند گرفتن از انگلستان حتی برای دکتری واقعا رویایی بیش نیست ! این پیر استعمار اگه بورسم بده خیلی کمتر از خرج شما توی یکی از شهر های انگلیس هستش !
    5- فرانسه بورسی نداره بده به شما ! در عوض شهریه دانشگاه نداری بدی و فقط خرج زندگیتون هستش!
    6- استادهای چینی . . . . . ( این چند تا تقطه حرفهایی هستند که مناسب فروم نیست ولی برای اوی استادای چینی کاملا مناسب و بجاست ) حتی تمپلیت هم نمی دند ! جالب اینه که دانشجو های چینی هم همین طور یعنی وقتی ازشون می پرسی به نظرت من با این رزومه اپلای میشم یا نه . . . . . . !!!
    7-.....
    8- هندی ها هم اکثرا جواب می دند و خوب هم جواب میدیند ! یعنی جواب های ساده و روون !
    9- از ایرانی ها هم اصلا حرف نمی زنم ! .....

موفق باشی رفیق
    ویرایش توسط shamim65 : December 1st, 2010 در ساعت 11:36 PM دلیل: احترام به دیگر ملت ها

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    ببینید من به خیلی از استادا میل می دم، اونایی که جواب دادن، 2 تاشون گفتن اگه fund نمی خوای ما قبولت می کنیم. بقیه هر کسی که جواب داده ی همچین جوابی می دن:
    I have too many students at this time. I can't take on any more.
    یا
    Thank you for your interest. However due to the large number of students I supervise and due to my financial situation, I am not be able to accept any more people to joint my research group.

سوالم اینه که اینا محترمانه reject می کنن یا اینکه من شرایطش رو دارم ولی اونا دانشجو نمی خوان؟ یا اینکه مثلا (ایرانی بازی) محترمانه می پیچونن؟
    این خیلی مهمه برام. مرسی. ارادتمند
    به نظر من نمیپیچونن، و واقعیت رو میگن. چون طبق تجربه خودم اگه با رزومت حال نکنه اصلا جواب نمیده. استادایی که ظرفیتشون تکمیل هست معمولاً از این سمپل‌ها استفاده می‌کنن.
    فعلا فقط همون ۲ تا رو بچسب، و اگه از استادی جواب نگرفتی‌ و واقعا فکر میکنی‌ ۲ زمینهٔ کاریش علاقه و background داری دوباره بهش میل بده و بگو میل قبلیرو جواب ندادی می‌خواستم ببینم خوندیش یا نه. در ضمن اگه ایمیل دانشگاه داری بهتره از اون استفاده کنی‌ چون ایمیل‌های yahoo احتمال spam شدنش هست.
    در ضمن اگه به دانشگاه خاصی‌ علاقه داری میتونی‌ اپلای کنی‌ و MEng بگیری تا شاید بعدا بتونی‌ به MSc تغییرش بعدی. اگه بری اونجا و معدل سال اولت خوب باشه، حضوری شاید بتونی‌ یه استاد پیدا کنی‌ اما ۱۰۰% نیست و ریسک هم داره.

Junior Member

دوستان به نظر شما در دانشگاهی که 2 تا استاد خیلی گردن کلفت و حسابی ایرانی در اون رشته مورد نظر شما در مقطع کارشناسی ارشد هست ...این برای شما حسنه یا نه؟
    و اینکه بهتر ادم برای شروع با اونها مکاتبه کنه یا نه...از اولش با استاد های خارجی؟
    ممنون میشم توضیح بدید

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما در دانشگاهی که 2 تا استاد خیلی گردن کلفت و حسابی ایرانی در اون رشته مورد نظر شما در مقطع کارشناسی ارشد هست ...این برای شما حسنه یا نه؟
    و اینکه بهتر ادم برای شروع با اونها مکاتبه کنه یا نه...از اولش با استاد های خارجی؟
    ممنون میشم توضیح بدید
    این نظر و تجربه ی من هست که فکر می کنم درست هم هست. اگر شریف و تهران هستی، ایرانی ها هم شاید مفید واقع شن وگرنه جوابت رو هم نی دن. اکثر استادای ایرانی خیلی بی معرفتن. به نظر من از استادای خارجی خیلی بهتر جواب می گیری.
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)