صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 108

موضوع: آرشیو شده : چگونگی اقامت؟! ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی اقامت؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    همسر شما احتمالاً قبل از سال 2003 تابعیت هلند را گرفته است و در آن زمان دولت هلند هنوز راجع به ترک تابعیت ایرانی ها اشاره ای نداشته است. ولی به هر حال این دولت هلند است که راجع به این موضوع باید عقب نشینی کند و نه ایرانی تبارهای متقاضی تابعیت هلندی. یعنی باید گربه را دمه حجله کشت.

بله.حق با شما است.

نقل قول نوشته اصلی توسط arashabt نمایش پست ها
    راستی کسی می دونه تا وقتی تو هلند دانشجوی دکتری هستیم و هنوز پاس هلندی نداریم، با پاس ایرانی آمریکا رفتن از هلند مثلا برای تفریح (مثلا کریسمس) یا کنفرانس چقدر زحمت داره و چقدر طول می کشه ویزاش؟ (با احتساب وقت گرفتن از سفارت و کلیرنس و ... ) ببخشید اگه زیاد به تاپیک مرتبط نیست ولی جای بهتری واسه پرسش این سوال پیدا نکردم.
    کسی از دوستان نبود جواب این سوال رو بدونه؟

Exclamation پاسخ : چگونگی اقامت؟!

کسی از دوستان نبود جواب این سوال رو بدونه؟
    درست مثل اینکه دارید از ایران به آمریکا می روید.

نقل قول نوشته اصلی توسط antwerpen نمایش پست ها

بعد از گرفتن دکترا باید 5 سال متوالی در هلند کار کنید و مالیات داده باشید تا بتوانید درخواست تابعیت هلند کنیدو دوره دکترا جز این پروُسه محسوب نمی شود.
    مطمئنید دوره دکترا جزو سابقه کار محسوب نمیشه؟
    چون من از خیلیا سوال کردم گفتن میشه !

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    مطمئنید دوره دکترا جزو سابقه کار محسوب نمیشه؟
    چون من از خیلیا سوال کردم گفتن میشه !
    اگه کسی این رو می دونه بگه لطفا چون سوال خیلیا هست. در ضمن مگه از دانشجوهای دکترایی که بورس دارن مالیات کم نمیشه؟ پس جزو سابقه کاره دیگه و قاعدتا باید جزو اون 5 سال باشه.
    موفق باشید

اون قانون واسه کسایی بود که قبل از 2003 دانشجو بودن، الان دانشجوی دکتری که بورس می گیره و هر ماه مالیات می ده جزو سابقه کارش حساب می شه و بعد از 5 سال می تونه درخواست اقامت کنه.

Junior Member

اون قانون واسه کسایی بود که قبل از 2003 دانشجو بودن، الان دانشجوی دکتری که بورس می گیره و هر ماه مالیات می ده جزو سابقه کارش حساب می شه و بعد از 5 سال می تونه درخواست اقامت کنه.

I have a residence permit for study purposes: can I apply for a permanent residence permit?
    No, you are only eligible for a permanent residence permit if, at the time of the application, you hold a residence permit for a non-temporary purpose, such as family reunification, employment and re-entry

در قسمت faq در سایت مهاجرت هلند همین طوری که می بینید گفته شده با اجازه اقامت برای تحصیل درخواست اقامت دائم نمیشه داد. اگه دوستان توضیح بیشتری دارند اضافه کنند .که سوال خیلی ها هست

دوستان

گرفتن اجازه ی اقامت موقت جهت ادامه ی تحصیل به معنای مجوز اقامت دائمی شما در هلند نمی باشد. شما تا زمانی که اجازه ی اقامت بدون محدودیت نگرفته اید نمیتوانید در خواست تبعیت هلند را بکنید حتی اگر 20 سال در هلند زندگی کرده باشید.

آخه Phd همراه با فاند کامل تو هلند، استخدام محسوب می شه و خودشونم به عنوان دانشجوی دانشگاه نمی شناسنت بلکه به عنوان staff دانشگاه محسوب می شید. حالا منظور من این نوع تحصیل بود، باز اگه دوستان توضیحی دارن ممنون می شم اضافه کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط antwerpen نمایش پست ها
    I have a residence permit for study purposes: can I apply for a permanent residence permit?
    No, you are only eligible for a permanent residence permit if, at the time of the application, you hold a residence permit for a non-temporary purpose, such as family reunification, employment and re-entry

در قسمت faq در سایت مهاجرت هلند همین طوری که می بینید گفته شده با اجازه اقامت برای تحصیل درخواست اقامت دائم نمیشه داد. اگه دوستان توضیح بیشتری دارند اضافه کنند .که سوال خیلی ها هست

خب این جواب به این سوال که خیلی طبیعیه ! شما گفتی من یه ویزای موقت دانشجویی دارم و اونام گفتن با توجه به شرایط موجود نمیتونی برای اقامت دائم درخواست کنی .
    کیس phd با موضوع بحث بالا یه مقداری متفاوته . چون اون residence permit for study purposes میتونه برای لیسانس یا فوق و.. باشه .
    من شنیدم چون دوره ی دکترای شما یه کیس شغلی تو هلند محسوب میشه میتونی بعد 5 سال از این طریق برای اقامت اقدام کنی .